Mapki i staty by Stuknięty

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.669
łapcie aktualizację ;)

Krótkim słowem analizy można stwierdzić, że Żółta Koalicja wyszła w obecnym porównaniu Lepiej przez te ostatnie 10 dni i miało na to wpływ mniejsze utraty wiosek przez DISCO na rzecz Szali i POLA, niż straty, jakie dają NM i Czortów, co rekompensuje ogólne straty w koalicji Żółtej. Widać po mapie, że Szale próbują przejąć jak największą ilość terenu po NM aby wyjść na przekór offensywie Grzybów. Badge i Południowa część WICHURY zaraz będzie bezrobotna po przejęciu Resztki Czortów więc Pola będzie miała chrzest bojowy pod względem obrony. Szale na chwilę obecną pokazują potęgę pod względem liczby przejmowanych wiosek względem posiadanych graczy. Naaa pewno będzie to plusowało w przyszłości, ponieważ w jednym członie będą mieć najwięcej zgromadzonych wiosek co pozwoli skuteczniej się bronić a obrona im nie straszna co już pokazali broniąc kont w NM na zastach


Jeżeli Ci się podoba zostaw Lajka ;)


1694712769501.png
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.669
Czas szybko leci bo czuję jakbym wczoraj robił aktualizację a tu już prawie miesiąc minął ... :(
  • GRZYB'y kolejną aktualizację dominują na pozycji TOP1. Mimo to widząc kolosalną ilość wiosek Szali w jednym członie na tych ustawieniach świata może być kluczowym trybem podczas ich starcia.
  • SZALE kończą DISCO, patrząc po ICH RA:RO widać, że DISCO nie wydało zbyt dużo ofensywnych ataków w kierunku Szalików. Na pewno muszą zjeść pozostałości NM aby przygotować solidny Front przeciwko Zawichurowanym-Muchomorkom.
  • Pola widać po przyroście RO dostała akcję od BADGE/Wihury. Patrząc po TW stats jest 122:320, czyli jakieś 200 wiosek na + w kierunku Agresorów. Szalę muszą zacząć atakować Grzyby aby odciążyć trochę sojuszników.
  • BADGE widać próbuje przełamać POLA aby jak najszybciej przejąć ich teren.
  • Pozostali zawodnicy czekają już na powolną egzekucję.

Dziękuję za poprzednie lajki i docenienie mojej pracy!


1696880424778.png
 

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.669
Przepraszam, że aż 26 dni musiało minąć, ale sezon chryzantemowy zabrał mi większość wolnego czasu :(
No to łapcie po 26 dniach upkę ;)
  • Zmieniłem już koalicję na:
    • SZALE + BADGE
    • vs
    • GRZYB + POLA

Dziękuję za wasze wsparcie i LAJKI! - Jeżeli ci się podoba zostaw ją ponownie ;)


1699125162828.png
 

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.669
Mapki za chwilę ;)


Dziękuję za wasze wsparcie i LAJKI! - Jeżeli ci się podoba zostaw ją ponownie ;)


1699126387329.png
1699126381396.gif

1699126358908.png
1699126342368.gif
1699126314844.gif
 
Ostatnia edycja:

Profesor R

Łucznik
Wynik reakcji
592
Grubo. Grzyby mimo dwukrotnie większej ilości graczy prawie 2,5 raza mniejszy przyrost wiosek xd
Może to dlatego, że masowo oddają wsie z wyspy dla Poli w celu skutecznej obrony xD
Więc oddając dziennie kilkadziesiąt wiosek i tak mamy ponad 2% przyrost <szampan>

Z różnicy wiosek pomiędzy koalicjami (26 dni temu) Szale z 400 wiosek straty doszło do aktualnego 3700 wiosek straty.
 

Sorath.

Łucznik
Wynik reakcji
362
Może to dlatego, że masowo oddają wsie z wyspy dla Poli w celu skutecznej obrony xD
Więc oddając dziennie kilkadziesiąt wiosek i tak mamy ponad 2% przyrost <szampan>

Z różnicy wiosek pomiędzy koalicjami (26 dni temu) Szale z 400 wiosek straty doszło do aktualnego 3700 wiosek straty.

Ty tak serio? "Szale z 400 wiosek straty doszło do aktualnego 3700 wiosek straty." xd

Śmiem twierdzić, że rozumiesz dlaczego a to tylko prowokacja <rotfl>
<rotfl>
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.194
Może to dlatego, że masowo oddają wsie z wyspy dla Poli w celu skutecznej obrony xD
Na tych ustawieniach strata wioski jest kosztowna. Gdyby były wolne przesyły defa to byłoby to bez znaczenia a tak w ciągu 26 dni zyskaliśmy w stosunku do Was dodatkowe 800 wiosek które będą Was atakowały a Wy sami oddaliście odcinek na którym nie traciliście duzej ilości wiosek tym samym osłabiając się :D

Pomijam inne korzyści które płynęły dla Was z samego faktu posiadania wyspy a z których to dobrowolnie zrezygnowaliście :D
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.190
Grubo. Grzyby mimo dwukrotnie większej ilości graczy prawie 2,5 raza mniejszy przyrost wiosek xd

Stosunek przyrostu bardzo zakłamany ale co ja tam wiem

Juz dawno nie wchodzę i sie nie udzielam bo tylko szale i szale , nudaaa ;D


Ale nawet niech będzie ze wszystko odzwierciedla w 100% to co sie dzieje. - XD
byliśmy przygotowani ze bedziemy tzn grzyb2 będzie cierpiec przez pewien czas
Co ma byc to będzie czas zweryfikuje:)
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.194
Juz dawno nie wchodzę i sie nie udzielam bo tylko szale i szale , nudaaa ;D
Dawno nie wchodzisz tj. Całe 3 dni xD
Stosunek przyrostu bardzo zakłamany ale co ja tam wiem
Liczby nie kłamią.


Ale nawet niech będzie ze wszystko odzwierciedla w 100% to co sie dzieje. - XD
Ano nie odzwierciedla na przykład tego, że określacie swojego sojusznika PoLa per "gowno" i to już po podpisaniu przez Was porozumienia a dokładniej już po tygodniu małżeństwa :)
received_639785914984267.jpeg

Bardzo ładnie wyglądają więc teraz argumenty, że niby oddajecie im front żeby uskutecznić obrone a z drugiej strony twierdzicie że to "gowna gorsze niż OC".
Zamiast mydlic oczy napiszcie od razu że Waszym zamysłem jest oddanie im frontu po to żebyśmy przerzucili ofensywę na nich a Wy potem byście mogli zjadać darmy po nich tak jak to miało miejsce na DISCO :D

Oczywiście wiadomo, że gdyby sojusz sie rozpadł to tylko z winy @de Talleyrand tak samo jak wcześniej rozpadał się z winy OC, NM i BADGE :)
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.190
Dawno nie wchodzisz tj. Całe 3 dni xD

Liczby nie kłamią.



Ano nie odzwierciedla na przykład tego, że określacie swojego sojusznika PoLa per "gowno" i to już po podpisaniu przez Was porozumienia a dokładniej już po tygodniu małżeństwa :)
View attachment 55076

Bardzo ładnie wyglądają więc teraz argumenty, że niby oddajecie im front żeby uskutecznić obrone a z drugiej strony twierdzicie że to "gowna gorsze niż OC".
Zamiast mydlic oczy napiszcie od razu że Waszym zamysłem jest oddanie im frontu po to żebyśmy przerzucili ofensywę na nich a Wy potem byście mogli zjadać darmy po nich tak jak to miało miejsce na DISCO :D

Oczywiście wiadomo, że gdyby sojusz sie rozpadł to tylko z winy @de Talleyrand tak samo jak wcześniej rozpadał się z winy OC, NM i BADGE :)

No widzisz oni sami o sobie piszą że nie są mocnym plemieniem , nic nadzwyczajnego nie odkryłeś.

Skoro nie wiedzieli na początku podstawowych skryptów itd więc tak o nich myślałem, nadal uważam że nie są mocnym plemieniem lecz nie ma do nic wspólnego z naszym sojuszem :) - Wstaw datę kiedy to pisałem dokładnie bo manipulujesz - A sorry napisałeś że po Tygodniu , aktualnie współpraca z PoLa idzie dobrze nie ma żadnych spin itd. + Znów widać twoją hipokryzje pisząc że napisałem coś o PoLa , przypomnieć co ty o nich pisałeś ? :)

Czyżby docierało do Ciebie żę BADGE SIĘ SYPIE i nie długo Szale w końcu będą musiały bronić? Ah :)

Tak daliśmy bić DISCO by potem zjadać po nich DARMY które FINALNIE oddajemy dla PoLa by SZALE mogło ich bić by Finalnie te darmy które daliśmy mogliśmy znów przejmować, czy ty Siebie słyszysz?



3 dni? Przed tamtym postem nie napisałem tutaj z 2 tygodnie nic.
 
Ostatnia edycja:

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.194
przypomnieć co ty o nich pisałeś ? :)
Przypomnij :)
Najlepiej ze screenem abym mógł sobie przypomnieć wypowiedź i ją zlokalizować :)

Czyżby docierało do Ciebie żę BADGE SIĘ SYPIE i nie długo Szale w końcu będą musiały bronić? Ah :)
Przyjacielu my od samego początku byliśmy świadomi tego, że będziemy w pewnym momencie grac sami vs reszta świata w znacznej dysproporcji wiosek.
Na obrone jesteśmy przygotowani :D
Oby stalo się to jak najszybciej bo jeśli nie wyjdą Wam 2-3 akcje na nas to sam wiesz jak to może wpłynąć na morale w Waszym plemieniu.
Przypominam Ci też że publiczne tutaj na FO namawiałem do tego abyście bili w nas. To chyba dość jasno pokazuje, że nie boimy się obrony i na nią wręcz liczymy

Tak daliśmy bić DISCO by potem zjadać po nich DARMY które FINALNIE oddajemy dla PoLa by SZALE mogło ich bić by Finalnie te darmy które daliśmy mogliśmy znów przejmować, czy ty Siebie słyszysz?
Nie napisałem, że DALISCIE bić DISCO więc nie wprowadzaj jakiejś pokrętnej logiki. Zwróciłem tylko uwagę, że dziwne są twierdzenia, że oddajecie front Waszemu "gownianemu" sojusznikowi żeby uskutecznić obrone i, że za tym może się kryć drugie dno ;)
Zapewne wiesz o czym mówię, ale oczywiście korzystnie jest udawać, że nie więc w pełni rozumiem :D

3 dni? Przed tamtym postem nie napisałem tutaj z 2 tygodnie nic
No fakt. 28.10 ostatni post. Czyli ani nie 2 tygodnie ani nie 3 dni :)
Oboje się mylilismy ;)
 
Do góry