Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209074

Guest
Kapusi
Patrzcie go, wymyślił sobie

Myślisz, że będę się tego wstydził? Wręcz przeciwnie, będę się szczycił tym, że dbam o uczciwość rozgrywki.
Niech oszuści się wstydzą.

Swoją drogą śmieszne bardzo. Praktycznie co nowy świat, donoszę na te same osoby, a one dostają banolce i dalej robią to samo. Heh

Tu jednak więcej pracy mnie czeka, nie spodziewałem się, że tyle miernot przygarną
 

Jan Paweł II

Jutrzański Mur
Wynik reakcji
334
Black ty oszuście. Co ty za farmazony opowiadasz. Co świat to donosisz tylko na jedno plemię, które jest dla ciebie nie wygodne czyli JUTRO. A reszta graczy/plemion którzy robią to samo nie są przez ciebie zgłaszani, bo muszą dojechać JUTRO z którym nie dajesz sobie rady.

@Hasbulla chodź no tu pomóż kumplowi Wackowi, bo ewidentnie nie daje sobie rady. Chociaż w sumie i tak do cb zaraz sam zadzwoni, bo psycha u niego już sitting xD
 

DeletedUser209074

Guest
Black ty oszuście. Co ty za farmazony opowiadasz. Co świat to donosisz tylko na jedno plemię, które jest dla ciebie nie wygodne czyli JUTRO. A reszta graczy/plemion którzy robią to samo nie są przez ciebie zgłaszani, bo muszą dojechać JUTRO z którym nie dajesz sobie rady.

@Hasbulla chodź no tu pomóż kumplowi Wackowi, bo ewidentnie nie daje sobie rady. Chociaż w sumie i tak do cb zaraz sam zadzwoni, bo psycha u niego już sitting xD

Ty bezczelny krętaczu.
Od zawsze zgłaszam tych, którzy kantują bez względu na barwy plemienne.
To rozumiem na 178 też graliście? Bo tam biłem rekordy zgłoszeń.
Zniknij kłamczuchu
 

DeletedUser209074

Guest
Tak na wesołe rozpoczęcie weekendu, złoty cytat z Jutrzaków (jak to łatwo zrobić z siebie głupka):

Pozostało dni: 6

Słychać już puszczające szwy i niepewność. Gracze Jazdy nauczeni poprzednimi światami wiedzą, że nie mogą być niczego pewni (chociaż zaczynamy wątpić bo w radzie mają jakiś bufonów).

Ciekawe czy jak zwykle rzucą kontami kiedy przestanie im iść i okaże się, że nagle robi się ciepło i jednak trzeba się bronić. Spora część z nich grała z pacikiem, który szkolił ich w pradawnej sztuce leżingu na słoneczku.


Mamy nadzieje, że za te 2-3 miesiące dalej rada jazdy będzie wyszczekana chociaż patrząc na rotacje w jej składzie pewnie zdąży zmienić się przynajmniej 2 razy.


To jak przyjacielu? Wygrałeś już 176 czy nadal odliczasz?
 
Do góry