Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209423

Guest
BLACK KTO SIĘ CZUBI TEN SIĘ LUBI , BĘDĘ TĘSKNIŁ KUMPLU

A co lecisz w kosmos?
Oby w jedną stronę

--

Ty jesteś widzę grubo pierdolnięty, zresztą jak ta cała banda popierdoleńców z P.

Poleciały ataki od Was od kilku osób, napisałem do Bulwy i nie raczył nic odpisać. Sprawa wyglądała klarownie dla mnie. Ostatni zryw wielkiego p (specjalnie z małej litery) przed wrzuceniem kasacji.

Piękna orka na pustych łbach Peee
 

Danaan

Łucznik
Wynik reakcji
183
To P! będąc w bardzo złej dyplomatycznej sytuacji samo, z własnej woli upitoliło (PoN?)? To brzmi bardzo wiarygodnie, w żadnym wypadku jak prowokacja.
 

DeletedUser209423

Guest
To P! będąc w bardzo złej dyplomatycznej sytuacji samo, z własnej woli upitoliło (PoN?)? To brzmi bardzo wiarygodnie, w żadnym wypadku jak prowokacja.

Tobie to nawet wiarygodnie nie brzmiało, że to przegrywy i nieudacznicy.
Zero zaskoczenia
 

BambusKFC

Szlachcic
Wynik reakcji
1.029
To P! będąc w bardzo złej dyplomatycznej sytuacji samo, z własnej woli upitoliło (PoN?)? To brzmi bardzo wiarygodnie, w żadnym wypadku jak prowokacja.
bo jesteś bananem gościu, ty i twoje jutro dawno temu dostało na dziurę więc łaskawie wypierdalaj i się nie odzywaj.

Bananowce z pe pierwsi wysyłali ataki i to nie jeden gościu a paru, naruszyli wypowiedzenie i teraz na dziurę dostają, won mi stąd banan
 

Mankovsky

Pikinier
Wynik reakcji
107
Ale to ja X czasu temu pisałem. Cała dyplomacja na świecie została podpisana kiedy byłem w Niemczech i nie mogłem wtedy nic zrobić, bo po prostu nie miałem na to czasu.
Zresztą nikt się z nami nie chciał podpisywać bo wiedział że na zasadach 50:50 na koniec świata nie ma z nami szans - bo gadałem o tym z radnymi z KEY m.in. a inaczej by nawet nie było rozmów.


Uwaga! W sumie podpisałem jeden sojusz z AOS. Tylko że Mankovsky stwierdził że nic o nim nie wie, bo go nie podpisywał i nie obowiązuje XD Został on podpisany z Anonimową przeciwko KEY.

Północ i działania tam czyli podpisanie PoNu z KEY były związane tylko i wyłącznie z faktem, że nie chcieliśmy wpuszczać KEY na nasze obrzeża.
Owszem już dawno mogliśmy się w VEGE wbić i zjechać ich - tylko różnicą mimo wszystko jest taka, że my się naszej dyplomacji trzymamy, nie to jak niektóre plemiona, które pieprzą o naszej niehonorowej grze...
Gdyby tu się dało przesyłać deff z innych członów zapewne mając jedna ćwiartkę byśmy to ugrali.



Zawsze się napinaliśmy :) Taki już nasz styl.
I nie wiem o czyim płaczu piszesz, bo większość naszych graczy ma wywalone ;) Kiedyś trzeba przegrać i raczej wiemy że nie jest to spowodowane nasza gra.
Wolę też przegrać tak świat niż grać jak leszcz w sojuszu 10 plemion.
Wychowałam się na plemionach w plemionach typu BC i Oj gdzie głównie się walczyło dookoła.
1674850469596.png

Dobrze wiesz, że sojuszu nie było a to co ustalił Filipek po kryjomu nie mówiąc nikomu mnie nie interesuje. Tym bardziej, że skończył grę na tym świecie grubo prędzej.
 

Danaan

Łucznik
Wynik reakcji
183
bo jesteś bananem gościu, ty i twoje jutro dawno temu dostało na dziurę więc łaskawie wypierdalaj i się nie odzywaj.

Bananowce z pe pierwsi wysyłali ataki i to nie jeden gościu a paru, naruszyli wypowiedzenie i teraz na dziurę dostają, won mi stąd banan
Jeśli sądzisz chamek, że to na mnie zrobiło wrażenie to sądzisz :D To forum i mam prawo do własnego zdania. I tak działa forum, a przynajmniej powinno. Wymiana poglądów i opinii a nie wymiana inwektyw a la zbuntowana 13-latka :D
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
Zresztą nikt się z nami nie chciał podpisywać bo wiedział że na zasadach 50:50 na koniec świata nie ma z nami szans - bo gadałem o tym z radnymi z KEY m.in. a inaczej by nawet nie było rozmów.



Gdyby tu się dało przesyłać deff z innych członów zapewne mając jedna ćwiartkę byśmy to ugrali.

I nie wiem o czyim płaczu piszesz, bo większość naszych graczy ma wywalone ;) Kiedyś trzeba przegrać i raczej wiemy że nie jest to spowodowane nasza gra.
Wolę też przegrać tak świat niż grać jak leszcz w sojuszu 10 plemion.
Wychowałam się na plemionach w plemionach typu BC i Oj gdzie głównie się walczyło dookoła.
>większość graczy ma wywalone
>chlip chlip nikt nie chciał się z nami podpisywać
>chlip chlip gdyby dało sie przesyłać deffa z innych członów to byśmy wygrali
>chlip chlip wolę przegrać jak leszcz niż grać w sojuszu 10 plemion
>wychowałam się na plemionach typu BigCyc i ObrzezanieJajek

WIĘKSZOŚĆ WASZYCH GRACZY JEST ABSOLUTNIE ZDEWASTOWANA I NIE WIE CO ZE SOBĄ POCZĄĆ, ZIEMNIACZKU ZAGŁADY TWOJE PLEMIĘ ZOSTAŁO ROZŁOŻONE NA ŁOPATKI WYPOWIEDZENIEM PONA. NIE JESTEŚCIE GODNI BY POLEROWAĆ PAŁACE W NASZYCH WIOSKACH NA WIELKI FINAŁ, A CO DOPIERO PRZYMIERZAĆ SIĘ DO WYGRANIA W 50:50.
 

DeletedUser209423

Guest
Jeśli sądzisz chamek, że to na mnie zrobiło wrażenie to sądzisz :D To forum i mam prawo do własnego zdania. I tak działa forum, a przynajmniej powinno. Wymiana poglądów i opinii a nie wymiana inwektyw a la zbuntowana 13-latka :D

A jaką Ty masz opinię do wymiany?
Farmazoniarzu Ty
Wlazłeś w dupsko Jutrzakom, teraz czas na Pee
 
Wynik reakcji
698
Szczerze mówiąc napinka wasza jest z leksza żałosna, kreowanie się na wielkich pogromców P...bez przesady Panowie, trochę skruchy, a nie dziecinnej gadany.
Przywykłem że FO tak wygląda, ale po co te przechwalki i inne chuje muje z każdej strony.

Kilka faktów obiektywnych:
1) militarnie nikt P nie zgnoił, walczyliśmy na ile mogliśmy i frontu nie oddaliśmy, nawet ostatnio z 20-30 wsi keys wpadło na północy i kilka diodek
2) przegraliśmy stricte dyplomatycznie, graty dla wszystkich za dobre (dla was) rozegranie dyplomacji
3) wywaliło nas w samym centrum i nigdy nie było pomysłu na perfekcyjne rozegranie świata, kasowaliśmy po kolei koalicje zawiązane od początku na nas nie patrząc na świat globalnie
4) szybkie zejście do 1 członu pogrążyło P patrząc na resztę top plemion, które grały na 2-3-4 człony po 60 dniu, trzeba było ratować się vege żeby w jakikolwiek sposób nadgonić topke, a oni jak nazwa zobowiązuje - totalne warzywa i zmarnowany potencjał cwiartki. Sojusz z mniam? Ostateczność i próba ułatwienia walki z keys i mag przede wszystkim dania sobie szansy bo wiedzieliśmy że magi zaraz zapukają do drzwi. Ale szacun dla chłopaków, fajnie walczyli jeszcze za czasów wojny.
5) stosunkowa niska aktywność w radzie to kolejny samobój i wylew - sam nie oszukując gram na 20-30% tego co kiedyś
6) odklejka "wielkiego" wodza aragorna ktory zlał moczem kumpli z którymi grał kilka lat to już nóż w plecy. Prywatny folwark wspomnianego Pana plus jego mizerna aktywność to główny problem "nowożytnego P", to nie miało szans się udać.
7) fachowy podział na radę i pseudorade, tona wyzwisk, to już typowe PSG z tuzinem gwiazd bez wyników w europie - idealnie wkomponowaliśmy się w ten system.
<cfaniak> w tym pierdolnietym plemieniu nawet rada nie wiedziala że mamy się kasować. Aragorn jest tak odklejony ze o 20 pisze GW kasujemy sie, a 3h później na konfie ze jedziemy do ostatniego pika xddddd co mogło pójść nie tak? Widzimy juz po 48h gdzie keysy szamią pyszne wioseczki z każdej strony

Całe szczęście to już koniec tego projektu, żałuję jedynie że nie zmietliscie nas na polu bitwy nawet te 2vs1 mag i keys. Byłoby to bardziej satysfakcjonujące dla was, no i też w tej gierce chodzi o to żeby walczyć, a nie urządzać dyplomatyczna paraolimpiadę. Obawialiście się nas, a od środka wyglądaliśmy jak pierdolony polonez stojący od 20 lat na działce u dziadka.
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.921
No to co speed na classicu, Ojki daly dupy na 174 teraz upadlo pe
to na nastepnym swiecie speed&Oj&pee z bulwa, keymil i woda na czele
 

Deleted User - 849095943

Guest
@BNK KRUL kiedy wyjasniasz nas ?
PEDALE JEBANY 2 VS 1 BYŁEŚ WYJAŚNIANY , NIE BYŁEŚ W STANIE POKONAĆ P W PRZEWADZE DWUKROTNEJ PONAD . JESTEM OD CIEBIE 15 KLAS WYŻEJ POD KAŻDYM WZGLĘDEM , NIE PISZ DO MNIE PODLUDZIU JUZ

JESTEŚ TCHÓRZEM I CIOTA CO SIĘ NAPIERDALA 3 VS 1 A SOLO CIĘ GWAŁCĄ I BIJĄ W SZKOLE WIEC ZAMKNIJ MORDĘ , GRZECZNIE SIEDŹ I MIEJ TEN SWÓJ KOMPLEKS WIELKKEGO BNK W CISZY KURWO JEBANA
 
Wynik reakcji
360
A jaką Ty masz opinię do wymiany?
Farmazoniarzu Ty
Wlazłeś w dupsko Jutrzakom, teraz czas na Pee
I mówi to ktoś wyrzucony z jutra i włażący w dupę magom, key i stefanom. Gdzie przedtem wlaziłeś w tyłek Bulwie, musiałeś poszerzyć swoją przestrzeń, rozumiem ;)
To już szczoszku himalaje hipokryzji.
Szczerze mówiąc napinka wasza jest z leksza żałosna, kreowanie się na wielkich pogromców P...bez przesady Panowie, trochę skruchy, a nie dziecinnej gadany.
Przywykłem że FO tak wygląda, ale po co te przechwalki i inne chuje muje z każdej strony.

Kilka faktów obiektywnych:
1) militarnie nikt P nie zgnoił, walczyliśmy na ile mogliśmy i frontu nie oddaliśmy, nawet ostatnio z 20-30 wsi keys wpadło na północy i kilka diodek
2) przegraliśmy stricte dyplomatycznie, graty dla wszystkich za dobre (dla was) rozegranie dyplomacji
3) wywaliło nas w samym centrum i nigdy nie było pomysłu na perfekcyjne rozegranie świata, kasowaliśmy po kolei koalicje zawiązane od początku na nas nie patrząc na świat globalnie
4) szybkie zejście do 1 członu pogrążyło P patrząc na resztę top plemion, które grały na 2-3-4 człony po 60 dniu, trzeba było ratować się vege żeby w jakikolwiek sposób nadgonić topke, a oni jak nazwa zobowiązuje - totalne warzywa i zmarnowany potencjał cwiartki. Sojusz z mniam? Ostateczność i próba ułatwienia walki z keys i mag przede wszystkim dania sobie szansy bo wiedzieliśmy że magi zaraz zapukają do drzwi. Ale szacun dla chłopaków, fajnie walczyli jeszcze za czasów wojny.
5) stosunkowa niska aktywność w radzie to kolejny samobój i wylew - sam nie oszukując gram na 20-30% tego co kiedyś
6) odklejka "wielkiego" wodza aragorna ktory zlał moczem kumpli z którymi grał kilka lat to już nóż w plecy. Prywatny folwark wspomnianego Pana plus jego mizerna aktywność to główny problem "nowożytnego P", to nie miało szans się udać.
7) fachowy podział na radę i pseudorade, tona wyzwisk, to już typowe PSG z tuzinem gwiazd bez wyników w europie - idealnie wkomponowaliśmy się w ten system.
<cfaniak> w tym pierdolnietym plemieniu nawet rada nie wiedziala że mamy się kasować. Aragorn jest tak odklejony ze o 20 pisze GW kasujemy sie, a 3h później na konfie ze jedziemy do ostatniego pika xddddd co mogło pójść nie tak? Widzimy juz po 48h gdzie keysy szamią pyszne wioseczki z każdej strony

Całe szczęście to już koniec tego projektu, żałuję jedynie że nie zmietliscie nas na polu bitwy nawet te 2vs1 mag i keys. Byłoby to bardziej satysfakcjonujące dla was, no i też w tej gierce chodzi o to żeby walczyć, a nie urządzać dyplomatyczna paraolimpiadę. Obawialiście się nas, a od środka wyglądaliśmy jak pierdolony polonez stojący od 20 lat na działce u dziadka.
Podoba mi się to co napisałeś. I mam jedno pytanie czy Aragorn weźmie na klatę tą porażkę i weźmie za nią odpowiedzialność bo według mnie zawalił po całości.

Plus to że z P można było wygrać TYLKO w taki sposób jaki zaprezentowały ekipy na tym świecie. Macie z tego satysfakcję, to znaczy że mierni z was gracze. Ponieważ pokonanie dyplomacją niewiele mówi o umiejętnościach graczy.
To nawet nie dyplomacja, która powinna się cechować artyzmem i finezją a prosta jak budowa cepa ustawka na najsilniejszego pod trzepakiem.
Jestem w tej grze nowa i takie patologie niestety mnie zniechęciły do tej gry. Wy wszyscy tu jesteście długo i nie mogę się nadziwić że sami ją tak niszczycie jednoczesnie nie mogąc bez niej żyć :) Mega paradoks c'nie XD
 

Brill

Pikinier
Wynik reakcji
78
Może byłoby inaczej, gdyby w takiej sytuacji faktycznie liczył się czysty skill, a nie to kto potrafi mieć lub znaleźć u wroga więcej śmieci sprzedających plemię, w którym grają.
Bo przecież posiadanie kretów z wszystkimi/prawie wszystkimi komendami w innych plemionach to gwarancja wyrównanej walki i sprawdzenia się tylko skillowo które plemię jest lepsze ;)

Tak, krety to element tej gry, nie ma co do tego wątpliwości, ale dyplomacja też nim jest.

Trochę bawi mnie ten argument o umiejętnościach, bo obecnie nie mają one aż tak wielkiego znaczenia biorąc pod uwagę inne czynniki decydujące o zwycięstwie.

Po kilku dobrych latach grania sporo rzeczy zaczyna się coraz mniej podobać, ale tak już jest, że trzeba się dostosować, jeśli chce się wygrać. P tego nie zrobiło na tym świecie i tyle.
Może gdyby nie było znane z tyłu przekrętów to jednak inaczej by się to potoczyło i ktoś poszedłby z nimi na jakiś układ, ale wyszło jak wyszło.
 
Ostatnia edycja:
Do góry