Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209423

Guest
Chciałbym przeprosić publicznie pana @BulwaZaglady
Czytając wypowiedzi tych baranów z Peee stwierdzam, że chłop i tak długo z nimi wytrzymał.
Nie dziwne, że zwiał na truskawki

Toć to umysłowi impotenci
 

Szapri

Magiczny Mag
Wynik reakcji
126
Chłop co wrzuca screeny że ludzie nam zasty oddają, z chaosów też mam już zasty, wysłać na Ciebie offy z nich? xd
Może powrzucam screeny jak kręcisz w dyplo przeciwko swojemu sojusznikowi Klasyk&Chaos?
Albo jak latasz pomiędzy nami i AoS próbując się z kimkolwiek dogadać xd
 

songotehn

Miecznik
Wynik reakcji
82
jak ty chcesz mierzyc poziom skilla na swiecie na ktorym bronilismy sie 55/15 (bylismy na plus we wszystkich wojnach btw) to pozdro XD
grałem z bnk, grałem na niego na zastach na 150 i nie jest lekko na turasa
chyba najmocniejszy zawodnik nuppków przynajmniej z perspektywy kogoś kto w tpk na zastach siedzial codziennie z dwa miesiace pod rzad xD
Ciężko nie być na + mając kretów wszędzie
 

MówMiTadzio

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
994
1674818158122.png

1674818182768.png
Chyba kolega już na fo się nie pojawi, a widzę że przynajmniej jeszcze na 10 jego wiosek lecą grube i to dopiero początek dnia xD Daje sobie ubijać mobila i offy jak amator. Zachodni przyczółek upada :/

Zastanawia mnie to 0 pokonanych jako wspierający xd

A więc stało się !
Mchamer wygrywa wyścig do obrzeży i wyrzuca magow z dogodnego przyczółka a także domyka zachodnią flanke plemienia nie pozwalając na wejście pod wioski KAT.
Jakby nie patrzeć z południa do północy na froncie jedna trzecia długości k64 stanowie ja.

To ja będę Waszym przeciwnikiem, liczę że się postaracie i będziemy się świetnie bawić. Czekają nas długie noce, wspólne wieczory i poranki.

Witam Was,
Nocny Łowca Emce
Pora nadać tej grze odrobinę magii, mam nadzieję że wchodząc w moją strefe dominacji jesteście na mnie gotowi ?

Liczę na dobrą zabawę bo ostatnio się nudziłem trochę i aktywność mi spadła, mam nadzieję że wasze umiejętności dorównują fejmowi który was zdecydowanie wyprzeda ;)
W sumie poniosło mnie, magowie jak większość tu:

dużo wiosek - zero umiejętności xD

Kiedy ta wasza akcja, chyba że mnie chcecie pokonać zanudzając na śmierć.
Obiecywaliscie że dopiero zaczniecie bić, zaproszenie mam wam wysłać ?
Nie wiecie jaki ciężar dzwigacie * dotyczy to każdego z Was przy mnie, nie życzyłbym nikomu gry koło mnie hehe ale to w swoim czasie nie uprzedzający faktów :)
Z drugiej stro na pewno jeśli nie powymiekacie to podniesiecie swoje umiejętności na bank. Czekają Was nowe wyzwania ^^
 
Ostatnia edycja:

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
1.109
View attachment 44906

View attachment 44907
Chyba kolega już na fo się nie pojawi, a widzę że przynajmniej jeszcze na 10 jego wiosek lecą grube i to dopiero początek dnia xD Daje sobie ubijać mobila i offy jak amator. Zachodni przyczółek upada :/

Zastanawia mnie to 0 pokonanych jako wspierający xd
mc hamer to idealny przykład tego, że to co wypisujesz na forum ogólnym ma realny wpływ na to co się dzieje w gierce. ;d
 

DeletedUser209423

Guest
Machumer was jeszcze ogra.
On cały czas idzie po wygraną, jak Macierewicz po prawdę.
Może nawet są trochę podobni?

Ja się nigdzie nie wybieram, idę po wygrana.

Co ciekawe mam sporo fanów pośród Stefanów ^^

Pozdrawiam wszystkich serdecznie !!!
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
Na 182 udana akcja, na 186 też. Fejki zburzyły 70 pałaców. Dajcie w końcu godnego przeciwnika, bo wieje nudą od początku świata.
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.923
to mchamer został pojechany na tym swiecie przez stefanów, teraz będzie przez magów - co ty na to żebyś zaczął jeszcze raz za keyami żeby zebrać hattricka?
No to moze sobie zbic piatke z anitia. Najpierw założyła OS zeby sie poskladac na akcje i uciec a teraz w mniamach dostaje oklep xD
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
troche szacunku do człowieka co skillowo by cie wyruchał, wypluł i przemielił
bnk bądź co bądź to inna liga frontowa, absolutna topka tej gry

a ty co osiagnales?
Pokonałem POtezne pE.

Jak mogę mieć szacunek do kogoś kto teoretycznie mógłby mnie wyruchac, wypluć i przemielic, a praktyce mógłby mi zlizac śmietanę z kolana.

Gadajmy o faktach. Dostaliście w dupe na tym świecie, uklekneliscie przed jutrem, pokonaliscie jedynie barby i darmy.

Żeby mieć do kogoś szacunek trzeba najpierw byc kimś, a nie popierdółką.
 
Do góry