Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.395
Co do tych kaczek:
Kaczek nie należy karmić chlebem, bo zawiera kwas chlebowy oraz sól, które negatywnie wpływają na ptaki. Lepiej zamiast tego dać im ziarna zbóż albo rozdrobnione ugotowane warzywa. Natomiast czy one (kaczki) potem się dzielą jedzeniem z osobami które tu postują - tego nie wiem.
 

Mero

Łucznik
Wynik reakcji
441
Co do tych kaczek:
Kaczek nie należy karmić chlebem, bo zawiera kwas chlebowy oraz sól, które negatywnie wpływają na ptaki. Lepiej zamiast tego dać im ziarna zbóż albo rozdrobnione ugotowane warzywa. Natomiast czy one (kaczki) potem się dzielą jedzeniem z osobami które tu postują - tego nie wiem.
Na wlasne oczy widzialem jak black snow podpierdala chleb czy to kaczkom,czy to golebiom na miescie.Wiec w pewnym sensie dziela sie-ale nie z wlasnej woli
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Nie, nie Bulwo, słowo grałeś to nadużycie. Byłem kilka dni i zostawiłem konto. Jeśli chodzi o epizod w P zawsze podkreślam, że tam byłem, nie grałem. Bo to różnica.

Muszę poszukać, bo patrzę, że ani na Black Snow, ani na Avas w wyszukiwarce nie znajduje.

Znajdę, tylko muszę przejrzeć wejścia i wyjścia.
A może szanowny kolega @z0rd mi pomoże.
Bo to dzięki niemu znalazłem się w P
Pamiętam, że chyba Krystoferek właśnie z zordonem załatwiał mi zapka.
I że to był wtedy drugi człon, sporo mniejszy

Znajdę
mnóstwo ludzi przewinęło się przez P!

czemu miałbym pamiętać o jakimś gamoniu który nawet nie pamięta na jakim nicku grał? :D
 

Wasyl1

Miecznik
Wynik reakcji
159
PSY i podrobka Najemnikow =NY= zakonczyly swoja przygode. Kto bedzie nastepny ?? Moze jakis zakladzik :D ??
 

Załączniki

  • dzien 11 update.png
    dzien 11 update.png
    152,1 KB · Wyświetlenia: 72
Do góry