Mapki i staty by Stuknięty

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.669
Majówka, majówka i po majówce :D
a staty same sie nie zrobią :p

mamy kilka roszad i stałych liderów :D
  • DISCO - Bez zmian, czołówka, którą próbują gonić Grzyby.
  • GRZYBY rozwój dynamiczny i bardzo ładnie uporali się ze SCHAB ( miel, JUTRO czy jak im tam), 8 członów to było jednak za mało ... Dodatkowo ZT, czyli toporki również przez nich się rozpadają.
  • NM - bez większych zmian, dalej TOP 3 i pną się przed siebie na chwilę obecną bez większych konfliktów.
  • Szale - ku mojemu zdziwieniu nadal nie uporali się z A4 i dopiero jak to zrobią to swobodnie będą mogli lecieć na obrzeża choć rośnie im przeciwnik 2137, który nabiera rozmiarów.
  • Czorty uzyskały bardzo duży wzrost względem poprzedniej aktualizacji. Nie mają zbyt łatwej sytuacji przez spore rozrzucenie na mapie, ale dają radę
  • ARRYN - notują kilkadziesiąt wiosek i prężnie się rozwijają na północy, z mapy wynika, że mocno odcinają GRZYBy od obrzeży oraz część plemienia NM
  • POWAŁ i TB188 to walczące ze sobą plemiona. @Liptonek? Deklarował szybkie przejęcie wroga, lecz mu nie wyszło, natomiast druga strona bardzo dobrze stawia opór i ze statystyk wychodzi, że POWAŁ ma lepsze zyski na chwilę obecną.
  • OTS oddziela człony CZORTów i również kilka wiosek mają do przodu, ale nie jest to nic szałowego. Nie będzie łatwo im wyjść z tego kociołka.
  • KRS - plemie w centrum powstałe nie tak dawno, które przyczyniło się do rozpadu BH. Mimo to pozycja średnia ponieważ jest to centrum świata a każdy wie jak ciężko się gra bez zaplecza deffowego
  • BADGE to plemię na zachodzie, które szybko opanowuje obrzeża i robi tam konkretny przyczółek. Na chwilę obecną moi faworyci wśród plemion, które wystartowały po wstępnym logowaniu.
  • DRINK - patrzać na ich lokalizację to są bardzo zbici i nie będzie ich łatwo pokonać, ale są między kilkoma plemionami więc na pewno będą mieć ciężki orzech do zgryzienia żeby wyjść z tej sytuacji jako frakcja wygrana
  • A4 - no sądziłem, że znikniecie ze 3 aktualizacje temu, ale teraz widzę, że drzemie w was duch walki, bo chcąc niechcąc mając potężnego przeciwnika, jakim są Szale to stawiacie bardzo dobry opór, chyba że dyplomacja to zmieniła
  • LB - Plemie o jednym członie, które na południu może zaważyć nad tym, że któraś z ekip się wysypie. Mimo małej ekipy wioski są na + więc nie jest źle!
  • ICY to nowe plemię w moich statystykach i nie jestem w stanie jeszcze powiedzieć, jak ich rozwój będzie wyglądał, ale pozycję mają całkiem dobrą na południu obok LB, lecz na pewno lider naszej tabeli będzie chciał baaardzo szybko zdobyć ten teren
  • 21:37 - kolejny nowicjusz, który ma na pewno dobrą pozycję na wschodzie mapy, będąc naturalnym rywalem Szali. Statystyki na razie nie mówią za wiele, ale poczekajmy na rozwój sytuacji
  • 40 - zrobiła przenosiny na obrzeża i na chwilę obecną rosną, DISCO na pewno będzie próbować ich wchłonoąć ale na pewno morale będą robić swoje
  • ZT i ILL to jak widać już wymierające plemiona. Raczej już nic nie zmieni ich sytuacji na pozytywną

Standardowo z góry dzięki za lajki i nie zapomnijcie ich zostawiać :D

1683138181626.png
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.669
Zmiany na mapkach:
  • Znika PSZ
  • Znika BH
  • Znika Schab
  • dochodzi 2137
  • zmiana nazwy wyświetlania kilku plemion

Standardowo z góry dzięki za lajki i nie zapomnijcie ich zostawiać :D


1683140856567.png
1683140849800.gif
1683140842423.gif
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.669
Ostatnio nie dałem rady napisać analizy, ponieważ mam mało czasu ostatnio ;/
Ale teraz mi się uda :D

  • DISCO — lider bez mała od początku świata. Przyrosty wiosek są na średnim poziomie względem poprzedniej aktualizacji.
  • GRZYB - coś tam mocną rotację zrobili w okolicach Czortów na południu, Gif to konkretnie pokazuje. Walczą na północy z ARRYNAMI, lecz bez większych rezultatów.
  • Czorty-nagły wzrost PKT poprzez fuzję z OTS i wymianę wiosek/graczy z GRZYB, nie wiem, czy to wojna, czy jakieś rotacje.
  • Szale mocno idą do przodu, jedzą A4 i zjadają podwórko. Mają najlepszy bilans pkt/gracz więc widać, że przygotowują skład pod zamknięcie.
  • NM - Biją się z KRS gdzie jest to już upadające plemię od południa i Arryn od północy i na chwilę obecną dobrze się bronią ARRYNI
  • POWAŁ - Zjedli TB 188 i @Liptonek? Niestety rzucił słowa na wiatr :(
  • BADGE dobrze się rozwija na zachodnich obrzeżach i odcina Czorty od krawędzi świata.
  • ARRYN - Atakowane są przez 2 duże plemiona (Grzyb i NM) a mimo to bronią się dość dobrze. Zobaczymy jak dalej będą grali.
  • LB - Plemię na południu i ktoś mi pisał z msc temu, że to plemię zniknie w tydzień. Coś nie do końca się sprawdziło, a nawet żyję im się bardzo dobrze
  • DRINK - Plemię między 2 topowymi mocarstwami, trzyma się dalej, ale chyba nie bardzo są atakowani patrząc po RO
  • KRS - Pozbyło się 1 członu no i ten ocalały już mocno wegetuje.
  • 40 - plemię na plecach DISCO, które widać po RO, że dostało akcje, Nie wiem, jakie były wyniki, ale trzymają się dobrze patrząc po proporcjach obu plemion.
  • Lama - nowe plemię, nie mam jeszcze zbyt wielu danych, ale na pewno mają dobrą pozycję.
  • A4 - Są wkońcu mocno atakowani przez szale no i na pewno ich dni są policzone
  • 21:37 - Plemie na wschodnich obrzeżach. Średnio przejmują coś, ale na pewno mają dobre położenie. Szale prędzej czy później rzucą się na nich
  • Icy - Rozwiązali 1 człon. Stracili sporo wiosek. Po RO widać, że dostali akcje. Możliwe, że nie wytrzymają zbyt długo
  • ILL - Plemię oddało wioski w centrum i przeniosło się na obrzeża. Budują się na nowo. Coś takiego jak zrobiły 40
  • ZT - Końcówka plemienia, są zjadani przez Grzyby
  • TB 188 - bez mała znikają z mapy. @Liptonek? niestety się nie popisał ;/
  • OTS - Fuzja z czortami najprawdopodobniej
Dziękuję za lajki za poprzednią, moją pracę!
Jeżeli Ci się podoba zostaw ponownie Lajki ;)



1684688197358.png
 

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.669
Mapki też wlatują. Zmiany, które nastąpiły:
  • NM pozbyło się 1 członu.
  • OTS fuzja z czortami
  • LAMA - nowe plemię
  • ICY zredukowało jeden człon
1684691757125.png
1684691751394.gif
Gif - od początku świata 1684691744896.gif[/SPOILER]
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.669
Tutaj wrzucam Taki bonus ;)
Po lewej jest to TOP lajków ze wszystkich postów z mapkami które robiłem na światach:
Oraz po prawej stronie są TOP wszystkich graczy, którzy lajkowali moje posty na powyższych forach ;)
Będę raz na jakiś czas aktualizował te tabelki dzięki wam, ponieważ daliście mi ten pomysł po tym jak na PW twierdziliście, że lajkujecie "Najbardziej" moje posty ;)
Teraz macie pełen ranking, który post jest najpopularniejszy oraz kto daje najwięcej reakcji ;)

Dziękuję za poprzednie lajki i jakby ktoś chciał być w rankingu wyżej to zapraszam do odwiedzenia poprzednich forum i polajkowanie starszych postów ;)

1684691121982.png
 

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.669
nooo minęło już prawie 2 tygodnie od ostatniej aktualizacji... Przepraszam was ale ładna pogoda nie pozwala mi siedzieć w domu i mało mam czasu :(
Ale dla was znalazłem chwilę i zrobiłem aktualizację ;)

Wiele się pozmieniało, ponieważ widać po dolnej części tabeli jak plemiona 12-20 tracą wioski i są to raczej ich ostatnie chwilę oczywiście poza plemieniem ILL które przeżywa drugą młodość na obrzeżach :D
  • DISCO dominuje mocno, widać po przyroście członków, że poleciała rekrutacja i to mocna ale jak to się przełoży na to, że za 25 dni muszą mieć skład 40 osobowy?
  • Grzyb również mocno się rozwija, ale 124 członków to też nie za mało a czas ucieka
  • Szale kończą jeść A4 i łapią obrzeża za sobą i do tego bardzo dobrze kurczą skład już pod zamknięcie
  • Czorty po fuzji mocno działają. Pytanie, w którą stronę będą chcieli się rozwijać i kto stanie się ich frontem
  • NM zjada Arryn, które było atakowane po całej lini frontu również przez Grzyby
  • Pował zjada podwórko po tym jak zniszczyli (TB18<cfaniak> @Liptonek? Który to sam się wygrażał od początku świata, że wciągnie POWAŁ na akcje :D
  • Badge ma pozycję konkretną na zachodzie i teraz pytanie, czy będą się bić z Grzybami czy polecą w Czortów ?
  • Arryn uszczupla się wioskami. Niestety dwóch wrogów z górnej części tabeli to za dużo na jedno małe plemię
  • DRINK się mocno trzyma. W kupię duża ilość wiosek co nie będzie łatwym Konskiem dla przeciwnika.
  • Lama to skromne plemię na południu ale z bardzo dobrą pozycją. Na pewno Gdyby się postarali to mogli by namieszać na tym południowym-zachodzie, ponieważ odcinają POWAŁ od obrzeży
  • 21;37 nie zalicza zbyt dużego przyrostu wiosek. Szale na pewno nie odpuszczą, ponieważ obrzeża to rzecz święta i obowiązkowa dla każdego plemienia
Dziękuję za poprzednie Lajki i zachęcam do ponownego wciśnięcia "Lubię to" ;)


1685813960754.png
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.669
No minęło 14 dni i tak jak wczoraj obiecałem wrzucam aktualizację ;)
  • DISCO - Ciągła dominacja w punktach, wioskach a teraz nawet w RA i RO. Ilość członków nieco zapiera dech patrzać, że zaraz zamknięcie. Patrząc na wielki wzrost RA i RO to na pewno atakują mocno PoLa oraz nie wiem kto atakuje ich.
  • GRZYB - zrekrutowali wroga (ARRYN) i teraz przygotowują się na wojnę z OC i NM. Ciężko określić rozwój, ponieważ przyrost wiosek jest w dużej mierze spowodowany rekrutacją.
  • Szale - Najbardziej przygotowane plemię pod zamknięcie składów. Mocno zredukowana liczba członków. Pytanie, czy mimo to będą grali na 2 człony? Mają od północy sojusz z NM więc pytanie, czy będą lecieć w DISCO i po drodze DRINK, czy wypowiedzą sojusz północnym kolegą.
  • Czorty - Po Fuzji mocno wyglądają na mapie. Od zachodu walczą z BADGE oraz zbliża się front z Grzybami. Jeżeli wytrzymają aż wypowiedzenie NM się skończy to na pewno dostaną mocne wsparcie z tej strony, ponieważ GRZYBY będą musiały przerzucić siły na drugi front.
  • NM - Niestety przez rekrutację wroga przez sojusznika stracili możliwość zjadania wiosek wojny na północy(ARRYN). Obecnie przygotowują się pod front z GRZYB'ami. Rozwój przeciętny, ale mimo to mają sporą część terenu.
  • PoLa - z tego co widzę to nastąpiła fuzja POWAŁ i LAMA. Przez co zyskali duży teren. Walczą na pewno z DISCO. Z mapy wynika, że stracili kilka wiosek, ale nie jest to znacząca ilość.
  • BADGE - obecnie plemię rozwijające się na zachodnich obrzeżach. Przyrost wiosek nie jest zbyt znaczący, ale wojują z Czortami, więc będą na pewno chcieli tam kilka wiosek szarpnąć współpracując z GRZYBAMI.
  • DRINK - na mapie wygląda jak "ostatnia wioska galów" którą ciężko podbić :D Mimo to kilka wiosek stracili ale bronią się dalej!
  • WWS - jest to byłe 21;37 które obecnie toczy boje z SZALAMI o teren na obrzeżach. Ciężko mi stwierdzić jak im idzie ponieważ jeden z członów był niedawno założony ale TW stats mówi że jest mniej więcej 5:50 dla SZALI
  • FOX - nowe plemię na zachodzie. Bardzo zagęszczone więc widać że ktoś tam się bawił w "wyspy" :D Staną po stronie BADGE i Grzybów czy też będą ich przeciwnikami?
  • 40 i ILL to dość sąsiadujące plemiona na wschodniej flance. Niestety stoją na granicy zmasowanych plemion i ich przyszłość łatwa nie będzie

Podoba Ci się?
Jeżeli tak to zostaw lajka pod postami ;)



1686999566342.png
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.669
Z mapy zostały usunięte plemiona które straciły większość wiosek:
  • ARRYN (Rekrutacja wroga przez grzyby + NM część przejęło w wojnie)
  • ICY (DISCO tam działało)
  • POWAŁ (Fuzja z LAMA)
  • A4 (Szale wchłonęły)
  • LB
  • TB 188 (Dostali od POWAŁ)
  • KRS ( Zjedzeni przez Szale, NM i DISCO)
  • ZT (Zjedzeni przez grzyby)
  • OTS (Fuzja z Czoratmi)


Podoba Ci się?
Jeżeli tak to zostaw lajka pod postami ;)


1687007254929.png
1687007247252.gif
1687007238403.gif
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.669
Ostatnio bonus obiecałem, ale czasowo nie dałem rady, dzisiaj już spiąłem 4 litery i przygotowałem dla was komplet ;)

Po lewej jest to TOP lajków ze wszystkich postów z mapkami, które robiłem na światach:
Oraz po prawej stronie są TOP wszystkich graczy, którzy lajkowali moje posty na powyższych forach ;)
Będę raz na jakiś czas aktualizował te tabelki dzięki wam, ponieważ daliście mi ten pomysł po tym jak na PW twierdziliście, że lajkujecie "Najbardziej" moje posty ;)
Teraz macie pełen ranking, który post jest najpopularniejszy oraz kto daje najwięcej reakcji ;)

Dziękuję za poprzednie lajki i jakby ktoś chciał być w rankingu wyżej
to zapraszam do odwiedzenia poprzednich forum i polajkowanie starszych postów ;)

1687006227037.png
 

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.669
Obiecana aktualizacja ;)

  • Grzyby - Przejęły kawałek na południu od OC. Ze stat wynika, że RA mają obecnie na TOPOWYM przyroście na świecie!
  • DISCO - spory przyrost wiosek. Szale wypowiedziały im Sojusz więc za niedługo będą się też bronić. Przyrost RA jest na podobnym poziomie co GRZYBÓW - TOP
  • SZALE - Zamknęły się w jednym członie najlepiej na całym świecie. Mają potężną masę w 40 ludziach i na pewno będzie to propsować przy obronach.
  • NM - Przyrost wiosek przeciętny. Jutro zaczynają wojnę z GRZYBAMI. Na chwilę obecną dość statyczna pozycja.
  • Pola - Przyrost członków oraz wiosek więc przed zamknięciem składów jakaś mini fuzja musiała być. Spory teren to granica z DISCO i jak się dogadają z Szalami to mocno mogą sponiewierać oponenta.
  • Czorty - dostały strzała od BADGE i GRZYB, ale trzymają się. NM odwróci na pewno uwagę członu grzybów atakujących ich, ponieważ cześć OFF/DEFF muszą przerzucić na drugi front. RO rośnie im jak na drożdżach.
  • BADGE - Front mają z czortami noi i genialną zachodnią pozycję na obrzeżach. Na pewno będą chcieli walczyć o TOP na tym świecie.
  • DRINK - Małe już plemię na wschodzie między dwoma mocarstwami. Mimo to trzymają się dobrze i "Wioski Galów" nie oddadzą za darmo!
  • WWS, FOX, ILL i 40 to plemiona z dolnych części tabel lecz mimo to nie mają ujemnych przyrostów wiosek więc radzą sobie dobrze jak na ich wielkość. Na pewno będą walczyć do ostatniego tchu po tak długiej przebytej drodze ;)


Podoba Ci się?
Jeżeli tak to zostaw lajka pod postami ;)


1688321938584.png
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.669
Wiem, że wiele osób czeka na aktualizacje ale na wakacjach będę to robił rzadziej dlatego, że mam żniwa i przygotowania do nich. Mimo to co jakiś czas poświecę czas dla was aby zrobić UPP <3

Od ostatniej aktualizacji nie ma jakichś gwałtownych zmian mimo upływu 14 dni.
Krótka analiza:
  • GRZYB - prowadzą wojny na 2 frontach. Od południa OC, od Wschodu NM.
    Z OC pomaga im cała linia frontu BADGE. Z NM walczą również całą linią frontu i patrząc na to, że ilość wiosek jest znacznie większa (3437 > 1997) to nie idzie to jak "smarowanie chleba" przytaczając słowa waszych graczy dodając jeszcze, że NM jest plemieniem z rekrutacji, a nie stałą ekipą.
  • DISCO - gdzieś na dniach zaczyna konflikt z SZALE. Nie wiem, jakie jest tam przygotowanie, ale na pewno będzie to ciekawe starcie. Jeden z ich członów bije się również z OC od północnego-zachodu.
  • Szale - Dość mocno wyczyścili obrzeża (WWS). Teraz przygotowują siły na DISCO.
  • POLA - na mapie i statach coraz silniejsze plemię. Nie wiem jak wygląda dyplomacja. Patrząc na mapę to pewnie przyłączą się do Szali i będą próbowali zgnieść DISCO lub do Grzybów aby przycisnąć OC.
  • NM - Plemię walczące obecnie z Grzybami. Mimo zapewnień wroga nie wyparowali ani się nie rozwiązali po 2 akcjach. Znacząca przewaga wroga również nie pomogła w rozwiązaniu plemienia.
  • Czorty(OC) - Walczą z Grzybami i BADGE. Niestety strategicznie nie było możliwości utrzymać jeden z członów. Grzyby rozbiły się mocno na NM więc na pewno nie będą w stanie tak mocno zaatakować OC jak robili to wcześniej.
  • BADGE - Plemię na wschodniej flance. Mają jeszcze sproro terenu szarego do przejęcia ale pozycja jest baaardzo dobra. Niejedno Plemię chciałby mieć tak ułooznę wioski na mapie. Na pewno przyszłościowo mogą rzucać karty na stół innym plemion. Obecnie toczą walki z OC
  • DRINK - plemię, które przyjmuję pozycję "żółwia" od początku świata co im bardzo dobrze wychodzi. Mimo małego terenu i znikomej ilości wiosek utrzymują się bardzo dobrze na mapie
  • ILL - Plemię które przeżywa swoją "reinkarnację" na obrzeżach. Rozrastają się i na pewno morale będą po ich stronie przy atakach oponentów
  • 40 - tak jak WW, ponownie chcą stawić opór DISCO i przy konflikcie z Szale na pewno odegrają swoją rolę w tej wojnie
  • FOX - plemię na zachodzie. Nie mam zbyt wielu informacji na ich temat
  • WWS - Niestety plemię upada pod naporem Szali


Mimo braku czasu dla WAS robię UPP!
Zostawcie Lajkusia aby oko i serce się radowało <3


1689504780042.png
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.669
Próśb było wiele ale nie mogłem wcześniej dodać nic :(
Tak jak wcześniej wspominałem miałem żniwa i dosłownie 3 tyg bez czasu i sił usiąść do laptopa :(

Ale po ponad miesiącu wrzucam aktualizację. Nie będę robił analizy szczegółowej tylko to, co widzę ze stat i mapy, ponieważ nastąpiło wiele zmian i nie chce popełnić jakichś radykalnych błędów.



Zostaw lajka i z góry dziękuję za poprzednie! <3


1693860814441.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry