Mapki i Staty By Stukniety

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.610
Wziąłem TOP 25 i człony, które znalazłem. Jest tego masa :D
Jeżeli gdzieś pominąłem któryś człon dajcie mi znać tutaj lub na PW w grze
Będę na bieżąco odświeżał ;)
Statystyki Zrobię jutro, w których uwzględnię wszystkie człony masówek aby to dobrze podsumować
186 male.png
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.610
Wrzucam kolejną aktualizację razem z gifem ;)
Dodałem kolejne Plemiona, które się pojawiły w TOP 25 oraz nowe człony plemion ;)
Jak możecie rzućcie LAJKA, dla was to nic a dla mnie spora motywacja! :D Z góry dzięki!
186 male.png
186 male gif.gif
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.610
Udało mi się ujarzmić Excela ze statystykami 186 i teraz powinno iść gładko.
Dajcie swoje propozycje co byście chcieli aby się znajdowało jeszcze w statystykach. ;)
Będę je robił na bieżąco i brał plemiona z TOP 25, chyba że ktoś napisze, że chciałby aby jego plemię wraz ze wszystkimi członami też dodał. ;)
Oczywiście Lajkusiem nie pogardzę, bo kosztowało mnie to sporo pracy i będzie motywujące do dalszego działania. ;)
Jak chcecie mieć powiadomienia, to na górze tematu jest przycisk "Obserwuj" ;)
Tabela jest wysortowana po sumie punktów wszystkich członów danego plemienia.
1673473521014.png
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.610
Dobra, dodałem kilka kolumn w którym jest Progres od ostatniej statystki.
@markopolo19 masz już z dużej, lajka prosze
@DonIgi dodałem do statystyk 100%
@JoteSKa dodałem przyrosty, RA i RO to nie taka sprawa prosta bo nie ich logów tak jak do reszty- i musiałbym każdą stronę z pokonanych ręcznie kopiować bo troche jednak plemion jest (https://pl186.plemiona.pl/map/ally.txt)
Wysortowane po punktach
Jak nie ma jakiejś ekipy a ktoś by chciał być w statach to piszcie ;)
LAJKI biorę w ciemno <3
1673629327783.png
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.610
Mapka z dzisiejszego dnia.
Poprawiłem jej wielkość, ponieważ na świat przyszło sporo nowych graczy co mocno rozciągnęło mapę więc aby przyszłościowo gify wychodziły bardzo ładnie to już teraz zmniejszyłem jej wielkość aby później na jednym screenie łapać cały świat ;)
Dodałem nowe plemiona takie jak NIC i MS oraz kilka członów już istniejących plemion na mapie.
Na każdej mapce oraz gifie będzie w lewym górnym rogu data aby móc bez domyslania sprawdzać stan z danego dnia ;)
Jeżeli Ci się podoba zostaw Lajka ;)
186 duze.png
186 duze gif.gif
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.610
Zrobiłem również nowe statystyki, przy czym dodałem nową kolumnę, z której możemy wywnioskować najlepszy rozwój danego plemienia poprzez podzielenie punktów z "Progresu" przez ilość członków.
Dodałem kilka członów nowych oraz plemiona NIC, SO, LDG i PW
Jeżeli jakieś plemię chciało by być na mapce lub w statystykach to dajcie znać ponieważ uwzględniałem większość plemion do TOP 50
Chwilę niedzielnego czasu mi to zajęło dlatego jakbyś mógł zostawić Lajka to będzie motywacja do dalszej pracy na rzecz graczy 186 świata :D
1673781255724.png
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.610
Dodałem brakujące człony, ale cały czas powstają nowe więc jakby jakieś plemię było w statystykach bez swojego jakiegoś członu to dajcie znać ;)
Dodałem kilka TOP1 rankingów - jakbyście mieli jakieś pomysły to dajcie znać, będę działał ;)
Oczywiście Lajki zbieram w każdej ilości <3
1673902987869.png
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.610
Wrzucam dziś mapkę, staty wrzucę jutro, bo muszę zmodyfikować wyświetlanie.
Na pierwszy rzut oka widzę, że CHAOS wydziedziczył człon północny i wyrzucił wszystkich z członu.
Widać też już pierwsze przejęcia. ;)
Jak się nudzisz i Ci się podoba to zostaw Lajka ;)
186 duze.png
186 duzeg.gif
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.610
No poprawiałem trochę wizualnie kolumny.
Teraz kolory oznaczają:
  • kolor zielony to najwyższe liczby,
  • kolor biały to średni wynik,
  • kolor czerwony to najniższe wartości.
Dajcie znać czy takie coś wam się podoba czy poprzedni styl był lepszy ;)
Przy okazji zostawcie lajka ;)

1674158039019.png
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.610
Wrzucam aktualizację mapki ;)
Jesteśmy po kilkuset pierwszych przejęciach więc już coś mapka, jak i GIF pokazują. ;)
Jeżeli wam się mapka jak i animacja od początku świata podoba to zostawcie lajka ;)
186 duze.png
186 duzeg.gif
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.610
Noooo jesteśmy po bardzo intensywnym weekendzie, było dużo przejęć i również jedna z głównych ekip jakim były STEFANY odpadła jako PIERWSZA po 11 dniach od startu!!!
za 3-4 dni jak będę robił kolejne mapki i staty to dodam kilka plemion z obrzeży które są poza TOP 25
Jak Ci się spodobało zostaw Łapkę w górę ;)

1674416791568.png
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.610
No to pora wrzucić statystyki
Przez ostatnie 3 dni się wiele wydarzyło i STEFANÓW które są już poza światem dołączają:
  • XXXX
  • Miel
  • SENS
  • LDG
  • LEGEND
  • Stefany
Dodatkowo dodałem Człon OU na północy.
Jak obejrzałeś to zarzuć lajkiem to będę miał motywację dalej pracować nad tym, ponieważ pochłania to trochę czasu ;)
1674677060268.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser209423

Guest
A więc doczekaliście się <3
Na mapie przejęcia idą w trybach natychmiastowych ponieważ przez 5 dni została przejęta kolosalna ilośc wiosek co pokazuje GIF :O:O:O


Pomysł z tymi surkami świetny.
Każda gra powinna stawiać teraz na przyspieszenie rozgrywki.

Co do mapy, zaskoczę @Przez świat na kwasie , ale muszę przyznać, że Fine ma fenomenalne położenie.
Wystarczy pomyśleć jakby to pięknie wyglądało, gdyby zrobili połączenie z Jutrem.
A tak, będą nieuchronne problemy terytorialne z Bellum, bez szans na trwały pokój. No ale ktoś musi teren tam opanować więc ta wojna kiedyś zdecyduje.

EM bardzo ładnie wygląda.
Tajemnica radzi sobie dobrze, ale na mapie wygląda fatalnie. Kupa roboty zanim opanują to jak należy.

Witamy mnie zaskakują, bo dość słabo jeszcze na mapie wyglądają. Ale myślę, kwestia chwili.

Jeśli PW ma ogarniętych graczy i rządzi ktoś mądry, to wow. Wybitnie dobra pozycja
 

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.610
Statystyki również aktualizuje, tutaj widać również spore zmiany
Odpada Ekipa "OKO" która została zjedzona przez Bellum o czym wspominałem w analizie.
Dodałem dwa nowe plemiona VW oraz LC które są usadowione na obrzeżach dolnych ćwiartek
"Statystyki 30 stycznia 2023r. "
1675095172595.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry