Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209074

Guest
chyba zapomniałeś że 178 jeszcze nie jest zamknięty i kazdy może sobie tam wbić na fo, zobaczyć jak było i jak kłamiesz kłamczuszku

broni cię tylko to, że nikt nie będzie się fatygował, bo każdy ma cię w dupie.

Oj tak zapomniałem, zwłaszcza, że 2 dni temu tam pisałem.
No jak na to wpadłeś?

Wyciąganie logicznych wniosków, to nie jest Twoja mocna strona, co zordon?

--

Każdy kto wbije, zobaczy jak Morfus Cię zmiażdżył i jak spłakany podkuliłeś ogon i zwiałeś na to forum.

--

No chyba nie każdy, Ty jedyne o czym myślisz w niedzielę rano, to jak się do mnie dowalić. A i tak efekty zerowe.
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Oj tak zapomniałem, zwłaszcza, że 2 dni temu tam pisałem.
No jak na to wpadłeś?

Wyciąganie logicznych wniosków, to nie jest Twoja mocna strona, co zordon?

--

Każdy kto wbije, zobaczy jak Morfus Cię zmiażdżył i jak spłakany podkuliłeś ogon i zwiałeś na to forum.

--

No chyba nie każdy, Ty jedyne o czym myślisz w niedzielę rano, to jak się do mnie dowalić. A i tak efekty zerowe.
fakty:
- nikt mnie nigdzie nie zmiazdżył
- nigdzie nie uciekłem
- Black Snow to kłamca

jak chcesz z tym dyskutować to DOWODY pajacyku, bo na twoje pisanie trzech postów pod rząd i przekrzykiwanie się z samym sobą to już raczej nikt się nie nabiera :D
 

DeletedUser209074

Guest
fakty:
- nikt mnie nigdzie nie zmiazdżył
- nigdzie nie uciekłem
- Black Snow to kłamca

jak chcesz z tym dyskutować to DOWODY pajacyku, bo na twoje pisanie trzech postów pod rząd i przekrzykiwanie się z samym sobą to już raczej nikt się nie nabiera :D

Ale ja nie jestem Twoją pacynką i nie będę latał, szukał postów i ponownie wklejał. Zostałeś tam wyjaśniony i wystarczy.
Ciebie boli o to dupsko, nie mnie, więc nie mam zamiaru niczego Ci udowadniać.
Uważasz, że tak nie było? Ok
Może ktoś kto czytał tamte forum był równie pryszczaty na jedno oko i podobnie jak Ty, nie dostrzegł jak stałeś się śmigłem obrotowym Morfusa.

Ok, Twoja sprawa. Koło dupy to mam
 

DeletedUser209074

Guest
Ej @z0rd ale ego to ubijaj sobie jak te kotlety. Łatwiej będziesz mógł znieść, że zawsze na forum znajdzie się ktoś bystrzejszy, kto Cię przeora. Tak jak na s178 Morfus
 

Death of Darkness

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.043
Nie interesuje mnie co Ci poleciało.
Ty informowałeś, że była moja podróba.
Ty witałeś mnie z powrotem.

A teraz wstawiasz debilny screen z nie moim loginem i wmawiasz mi, że to ja.

Ej wiecie, że Beczka Wiśniowa ze ś71, to był @Death of Darkness ?

Wacek, jak żeś pomylił swoje lekarstwa schizofreniczne z pigułkami babki na Alzheimera, to może i Cię gdzieś informowałem
 

Deleted User - 8687748

Guest
Ej o co chodzi z tym JUTRO? Tyle stron o nich gadka, a nadal nie wiem o co chodzi. Nieźle Was musiał przeorać Black Snow i JUTRO
 

DeletedUser209074

Guest
Widze że u Wacka od rana deszczowy klimat. Wycieraczki w pinglach nie wyrabiają, a forumowe popychadło nadal zadowolone.

Prostując, Black Srow oczywiście kłamie w kwestii dyskusji o świecie 178.
Uważnie śledziłem temat w tamtym okresie i z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić że jak zwykle łgał i bezpodstawnie pomawiał ludzi. Zord koncertowo wyjaśnił wszystkie jego debilizmy, a Wacław został przeorany na każdej możliwej płaszczyźnie.
Łachudra, pomawiacz, kapuś i donosiciel. Reasumując - wyjątkowo obrzydliwy osobnik.

Tak tak tak, w tej bajce są smoki?

Nie jesteś w stanie mnie urazić, naprawdę. Tyle razy co już dostałeś tutaj bułę na ryj, począwszy od ortografii, przez Twoje avatarki, grę i rapki z niej a skończywszy na zwykłych bzdurach które wypisywałeś, to aż przestałem liczyć.
Masz uzasadnione powody, by tutaj się odbudowywać i podkreślać swoją wyższość. Ciebie rozumiem
 
Do góry