Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Łysy WaRninG ?

Łucznik
Wynik reakcji
541
Nie wiem po co sie błotem obrzucacie, skoro jedna jak i druga strona traciła wojsko offy/mobila.
MIerzyc sie z magami tez nie ma sensu 1vs1, bo kazdy wie ze nie maja zadnych szans.
Zreszta byla propozycja nawet 60/40 dla magów to sami przyznaliscie, ze byscie przegrali.
Ani mag ani key nie potrafilo przepchnac P! waląc akcja nawet na ten sam dzien we dwojke, majac przewage, wiec o czym tutaj ta dyskusja.

Skoro mleko sie rozlalo i postanowiliscie sobie zrobic trójprzymierze to niech tak bedzie, to tylko gra i tyle.
Powodzenia wszystkim na pozniejszych etapach wojen.
I Dzieki za dotychczasową gierke tutaj
Skoro byłeś w radzie i piszesz jak to P wspaniale broni, to może w końcu dasz nam informacje kto komendy sprzedawał ? hmm ? Ciekawe czy bez kreta byście też tak te akcjie odbijali.
 

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
Twardy zawodnik, ale zobaczył kilka tysięcy x i chyba nasrał na klawiaturę i powiedział auf Wiedersehen. @Mchamer jak tam nasrałes w bryczesy?


No to dzień dobry, nigdy nie sram jaki wynik by nie był. Jestem dumny za taką ilość karet i offów zostałem odpowiednio doceniony i postaram się jak najlepiej za to odpłacić.
Weryfikacja już dziś.

Screenshot_20230127-043034.png


(Licznik nie uwzględnia 64 ataków na kolejne dni xD)
 

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
Do tej pory ubilem prawie setkę waszych grubych chętnie dorzucę ponad kolejna setkę dziś ^^
 

DeletedUser209423

Guest
@Mchamer nie mieliśmy odwagi, jesteś za mocny! ile już wiosek w nocy przejąłeś?

Ej czy mi się wydaje, czy ten obłąkany człowiek nadal myśli, że świetnie sobie radzi?
Z kanarem na mózgi się wymienił czy jak?

On chyba naprawdę uważa, że jest jakąś realną siłą tego świata.
Zdumiewające
Co z człowieka robi alkohol...
 

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.835
Ej czy mi się wydaje, czy ten obłąkany człowiek nadal myśli, że świetnie sobie radzi?
Z kanarem na mózgi się wymienił czy jak?

On chyba naprawdę uważa, że jest jakąś realną siłą tego świata.
Zdumiewające
Co z człowieka robi alkohol...
Już czterodniową akcje wybronił bez większych strat.
 

DeletedUser209423

Guest
@BNK KRUL tchórzu, co zwiałeś z FO?
Zrozumiałeś wreszcie, że nie ma sensu pisać o wielkim obsranym Peee?
Klękaj przed Jutrem, to Ci lepiej wychodzi
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.227
Ej czy mi się wydaje, czy ten obłąkany człowiek nadal myśli, że świetnie sobie radzi?
Z kanarem na mózgi się wymienił czy jak?

On chyba naprawdę uważa, że jest jakąś realną siłą tego świata.
Zdumiewające
Co z człowieka robi alkohol...
Z toba nikt sie wymienic nie moze, wiadomo czemu
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Bulwa nie uważasz, że trochę przespaliście początkowy okres? Zakładam, że północ odpuściliście bo po mapie widać Key Was strasznie odcięło od północy, Magowie od południa, a wschód zabezpieczyliście PONem ze Stefanami. Taki ruch by świadczył o tym, że się skupiacie na tym żeby dobić do obrzeży i zdominować ćwiartkę północno-wschodnią, ale też nie bo mieliście sojusz z MNIAM & Vege. Nie śledziłem od początku dyplo bo szybko odpuściłem ten świat, ale serio pytam. Szkoda, że Fabcio nie robił swoich statystyk z rozwojem, ale na pewno musieliście się dużo, dużo wolniej rozwijać od reszty.



Nie no jest więcej pedalsów co się napina na FO u Was. Wiecie, że to ma realny wpływ na diplo co nie? xd Potem jest płacz, że wszyscy są przeciwko Wam.
My np. nie mieliśmy wspólnego forum na 162 z Jutrzakami bo jak czytałem niektóre posty na FO to mi się rzygać chciało. xd
Ale to ja X czasu temu pisałem. Cała dyplomacja na świecie została podpisana kiedy byłem w Niemczech i nie mogłem wtedy nic zrobić, bo po prostu nie miałem na to czasu.
Zresztą nikt się z nami nie chciał podpisywać bo wiedział że na zasadach 50:50 na koniec świata nie ma z nami szans - bo gadałem o tym z radnymi z KEY m.in. a inaczej by nawet nie było rozmów.


Uwaga! W sumie podpisałem jeden sojusz z AOS. Tylko że Mankovsky stwierdził że nic o nim nie wie, bo go nie podpisywał i nie obowiązuje XD Został on podpisany z Anonimową przeciwko KEY.

Północ i działania tam czyli podpisanie PoNu z KEY były związane tylko i wyłącznie z faktem, że nie chcieliśmy wpuszczać KEY na nasze obrzeża.
Owszem już dawno mogliśmy się w VEGE wbić i zjechać ich - tylko różnicą mimo wszystko jest taka, że my się naszej dyplomacji trzymamy, nie to jak niektóre plemiona, które pieprzą o naszej niehonorowej grze...
Gdyby tu się dało przesyłać deff z innych członów zapewne mając jedna ćwiartkę byśmy to ugrali.



Zawsze się napinaliśmy :) Taki już nasz styl.
I nie wiem o czyim płaczu piszesz, bo większość naszych graczy ma wywalone ;) Kiedyś trzeba przegrać i raczej wiemy że nie jest to spowodowane nasza gra.
Wolę też przegrać tak świat niż grać jak leszcz w sojuszu 10 plemion.
Wychowałam się na plemionach w plemionach typu BC i Oj gdzie głównie się walczyło dookoła.
 
Do góry