Petycja.

  • Rozpoczynający wątek DmC.
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o pomyśle?


  • W sumie głosujących
    551
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Trzeba dobrze przemyśleć tą petycję mam kilka pomysłów ;D DmC odezwij się na gg które ci wyślę (bo na dzielone na s54 nie chce mi się wchodzić;p)
 

DeletedUser

Guest
ułóżcie treść petycji;> wtedy się pomyśli czy warto to ciągnąć;P no i czy warto się pod nią podpisać;)
Na co tak na prawdę możemy liczyć?;>

ps. Co do zachowania naszego teamu... Gracze kupując PP i zarazem KP stracili nagle możliwość korzystania z skryptów na farmienie, fejkowania, przycisk ok, różnego rodzaju wpisacze w placu. Skrypty te zostały zablokowane. Moje szczęście, że jestem "wyczyszczony" z PP, ale nie wyobrażam sobie co czują Ci którzy kupili ich ładny zapasik, bo dostali kieszonkowe od babci.
Drogi teamie - nie daliście nam czasu na przygotowanie się do zmian i chociażby zakupy PP przed tą zmianą w paru przypadkach mogą być bezsensowne... bo KP traci znacznie na wartości. Zmiany może musieliście wprowadzić, może chcieliście, ale przede wszystkim zrobiliście to w sposób... rażący. Gdybym zakupił parę tysięcy PP ( a wiem że niektórzy takie zapasy mają;P) to zdecydowanie czułbym się skrzywdzony. A jedyną sensowną odpowiedzią jest spóźniona zmiana regulaminu, która ma na celu tylko i wyłącznie kasację skryptu na farmienie.
A my wasi klienci by dalej grać i farmić w łatwy sposób musimy dopłacić do tego, musimy od nowa ustawiać kordy.

Dla mnie petycja jest ok. Nic więcej nie wskuracie, ale osobiście nie widzę sensu by dopłacać za to, co przedtem miałem w KP i co wg mnie działało lepiej niż AF.
być może za jakiś czas funkcje KP da się jeszcze bardziej rozdrobnić, podzielić, nieco dopracować i z lekka oprawić, nazwać to menadżerem, zdelegalizować to co było legalne, liczyć na to że wpadnie kolejny grosz za coś co było przedtem darmowe. (już nawet mam kilka pomysłów ;D m.in menadżer bicia monet, menadżer nazywania ataków<szpieg>, menadżer wysyłania próśb SOS itp)

Dokończe grę na s 51 bez KP ( no chyba że ktoś zasponsoruję :D) a potem na pewno coś innego tańszego w sieci się znajdzie.
 

DeletedUser157457

Guest
Dwa slowa realnie patrzac na ten temat to petycja fajna sprawa ale tylko za AF gdyz jak MK wejdzie w sklad KP cena zdecydowanie wzrosnie a ten caly AF nie jest taki zly jak madre glowy nad nim jeszcze popracuja i jest tani 30 pp to nawet mi nie zal

Ence zrobimy dla ciebie zrzute bo to twoj najlepszy swiat a bez kp to zwykla lama cie sklepie taka jak ja:p hehe
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Stworzyc takiego "Asystenta Farmera" jaki był do tej pory skryptami i dać jego cene za 60 PP na miech i byłoby git i dać możliwość korzystania z niego z samym KP.
 

DeletedUser154181

Guest
Zastanawialiście się że może przez to kp wzrosnąć w cenie ?;>
 

DeletedUser12008

Guest
Może bardziej realna propozycja, bo wątpię żeby się zgodzili na stratę dodatkowych 200pp na miesiąc. Nie chce mi się pisać na nowo, więc skopiuję tutaj ;]




"Nie wiem gdzie jest temat do komentowania owej petycji do połączenia MK i KP, więc moderatorów bym prosił o pokierowanie i przeniesienie tego tematu.

A więc o co mi chodzi. Każdy kto farmił kupował KP. Wy chcecie połączyć KP i MK, a może lepiej byłoby napisać petycje w sprawie połączenia AF i KP ? Zabrano skrypt na farmienie, niech będzie w pakiecie KP. W końcu masowa rekrutacja, wybijanie monet itd. najpierw były w skrypcie, a dopiero potem w KP, więc myślę że skrypt na farmienie powinien wyglądać tak samo. Co do samego AF, to powiem że jest "lipny", dlatego że wojska idą daleko. AF potrzebuje poprawek, najlepiej jakby działał tak samo jak skrypt, czyli że na każdą wioskę są przydzielone farmy. Druga rzecz jaka mi się nie podoba w AF to to, że nie ma tam wiosek należących do graczy ...

Ciekawe co Administacja, a zwłaszcza gracze na to "
 

DeletedUser

Guest
Tylko żebyśmy tu nie ukręcili za namową bryffta bata sami na siebie, w dobre intencje po prostu nie wierzę, a obawiam się, że owszem, połączą wszystko w jedno, ale za np. 300 pp, albo cena pp pójdzie w górę. Tak to ja dziękuję, na s50 już nie farmię od dawna, na specjalu aby tylko do końca, na innym swięcie nie zamierzam już startować bo gra spada a wręcz toczy się coraz niżej. Jednak na s50 zwykłe kp coraz bardziej przydatne i nie uśmiecha mi się za nie płacić coraz więcej.

Zresztą tu oficjalnie zapowiadam, że w razie jakiejkolwiek podwyżki oficjalnej czy ukrytej usuwam konto, namawiam też do tego moje plemię i wiem, że sporo mnie posłucha. Jeżeli faktycznie jak to bryfft płacze tak mało graczy kupuje pp to strata może być jednak duża, bo bardzo często kupuję i to w dużych ilościach.
 

DeletedUser158548

Guest
MK dotyczy tylko graczy posiadających większą ilość wiosek. jeśli wprowadzimy zmiany i KP pójdzie do góry to stracą na tym gracze co kończyli po 20-30 wioskach i nigdy nie używali MK.

jedyna rzecz to AF na której chyba większości zależy i o którego było/jest tyle krzyku.

Jeśli już pisać petycje to aby AF był w podstawowym KP a cena się nie zmieniła. może to brzmi śmiesznie, ale popatrzmy na to ze strony gracza który chętniej kupi KP bo korzyści z jego posiadania będą naprawde dużo większe niż wcześniej. mogę się założyć, że wzrost sprzedanych KP będzie widoczny bardziej niż to co zyskacie na AF za którego liczycie 30 pp, nie mówiąc już o tym ilu graczy przez to zamieszanie ze skryptami zakończyło lub zakończy grę.

jeśli chcieliście podnieść cene KP to trzeba było to jasno i czytelnie napisać a nie wprowadzać AF, którego nie można nazwać inaczej jak podwyżką ceny za premium.
 

DeletedUser88253

Guest
ale ale ustalmy jedno.
czy przyciski napad/wsparcie/ok będą działać po aktywowaniu AF? to nie są przyciski tylko do farmienia ale też do szybszej wysyłki ataków/wsparcia itd
 

DeletedUser

Guest
Ten AF faktycznie jest na tyle dobry, że może zastąpić skrypty do farmienia?
Gra bez skryptów już całkiem inna bedzie, nikomu nie bedzie się chciało słać farm własnoręcznie... i gracze będą odchodzić lub grać bez KP, chyba, że ten mk i af wejdzie w kp...
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
AF ma część funkcjonalności skryptów. Ale... jest cały czas rozwijany, to nie stoi w miejscu.
 

DeletedUser

Guest
Ja mam taką propozycję:

Nie mieszajmy MK i AF do Kp bo podniosą cenę całego pakietu Kp...w kp był skrypt do farmienia, więc może w te miejsce dodadzą AF?? W sumie wyszłoby na to samo, cena 200pp tyle, że zamiast skryptu byłby AF...według mnie to najlepsze rozwiązanie

I takie pytanko do administracji, czy żeby używać AF trzeba mieć aktywne MK, czy wystarczy samo kp?
 

DeletedUser

Guest
Poszedłbym na kompromis jeżeli AF byłby za 100pp na rok, 50 na pół 30 na kwartał itp. Chociaż szczerze przyznam, ze jest to tak zbędne, że japiernicze. Aktywowałem na tydzień i jedynie co posiada, to liczenie potrzebnego wojska do zrabowania surki z ataku zwiadem.
 

DeletedUser159901

Guest
Witam Serdecznie, otóż w ostatnim czasie doszło do zmiany tzn. Skrypty zostały zlikwidowane nastąpiła Fala ataków na administrację, Więc wpadłem na pomysł rozmawiałem z Bryfftem, poprze naszą kampanię lecz sam stworzyć jej nie może dlatego musimy wszyscy razem (Userzy) zjednoczyć siły. A mianowicie chodzi o to że jeśli Skrypty już nie działają poprawnie, jest możliwość stworzenia Petycji o to aby odwołać się od decyzji wprowadzenia MK, MK - Kosztuje 200pp, ale działa poprawnie tylko po zakupie PP - 200pp = 400 PP Miesięcznie. Jest to jednak wysoka cena jak na takie udogodnienie dlatego petycja miała by na celu, Wprowadzenie MK w standard Konta Premium, zakupując Premium na Miesiąc - 200pp, jako 'dodatek' Dostajemy MK.
Trzeba próbować, Administracja nas poprze, Trzeba szukać chętnych i dalej działac.
Temat do Przedyskutowania !

Pozdrawiam..
DmC.-

Załącznik:
http://forum.plemiona.pl/showpost.php?p=1079483


I tak pewnie nic z tego nie będzie,jak zawsze.
 

DeletedUser130574

Guest
Rzadko kupuję PP, dlatego nie przeszkadza mi ani MK ani AF, a w sprawie skryptów to szkoda mi jedynie graczy, którzy stracili koordy wiosek farmionych, reszta mi nie przeszkadza. Farmiłem ze skryptami, teraz będę robił to bez, co z tego, że mniej, nie muszę zdobyć kilka milionów surowców żeby zasnąć :)

Jestem trochę zły na opcje w ankiecie, ponieważ musiałem zagłosować na Jestem przeciwny, nie interesuje mnie to, co nie jest prawdą, bo jestem przeciwny, ponieważ mi nie przeszkadza ten fakt, a nie dlatego, że się tym nie interesuję.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
To jest jedynie propozycja, którą trzeba przedyskutować Gra bez skryptów nabierze teraz zupełnie innego znaczenia Zwolni na pewno , ale zeby jakoś ułagodzić tą sytuację ze skryptami właśnie oto, taki pomysł nic nie poradzimy albo będziemy musieli się dostosować, albo grać dalej.
 

DeletedUser12008

Guest
Skrypty pomagały w rozwoju gry, ostatnio wprowadzono masową rekrutację i jest w pakiecie KP, skrypt na masową stał się zbędny. Był skrypt który zostawiał jakąś ilość surowców w wiosce, jest teraz w pakiecie KP. Usunęli skrypt na farmienie, to teraz powinien być w pakiecie KP, to takie moje zdanie.

MK, tu nie było żadnego wcześniej skryptu, dlatego może być płatny, po za tym przydaje się, jak się ma ponad 150-200 wiosek, a większość gra poniżej tego progu i jest zbędny. Nawet nie widzę potrzeby aktywowania go na stałe, ja zaaktywowałem na 2tyg i już po tyg miałem rozbudowane wioski. No dla barbozjadów może być przydatny przy mniejszej ilości wiosek ;)
 

DeletedUser155947

Guest
Aj... Panowie, pełna amatorszczyzna, nie wiecie jak zapewnić tematowi poczytności.

1. Temat powinien założyć ktoś z administracji +5 do ilości żółci w organizmie + 100% do agresji, doskonale przyciąga lokalnych anarchistów i wszystkich z zasady przeciwnych administracji
2. W ramach zmiany należy zmienić jakiś parametr gry np. prędkość wojsk zmienić na 99% lub wydobycie surowców na 30lvl o -1 dotychczasowej, zmiana przyciągnie wszystkich "pRooSów"
3. Wprowadzić lvl dla rycerza, które pozwolą po osiągnięciu 50lvl nazwać go nazwą dłuższą o 5 znaków, można w takim wypadku liczyć na odzew obrońców świata przed Metinem/Lineagem/WOWem/itp. lub 12 letnich przeciwników udziecinniania gry.
4. Zrobić literówkę w nazwie tematu, ewentualnie błąd ortograficzny.
5. Temat powinien przyciągać krzykaczy nazwa w stylu Nowa jednostka/kusznicy będzie ok.

A tak na serio inicjatywa bardzo sensowna i mająca szansę przynieść jakiekolwiek realne korzyści. Rozsądny kompromis gdzie wilk syty i owca cała ma moje całkowite poparcie, w przeciwieństwie do krzykaczy i terrorystów (będzie tak jak on chce, albo: kasuje konto/nie kupuje premiu/ zakłada sprawę w sądźie :D

Już miałem Cię zripostować po tej pierwszej części.


@Topic
Zaznaczyłem, że MK może być, ale szczerze mówiąc zwisa mi to. Jak już mówiłem PP kupię tylko po to by koledze oddać. Róbta jak chceta. Powodzenia, bo wątpię żeby to przeszło (-50% zarobków praktycznie).
 

DeletedUser

Guest
Według mnie pomysł połączenia MK z KP będzie dla InnoGames całkowicie nieopłacalny...nie pójdą na to, gdyż tracą 50% potencjalnego zarobku (oczywiście jest spora grupa osób, która kupuje samo KP). Pomysł dodania MK i AF do obecnej ceny Kp to już w ogóle całkowity absurd. Jeżeli chcemy mieć więcej w tej samej cenie to musimy zrobić petycje nt. wejścia AF w skład obecnej ceny Kp. Innego wyjścia nie widzę.;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry