Dyskusja o sytuacji na świecie 182

TOCZEKs

Zwiadowca
Wynik reakcji
691
Nie kwestionuje ze wewnetrznie sa fajni, pewnie ja tez na fo wygladam zle wiekszosc czasu, ale nie wiem, chyba zle sie ze mna nie gra jak zawsze jestem chetny na obrone czy zasty xd

Tylko troszke odklejeni na fo, a mnie zawsze denerwuje jak ktoś napina się ponad umiejętności tutaj, jak właśnie oni. W sumie jak to pisze to mi sie ich az szkoda robi, ehh

Zapraszam na 200, pewnie każdego z nas tam spotkasz!
Jak sam chyba możesz po sobie zobaczyć wiele ludzi na FO jest zupełnie inni niż normalnie xd
Czy oni się napinają ponad umiejętności, no nie wiem. Ale każdy może to interpretować po swojemu.

Na 200 może mnie brejdak namowi znowu na grę razem, zobaczymy.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.293
Husga. Idź że spidami na s200, będziesz mógł się chwalić, że ty rozpocząłeś nowa erę, bez speed, P i Apk
Ejj ale ja wygralem 172 ze speed i gram na 184 ze speed wiec klątwa nie działa

speed za mocne XD

A mialem kiedys jak zaczynalem plemiona cel dotrzec do 3 najlepszych plemion i wybralem sobie P!, SPEED i A.P.K, widzisz qrk, marzenia się spełniają!
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
na swiecie 200 uważam powinny znalezc sie wszystkie plemiona w historii tej GRY. UWAZAM ZE SWIAT 200 TO BEDZIE KONIEC PEWNEJ EPOKI. bo po swiecie 200 wiekszosc graczy plemion albo spłodzi dzieci i będzie nakręcać nieszczęsne i przekorne koło życia, albo dokona magika, czarodzieja. świat 200 odpowiednikiem bibilijnej apokalipsy...
 

Deleted User - 849095943

Guest
No dobra, ale czemu piszesz na niego jak sam dawałeś z siebie taki procent? Tak naprawdę to ci co najgłośniej pisali na fo, o co masz do nas pretensje, później prawie zawsze dawali bardzo dużo w grze. I no szkoda że mówisz teraz o bitce, jak dawałeś sobie tak wbijać diody, średnio coś próbowałeś na froncie poza akcjami, mało fejów i burzaków z bliska itd.

A co do tego czemu to koniec P? Nie wiem, ale z aragornem bym chętnie zagrał jeszcze raz gdzieś indziej, bo to po prostu człowiek o którym wiesz że będzie tylko i wyłącznie wartością dodaną. Jeżeli on tutaj był wypalony to boję się widzieć jego 100% tbh xD
BEZ URAZY HIJSQI ALE JEŚLI DLA CIEBIE ARAGORN ZAGRAŁ TU DOBRZE TO ODKLEJE ZŁAPAŁEŚ, ZERO GRY POZA AKCJAMI , ZERO POMYSŁU ANI NIC KOMPLETNIE NA TYM ŚWIECIE

JAK MOŻNA W 2 MSC PRZEJĄĆ 4 WIOSKI OD kEY NA FRONCIE KTÓRY BYŁ WYBRANY NA TEN KTÓRY P BIJE AKCJAMI A NIE MROZI XD

WŁAŚNIE PRZEZ TO WJEBALISMY , ZE NA FRONT Z KEY DANO OSOBY CO NIE BARDZO POTRAFIĄ SAMODZIELNIE DZIAŁAĆ , UWAŻAM ZE DUŻO WIĘCEJ BY P ZDZIAŁAŁO GRAJĄC HUJSQA,KANAR,WOXI , STRZELEC ,MAJKI , JA NA FRONCIE KEY

NA PEWNO BY BYŁA OFENSYWA DUŻO BARWNIEJSZA NIŻ TA PARODIA CO GRANA BYŁA TAM
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
BEZ URAZY HIJSQI ALE JEŚLI DLA CIEBIE ARAGORN ZAGRAŁ TU DOBRZE TO ODKLEJE ZŁAPAŁEŚ, ZERO GRY POZA AKCJAMI , ZERO POMYSŁU ANI NIC KOMPLETNIE NA TYM ŚWIECIE

JAK MOŻNA W 2 MSC PRZEJĄĆ 4 WIOSKI OD kEY NA FRONCIE KTÓRY BYŁ WYBRANY NA TEN KTÓRY P BIJE AKCJAMI A NIE MROZI XD

WŁAŚNIE PRZEZ TO WJEBALISMY , ZE NA FRONT Z KEY DANO OSOBY CO NIE BARDZO POTRAFIĄ SAMODZIELNIE DZIAŁAĆ , UWAŻAM ZE DUŻO WIĘCEJ BY P ZDZIAŁAŁO GRAJĄC HUJSQA,KANAR,WOXI , STRZELEC ,MAJKI , JA NA FRONCIE KEY

NA PEWNO BY BYŁA OFENSYWA DUŻO BARWNIEJSZA NIŻ TA PARODIA CO GRANA BYŁA TAM
Joł... Okej... To jest tu na dole studio fandangonrekords,
A to jest budibajbajbastajpan fandangogang specialnie dla
Was zaraz powiem wam parę słów... Joł Okej,
Konopia zawiera składniki, które zmniejszają ból oraz działają przeciwzapalnie,
A badania potwierdzają, że konopia jest bardziej skuteczna niż aspiryna.
W medycynie i religii używana była od tysiącleci, aż nagle została zakazana
I uznana za narkotyk przez wszechwiedzących niewolników Babilonu.
Słuchajcie, trzymajmy się tradycji legalizacja teraz, legalizacja tu.
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
DOBRA PONIOSŁO MNIE Z TYM GRANIEM U MICKEZA. JAKBY NIE PATRZEĆ TEN SKOŃCZONY WYMOCZEK WYBRAŁ MORFUSA PONAD MNIE, KIEDY MÓWIŁEM MU ŻE MORUS BĘDZIE GWOŹDZIĄ DO TRUMNY ELITE (I TAK ISTOTNIE BYŁO)

CZKAM NA ZAPKE DO DRIMS NA ŚWIAT DWUSETNY A JAK MNIE NIE ZAPROSICIE TO BYDZIE MAGIK
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
BEZ URAZY HIJSQI ALE JEŚLI DLA CIEBIE ARAGORN ZAGRAŁ TU DOBRZE TO ODKLEJE ZŁAPAŁEŚ, ZERO GRY POZA AKCJAMI , ZERO POMYSŁU ANI NIC KOMPLETNIE NA TYM ŚWIECIE

JAK MOŻNA W 2 MSC PRZEJĄĆ 4 WIOSKI OD kEY NA FRONCIE KTÓRY BYŁ WYBRANY NA TEN KTÓRY P BIJE AKCJAMI A NIE MROZI XD

WŁAŚNIE PRZEZ TO WJEBALISMY , ZE NA FRONT Z KEY DANO OSOBY CO NIE BARDZO POTRAFIĄ SAMODZIELNIE DZIAŁAĆ , UWAŻAM ZE DUŻO WIĘCEJ BY P ZDZIAŁAŁO GRAJĄC HUJSQA,KANAR,WOXI , STRZELEC ,MAJKI , JA NA FRONCIE KEY

NA PEWNO BY BYŁA OFENSYWA DUŻO BARWNIEJSZA NIŻ TA PARODIA CO GRANA BYŁA TAM

BNK, GDzie na 200?
 

DeletedUser209423

Guest
I mówi to ktoś wyrzucony z jutra i włażący w dupę magom, key i stefanom. Gdzie przedtem wlaziłeś w tyłek Bulwie, musiałeś poszerzyć swoją przestrzeń, rozumiem ;)
To już szczoszku himalaje hipokryzji.

Po pierwsze kotleciaro nigdy w Jutrze nie grałem, więc nie mogłem być wywalony.
Tylko ktoś z tak zatłuszczonym łbem do którego nie dociera tlen, mógł łyknąć to jak z @BNK KRUL robiliśmy sobie jaja.
Ale trafił na podatny grunt pustego łba kotleciary. Może zatem ciężko się dziwić.

Po drugie
Magi to moi przyjaciele od zawsze i na zawsze.
I będę ich chwalił dniami i nocami. I co mi zrobisz? Możesz sobie dalej stękać

Po trzecie
Wielokrotnie przyznawałem, że chwaliłem kiedyś Pee, dając się zwieść ich narracji. Nie wiem po cholerę znowu to powtarzasz.
Ważne, że w porę się ocknąłem
 

Deleted User - 849095943

Guest
BNK, GDzie na 200?

JAK SIĘ BĘDZIE CHCIAŁO NUPKOWI A ZAKŁADAM ZE BĘDZIE TO WBIJAMY NUPPKAMI PO DRUGI JUBILEUSZ Z RZĘDU

BNK mordo, pamiętasz jak graliśmy razem? Dej jakąś wioskę dla kumpla.

PAMIETAM ALE CI NIE DAM , NOE JESTEM PIZDA ŻEBY WIOSKI ODDAWAĆ WROGOWI. POZA TYM UWAŻAM ZE PRZEJMIECIE Z AOS WIĘCEJ WSI , A SAOS SŁYNIE Z TEGO ZE RACZEJ DOTRZYMYWANIE USTALEŃ NIE JEST ICH MOCNA STRONA WIEC 50 NA 50 NIE BĘDZIE A KEY ZWALI WINĘ WŁAŚNIE NA NICH W TEJ KWESTII

WOLE ABY WSIE PO WALCE JEŚLI MI SIĘ BĘDZIE CHCIAŁO PRZEJĘŁO mAG MIMO WSZYSTKO , ZAWSZE TO BĘDZIE TROCHĘ RÓWNIEJSZA WALKA NA KONIEC
 

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.832
JAK SIĘ BĘDZIE CHCIAŁO NUPKOWI A ZAKŁADAM ZE BĘDZIE TO WBIJAMY NUPPKAMI PO DRUGI JUBILEUSZ Z RZĘDU



PAMIETAM ALE CI NIE DAM , NOE JESTEM PIZDA ŻEBY WIOSKI ODDAWAĆ WROGOWI. POZA TYM UWAŻAM ZE PRZEJMIECIE Z AOS WIĘCEJ WSI , A SAOS SŁYNIE Z TEGO ZE RACZEJ DOTRZYMYWANIE USTALEŃ NIE JEST ICH MOCNA STRONA WIEC 50 NA 50 NIE BĘDZIE A KEY ZWALI WINĘ WŁAŚNIE NA NICH W TEJ KWESTII

WOLE ABY WSIE PO WALCE JEŚLI MI SIĘ BĘDZIE CHCIAŁO PRZEJĘŁO mAG MIMO WSZYSTKO , ZAWSZE TO BĘDZIE TROCHĘ RÓWNIEJSZA WALKA NA KONIEC
Kumpel pamiętasz jak graliśmy w wariatach? Dasz wioski?
 
Do góry