Mapki i staty by Stuknięty

kent02

Chłop
Wynik reakcji
1
3 człony więcej a tylko 11 wiosek przewagi a punktów mniej :p Ale już szykuj lepiej kolejny człon Liptonek bo za chwile w wioskach też stracisz przewagę xD
 

Liptonek?

Zwiadowca
Wynik reakcji
638
3 człony więcej a tylko 11 wiosek przewagi a punktów mniej :p Ale już szykuj lepiej kolejny człon Liptonek bo za chwile w wioskach też stracisz przewagę xD
Mhm, rzeczywiście. Tracimy masowo xd


/Przecież to wy żyjecie tylko i wyłącznie dzięki rekrutacji. Jakby nie rekruta to by wam zostało z 20 osób.
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-04-25-13-06-44-802_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-04-25-13-06-44-802_com.android.chrome.jpg
    593,7 KB · Wyświetlenia: 75

Liptonek?

Zwiadowca
Wynik reakcji
638
Szkoda czasu na tą dyskusję. Czas zweryfikuje wszystko ;)
Zatem skoro uważasz, że szkoda czasu na dyskusję to po co w ogóle ją rozpoczynasz? Typowe. Napisałeś post, właściwie to bzdurę, ja się do tego ustosunkowałem po czym się wykręcasz bo wiesz, że nie masz sensownych argumentów by dalej bronić swojej tezy:d
 

Joga Szponito

Chłop
Wynik reakcji
0
@Liptonek? całkiem szczerze - jak tak czytam od początku co piszesz, mam wrażenie, że mój czworonogi przyjaciel domowy by lepiej zarządzał plemieniem i robił z siebie mniejsze pośmiewisko ogólnie rzecz biorąc, powodzenia życzę
 

Radikey

Chłop
Wynik reakcji
0
No właśnie nie jest naszym graczem :D
1682442825396.png
Jestem pod wrażeniem braku znajomości graczy w swoim plemieniu, szczególnie, że Joga siedzi w POWAŁ już dobry miesiąc. Następnym razem polecam poświęcić 30 sekund na weryfikację zamiast chwalić się niewiedzą na forum.
 
Do góry