Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.524
Pokonałem POtezne pE.

Jak mogę mieć szacunek do kogoś kto teoretycznie mógłby mnie wyruchac, wypluć i przemielic, a praktyce mógłby mi zlizac śmietanę z kolana.

Gadajmy o faktach. Dostaliście w dupe na tym świecie, uklekneliscie przed jutrem, pokonaliscie jedynie barby i darmy.

Żeby mieć do kogoś szacunek trzeba najpierw byc kimś, a nie popierdółką.
Ty nawet wioski 1 od P! nie podbiles przeciez xD a akcja sie odbiliscie, pokonac pokonaliscie ale dyplomacja, a nie w ataku
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.524
akcje spaliła jedna osoba która wysłała ataki dzień wcześniej więc każdy głupi by taką akcje obronił a wam i tak udało się na niej stracić 10 wiosek (w tym 2 tobie)
Na 1 linii byly i nie bylo sensu ich bronic, bo tyle deffa nie styklo.
Fajne wymowki masz, szkoda ze poza przewaga grac nie potrafisz ;p

@Podeszwa
W przewadze kazdy jest kozak, wy byscie juz dawno kasacje wrzucili jakby was 2 ekipy biły
Przeciez wy z key razem nie potrafiliscie nic zrobic, key jeszcze na minus w wojnie bylo

@Bl-ack Sno-w
Przeciez bardziej pustego łba od Ciebie nie da sie juz miec, jestes jebany wszedzie nawet w prywatnym zyciu Cie ruchaja w dupe, wiec z czym do ludzi chlopie
Jedyne co ci pozostalo w zyciu to robic za maskotke forumowa tutaj, takim nieudacznikiem zyciowym jestes
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
Na 1 linii byly i nie bylo sensu ich bronic, bo tyle deffa nie styklo.
Fajne wymowki masz, szkoda ze poza przewaga grac nie potrafisz ;p

@Podeszwa
W przewadze kazdy jest kozak, wy byscie juz dawno kasacje wrzucili jakby was 2 ekipy biły
Przeciez wy z key razem nie potrafiliscie nic zrobic, key jeszcze na minus w wojnie bylo

@Bl-ack Sno-w
Przeciez bardziej pustego łba od Ciebie nie da sie juz miec, jestes jebany wszedzie nawet w prywatnym zyciu Cie ruchaja w dupe, wiec z czym do ludzi chlopie
Jedyne co ci pozostalo w zyciu to robic za maskotke forumowa tutaj, takim nieudacznikiem zyciowym jestes
Nie ma co gdybać. Przejebales świat xd
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
A skad wiesz co ja robie w zyciu, ja przynajmniej zyje zyciem realnym a nie jakas gierka pixelowa i sie nią nie podniecam jak Ty xD
Musiales sie dogadac w 3 ekipy, bo inaczej szans nie bylo
Nic nie musiałem i z nikim się nie dogadalem. Już Ci się chyba w głowie lasuje od tej gry.

Idź lepiej na siłkę znowu. Może Ci w końcu spadnie sztanga na łeb, to coś zacznie tam trybic.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.524
Nic nie musiałem i z nikim się nie dogadalem. Już Ci się chyba w głowie lasuje od tej gry.

Idź lepiej na siłkę znowu. Może Ci w końcu spadnie sztanga na łeb, to coś zacznie tam trybic.
No a co twoje plemie zrobilo z reszta ekip? xD odklejke walisz czy jak?
Tobie niech bot na leb spadnie, bo bez niego ani rusz w tej gierce
Chlop kozaczy, bo w przewadze swiat ugrywaja, a tak by kasacje znowu zajebal XDDD
Stary bo Ci ego w kosmos wyjebie od tego, zreszta watpie ze ugracie swiat na key i aos ale powodzonka tam
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
No a co twoje plemie zrobilo z reszta ekip? xD odklejke walisz czy jak?
Tobie niech bot na leb spadnie, bo bez niego ani rusz w tej gierce
Chlop kozaczy, bo w przewadze swiat ugrywaja, a tak by kasacje znowu zajebal XDDD
Ty jesteś gorszy od Blacka. On jak pisze głupoty to chociaż jakoś to argumentuje, a ty piszesz byle co i myślisz, że jesteś fajny.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.524
Ty jesteś gorszy od Blacka. On jak pisze głupoty to chociaż jakoś to argumentuje, a ty piszesz byle co i myślisz, że jesteś fajny.
no tak bo boli Cie dupa, ze musieliscie sie w 3 ekipy dogadac, niezla glupota kazdy o tym wie, ale Ty sie tego wstydzisz.
Nie dziwie sie w sumie
Ego wyzsze niz Mount Everest, ale to juz nie od dzis wiadomo
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
no tak bo boli Cie dupa, ze musieliscie sie w 3 ekipy dogadac, niezla glupota kazdy o tym wie, ale Ty sie tego wstydzisz.
Nie dziwie sie w sumie
Ja się nie dziwie, że piszesz takie bzdury skoro tylko tyle Ci zostało. Ja kozaczę? Tylko stwierdzam fakty. a nie gdybam i teoretyzuje jak Ty. Wstydzę się, że muszę wyjaśniać takiego tłuka jak Ty. Jedyne co osiągnąłeś na tym świecie, jest to że napisałeś trochę postów na FO i przejąłeś masę darm. Jesteś flagową postacią swojej drużyny. Opowiedz mi coś więcej o swoich osiągnieciach na tym świecie :)
1674837179104.png
1674837209125.png1674837243445.png1674837254541.png
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.524
Ale czy ja gdzies kozacze? pogratulowalem wam rozgrywki dyplomatycznej, chociaz i tak watpie ze to wygracie na key i aos.
To Ty szczekasz i masz wyjebane Ego, a w wojnie z nami nie zrobiles totalnie nic, wiec nie wiem na chuj szczekasz xD
Ale ty zawsze byles uposledzony, nic nowego

Co swiat, albo cisniesz na bocie, albo kogos kosujesz.
Jestes gownem w tej grze i to wiekszosc graczy tutaj potwierdzi
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
Ale czy ja gdzies kozacze? pogratulowalem wam rozgrywki dyplomatycznej, chociaz i tak watpie ze to wygracie na key i aos.
To Ty szczekasz i masz wyjebane Ego, a w wojnie z nami nie zrobiles totalnie nic, wiec nie wiem na chuj szczekasz xD
Ale ty zawsze byles uposledzony, nic nowego

Co swiat, albo cisniesz na bocie, albo kogos kosujesz.
Jestes gownem w tej grze i to wiekszosc graczy tutaj potwierdzi
Dobrze, że mnie znasz od urodzenia. To Ty byłeś tym dzieckiem w przedszkolu, które biłem?
 
Do góry