Petycja.

  • Rozpoczynający wątek DmC.
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o pomyśle?


  • W sumie głosujących
    551
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Według mnie stare tematy powinny być zamykane, aby archeolodzy ich nie okrywali po kilku miesiącach..
 

DeletedUser16230

Guest
Osobiście nie tknę ani AS (zresztą już nie ten etap..) ani MK jeśli będe musiał dodatkowo wykładać na to kasę.
 

DeletedUser98935

Guest
Moja opcja:
-usunąć AF bo chyba każdy potrafi farmić.
-MK też zablokować bo po, co ktoś ma się męczyć bez KP przy budowaniu, gdy ktoś inny(bogaty) ma po zapłaceniu.
-udostępnić masowe wybijanie monet dla użytkowników mobilnych bez KP bo oni płacą za pakiet internetowy(średnio po 10zł czyli równowartość KP)
Irytujące jest niemiłosiernie gdy ktoś wypowiada się w stylu: "bogaty", "bogate dziecko" itd, czego w tym temacie było mnóstwo. Ludzie zastanówcie się trochę, bo gracz przy już ok np 500 wiosek jest w niebowzięty jeżeli ma możliwość ułatwić sobie ogarnianie ich. A, że ktoś inny chce inwestować w to od początku - to jego sprawa. Człowiek, który pracuje ma prawo sobie przeznaczyć na swoje zabawki dodatkowy grosz, a jeżeli Wam to nie pasi to nie musicie grać bez kp jeżeli Was nie stać. Co do dzieci, które mają pieniążki i przeznaczają je na grę niech przeznaczają. Ktoś kto nie umie grać mało mu pomoże rozwijanie wiosek za pomocą pieniędzy.
Co do samego pomysłu - wcale nie jest zły, więc popieram.
 

DeletedUser98935

Guest
No i co z tą petycją
bezradny.gif
 

DeletedUser169202

Guest
Jeśli chodzi o mnie to popieram.
Co do AF do konta premium , uważam pomysł za błędny , nie rozumiem czemu aż tyle ludzi głosowało na cały pakiet. Bez przesady.
Ja osobiście gram z KP bez MK bo nie mam aż tyle siana , co prawda to pomocne jednak koszt jest dla mnie za duży.
Proponuję dać do KP MK , ale może nie które opcje , te najmniej używane i uszczuplić koszt MK o 50% lub o więcej wtedy może byłoby ok.
Ale i tak wątpię że wprowadzą coś takiego. Coraz częściej widzę że Inno próbuje bardziej zarobić niż urozmaicić gre. Co do masowego wybijania monet na mobilu myślę że to dobry pomysł.
 

DeletedUser

Guest
Ludziska czy wy macie pensje 600 zł na miesiąc, sam nie mam kokosów ale pomyślcie, że chodzi o wspieranie gry.

Co do MK miałbym prośbę, żeby mi służył już od dwóch wioch.

Jestem na tak :D
 

DeletedUser158548

Guest
co tak kilka złotówek żałujecie na ukochaną grę???
przyzwyczailiście się że dostajecie wszystko za darmo?
chyba nie mieszkacie w Polsce skoro takie pomysły macie w głowach, a skoro tak to zapewne w miejscu gdzie żyje się lepiej więc nie marudzić i płacić. :)
 

Deleted User - 2002360

Guest
Ta petycja jest bez sensu, przecież decyzja nie zależy od polskich adminów tylko od InnoGames, a oni się nie zgodzą, bo jakoś muszą zarabiać na tej grze
 

DeletedUser

Guest
Po co Wy tu dalej piszecie jak wiadomo, że nic z tego nie będzie ?
 

DeletedUser

Guest
Ale jak Bryfft napisał. To musi być w jakiś sposób korzystne dla firmy, a jak chcecie mk czy tam af w cenie kp to w żadnym stopniu to nie jest korzystne dla firmy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry