Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209074

Guest
Fajnie, ale szczerze? GUZIK mnie to obchodzi

Przestań łgać
Śledzisz każdy mój ruch
Węszysz
Dociekasz
Sprawdzasz

Nie udawaj tu takiego ignoranta, bo żeś jakiś czas temu pisał, żebym Ci screeny podrzucał na potwierdzenie swoich wywodów. Minął miesiąc i proszę, guzik go to obchodzi.
Dopiero micha Ci opadła, jak Ci je pokazywałem. Black Snow nie kłamał. Jak zawsze.

Nie będę Cię słownie atakował, bo jesteś jednym z nielicznych przyzwoitych w stopniu umiarkowanym.
 

DeletedUser209074

Guest
Owszem. Zaczynamy się denerwować, bo będzie straszna kicha jak Black Snow nasz najwierniejszy kibic z całej stawki FO nie zagra na świecie. A zegar tyka, tyka ;>

Przestań łgać oszczerco. Wypisujesz bzdety jak ja bym rzeczywiście kiedykolwiek nie dotrzymał słowa.
Powiedziałem, że będę w przyszłym tygodniu, to będę.
Chociaż to wy tchórze okłamaliście i ze strachu przed konfrontacją wystartowaliście przed umawianym terminem.

Niedorajdy. Rzucili wyzwanie a potem gacie osrane i ruszyli nie w wyznaczonym terminie i w 5xwiększym składzie niż planowany.

@BulwaZaglady weź ich skasuj z mapy, bo naprawdę będę musiał te miernoty uczyć pokory
 

AgresywynyNiedźwiedź

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.143
BlackSnow przydalby ci sie chłopie dobry psycholog bo troszkę już straciłes kontakt z rzeczywistością.
Wyjdź czasem świeżego powietrza zaczerpnij a nie siedzisz tutaj 24/7 i wypisujesz posty których nikt już pewnie nie czyta.
 

Hasbulla

Miecznik
Wynik reakcji
64
BlackSnow przydalby ci sie chłopie dobry psycholog bo troszkę już straciłes kontakt z rzeczywistością.
Wyjdź czasem świeżego powietrza zaczerpnij a nie siedzisz tutaj 24/7 i wypisujesz posty których nikt już pewnie nie czyta.
A Ty co atencji szukasz ? Niech pisze zajmij się wyprawą do lasu,wysypy są grzybów. Chyba że masz grzyba pod napletkiem to pora udać się do Daniela Pruszkowskiego Grzybiarza.
 

DeletedUser209074

Guest
BlackSnow przydalby ci sie chłopie dobry psycholog bo troszkę już straciłes kontakt z rzeczywistością.
Wyjdź czasem świeżego powietrza zaczerpnij a nie siedzisz tutaj 24/7 i wypisujesz posty których nikt już pewnie nie czyta.

Zbieraj te grzyby i skończ brzęczeć
 
Do góry