Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Hasbulla

Miecznik
Wynik reakcji
64
Pozwolę sobie zapytać przyjacielu, oczywiście bez złośliwości. Chciało Ci się specjalnie rozbierać, wchodzić do wanny i robić te zdjęcie? Chyba, że pomyliłeś fora i miało to trafić na forum związane z poradami medycznymi to przepraszam za wścibskość.

Soczek
Drogi kolego zapytaj się swojego kolegi z plemienia czemu takie zdj zamieszcza. Nie wrzucaj wszystkich do tego samego projektu. Kali ma FB ma więcej takich zdj nie będę pokazywał bo jest tam z rybami. Rodos w Polsce obowiązuje więc z uszanowaniem dla ryb nie wrzucę.
 

PosterunkowySTEFAN

Wężowy Mędrzec
Wynik reakcji
24
Człowieku jak zobaczyłem tę wiadomość to padłem ze śmiechu :p

Nawet wasz szef wielki fan gry o tron. Coś mu się chyba pomyliło że jest z rodu targaryenow. Tam w serialu rzeczywiście jak smocze kule zostały włożone do ognia to urodziły się smoki, niestety on nie ma smoczych kul i zamiast smoka wyszła jaszczurka :(View attachment 41184
nie tylko on dostał takie cuś :D
Btw. zapewniliście mi wrzuceniem w opis świetną zabawę i dobrze się bawiłem : D
1663251082310.png
 
Ostatnia edycja:

Hasbulla

Miecznik
Wynik reakcji
64
Pewnie za tydzień, ten sam gracz będzie również "przypadkiem" dogrywał offa przed grubasy magów? xDD
Tyle was tam jest obok jednego gracza i nie potraficie wyczyścić go?
W sumie nie dziwię się jak u was 1/3 nie ma wojska 1/3 ma to co widzimy.
Pora może się zaczynać rozwijać nie tylko w pkt.

Jutrzaki fajnie z was dzieciaki ,ale może ta gra jest zbyt wyczerpująca dla was .
 

Danaan

Łucznik
Wynik reakcji
183
W sumie to mogłem wystartować, może wystartuję? Pomysł z zabraniem ze sobą najbliższej okolicy wydaje się zabawny :D
 

DeletedUser209074

Guest
Moze jeszcze sniegus nie wystartowal tylko chce poczekac zeby wbic na tyly jutrzakow.Moglibyscie cos skleic razem

O mnie chodzi? O wielkiego Black Snowa?
Bo już się gubię, raz jestem Black, raz Snow, raz śnieguś, raz wacek.
Zdecydujta się chłopy

Danon mógłby jedynie pomarzyć.
Ale tak, wbijam niebawem. Przyszły tydzień. Idę po was Jutrzaki. Drżyjcie
Pozostało 5-6 dni do wielkiego otwarcia ś182
 

Jan Paweł II

Jutrzański Mur
Wynik reakcji
334
O mnie chodzi? O wielkiego Black Snowa?
Bo już się gubię, raz jestem Black, raz Snow, raz śnieguś, raz wacek.
Zdecydujta się chłopy

Danon mógłby jedynie pomarzyć.
Ale tak, wbijam niebawem. Przyszły tydzień. Idę po was Jutrzaki. Drżyjcie
Pozostało 5-6 dni do wielkiego otwarcia ś182
Wacław ostatnio pisałeś, że wystartujesz z dniem jutrzejszym (+/- ). Teraz znowu że za tydzień i tak za każdym razem będziesz przekładał swój start? W końcu świat zostanie rozstrzygnięty,a cb dalej nie będzie. Popraw mnie jeśli się mylę;P
 

DeletedUser209074

Guest
Wacław ostatnio pisałeś, że wystartujesz z dniem jutrzejszym (+/- ). Teraz znowu że za tydzień i tak za każdym razem będziesz przekładał swój start? W końcu świat zostanie rozstrzygnięty,a cb dalej nie będzie. Popraw mnie jeśli się mylę;P

Przestań robić z siebie idiotę.
Pisałem wyraźnie, że nie w tym tygodniu a przyszłym. Poszukaj i zobacz.
Tym się różnimy.
Ja dotrzymuje słowa, nawet jeśli mam na tym stracić. Umawialiśmy się na jesieni, więc ja startuję na jesieni.
23 września, może 1-2 dni szybciej
Jeśli przegram, to przez wasze oszustwo startu wcześniej.

Ale będzie heca jak skutecznie mi się uda kilku z was pozbyć. Z taką stratą
 

DeletedUser209074

Guest
Panie kmic, proszę o rzucenie mnie w okolice Jutra, żebym pół mapy nie szedł do nich
 
Do góry