Mapki i staty by Stuknięty

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.427
Ekip się naszło :D
do jutra myślę, że wszystkie ekipy już zakończą przenoszenie i w miarę wyrzucą tych, co tego nie zrobili więc jutro zrobię pierwszą mapkę aby zobaczyć jak to wygląda ;)

Jeżeli ktoś ma ochotę zobaczyć moje umiejętności "Kartograficzne" + statystyki to zapraszam do tematu na 186 w którym regularnie wrzucam mapki i staty ;)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.427
Poniżej wrzucam statystyki, które będę aktualizował co kilka dni ;)
Jeżeli brakuje jakiegoś członu lub jakieś plemię miałbym dodać to dajcie znać. Obecnie dodałem całe TOP 25 :D

Trochę mojej pracy to pochłonęło, dlatego proszę o zostawienie Lajka jak wam się podoba ;)

1678048662133.png
 
Ostatnia edycja:

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.113
Disco na chwilę obecną zdecydowanie najlepsze położenie.
Poza tym chyba pierwszy świat gdzie centrum jest całkowicie opustoszałe
 

Razzu

Chłop
Wynik reakcji
1
Nie wiem czy źle czytam mapę czy co, ale patrząc na to co piszecie o wschodzie to co można powiedzieć o zachodzie? Przecież jakby mapkę na pół podzielić to na zachodzie jest x2 tyle plemion + są nieźle wymieszane ze sobą.
 

czajniczek98

Miecznik
Wynik reakcji
246
Nie wiem czy źle czytam mapę czy co, ale patrząc na to co piszecie o wschodzie to co można powiedzieć o zachodzie? Przecież jakby mapkę na pół podzielić to na zachodzie jest x2 tyle plemion + są nieźle wymieszane ze sobą.
8 = 2*6?
stary, nawet nie jest blisko xD
plus tam jakieś masówki są.
 

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.427
Wlatuje aktualizacja!
Dorzuciłem 3 człony TB 188 na prośbę @Liptonek?
Wleciał również 6 człon MIEL, idą z rozmachem. Człony na 40 członków a oni już mają 200 członków :D
DISCO również dorzuciło 2 kolejne człony, które dają już sumę poprzednika. :D
CIAMA i Szale mają największą średnią pkt/gracza więc widać, że tam najlepiej się gracze rozwijają i że na pewno mają "Ukryte" człony "Kuzynów" bo inaczej zaniżałyby średnie. :D

Zostaw Lajka jak Ci się podoba, ponieważ robię to specjalnie dla was ;)




1678387109238.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry