Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Wynik reakcji
377
Mam koło dupy Twoją opinię na temat Morfusa.
To, że jest dla Ciebie nikim, nie znaczy, że fakty, które zaprezentował są kłamstwem.

Też sobie wymyślił.
Ten jest dla mnie nikim, więc jego argumenty i fakty bez znaczenia.

Miałem Cię za inteligentniejszego.
wklejasz morfusa który napisał 'każde' i nadal nie wiemy jakie, które xDDD Skoro nieprzerwanie od iks czasu gra w jednym to jakie 'każde'?? zapytany morfus w jakich plemionach, milczy do dziś jak zaklęty. No weź to sklej szczoszku :)
gdzie tu fakty?


Ale ja nie jestem Twoją pacynką i nie będę latał, szukał postów i ponownie wklejał. Zostałeś tam wyjaśniony i wystarczy.
Ciebie boli o to dupsko, nie mnie, więc nie mam zamiaru niczego Ci udowadniać.
Uważasz, że tak nie było? Ok
Może ktoś kto czytał tamte forum był równie pryszczaty na jedno oko i podobnie jak Ty, nie dostrzegł jak stałeś się śmigłem obrotowym Morfusa.

Ok, Twoja sprawa. Koło dupy to mam
Dać dowody to już 'ty pacynką' nie jesteś i nie będziesz ich szukał xDD
Ale ty się właśnie tak z każdym bawisz, na tym polega twój hejtowy trolling. I jeszcze te epitety. Ty jednak przecież nikogo nie obrażasz i nie nękasz i nie wyzywasz <rotfl> <rotfl> <rotfl>

Każdy cię nazywa kłamcą-fakt xD

Koala, głosuję za hawajską!
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
PSY i podrobka Najemnikow =NY= zakonczyly swoja przygode. Kto bedzie nastepny ?? Moze jakis zakladzik :D ??
Obstawiam Lotos. W zasadzie nie rozumiem fenomenu burzenia, kosztem własnego rozwoju. Tracisz offa, to równie dobrze możesz zacząć od nowa. Jak już się wypatrykali z tych offów a zrobiło to większość ich graczy to względem nas będą kilka dni w plecy rozwojowo.
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
Podziwiam ludzi którzy nie grają na jakimś świecie, a spędzają na forum związany z danym światem większość dnia
 
Do góry