Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.602
@przemeczi
Niestety nikt z nas sie tutaj praktycznie nie wypowiada, jedynie ameby od was, bo inaczej tego sie chyba nie da okreslic uczestnicza w tym cyrku tutaj na Fo.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.602
To praktycznie nikt, czy nikt. Jak w końcu?
Jeśli się wypowiadacie, to czynicie to dokładnie w tonie o którym wspominałem.
Nie tyle nie robicie nic by dyskusja była rzeczowa, a niektórzy z was biorą aktywny udział w istniejącym już jak to nazwałeś „cyrku”. Później przychodzi i wielce zadziwiony całą sytuacją xD swoją drogą troche słabo że nazywasz ziomków amebami, nie będą się gniewać?
Ale my nie uczestniczymy w waszym cyrku, bulwa sporadycznie sie tu wypowiada.
Was tak nazywam, Twojego kangurka itd.
 

Danaan

Łucznik
Wynik reakcji
183
Więc może jakiś odświeżający forum temat? To ja coś zaproponuję. Co sądzicie o sytuacji w Jutro, a co najważniejsze co sądzicie o ich nieprawościach z poprzednich światów?

To ja zacznę. Sam byłem świadkiem ich podłości na 176 św. W mniej niż 20 osób planowali kosę na 3/4 świata, i tylko dzięki przytomności "sojuszników" nie doszło do tragedii. W piękny i pełen klasy sposób dostali wypowiedzenie "niezrywalnego" sojuszu z półgodzinnym wypowiedzeniem.

Byłem świadkiem tylko tego ich skandalicznego zachowania. Więc tylko o tym mogę się wypowiedzieć. Pozwolę sobie na jeszcze jeden pełny merytoryki i obiektywizmu wpis, i niech nikt nawet nie śmie zaprzeczyć. Pierwszą kosowniczką Jutro (celowo z dużej litery) była Ewa, która wbiła w Raju kosę Adamowi. Jabłkiem.
 

DeletedUser209074

Guest
No i jak tu z Tobą rozmawiać, jak mówisz że sie nie wypowiadacie, a wystarczy przewinąć ten temat i jak na dłoni widać nicki waszych ludzi, którzy w każdym poście srają się do jutra xD
To oni uczestniczą w tym cyrku, czy nie?
Jako uczestnicy są amebami, czy nie?
Bulwa wyzywając się z Kalim, uczestniczy i jest amebą, czy nie uczestniczy i nie jest?
Ciężkie są to pytania.

Jak sam nie masz nic wartościowego do powiedzenia, to może po prostu sobie daruj.
Nie miej pretensji do innych, za rzeczy w których Twoi kumple również regularnie uczestniczą. Bo wtedy robisz głupka nie tylko z siebie, a przede wszystkim z nich.
Wyżej sracie niż dupe macie na tym forum, tyle póki co da się zaobserwować.

Ty bezmyślny durniu. Do tej pory się z Ciebie śmiałem, ale czas Ci normalnie odpowiedzieć.

Zdejmij kiecę przebierańcu i złaź z ambony. We łbie Ci się pomieszało zdrowo.
Przewinąć chcesz ten temat? Teraz, jak od 2 dni Jutrzarskie gęby się pozamykały? Teraz przemeczi cnotka się odezwała.
Ale jak rzucaliście przez 50 stron mięchem, to na wywody i umoralnianie Ci się nie zbierało.
Jesteś nowy w Jutrze, nie liczą się z Tobą wcale, więc dygałeś swoim kolegom napisać prosto w profil jakimi są syfiarzami.
Bohater jak z koziej dupy trąba.

I Ty śmiesz pisać 'wyżej sracie niż dupę macie'?
Nikt nie wyróżnia się równie wielką butą i arogancją jak te Twoje pseudo plemię.
Chcecie być uważani za wielką siłę i próbujecie taki mit rozpowszechniać. A nie wychodzi, bo właśnie przez takie P, wszyscy drą z was łacha.

Idź dziecko za książkę się weź, albo jakiś ciekawy program obejrzyj
 

DeletedUser209074

Guest
Więc może jakiś odświeżający forum temat? To ja coś zaproponuję. Co sądzicie o sytuacji w Jutro, a co najważniejsze co sądzicie o ich nieprawościach z poprzednich światów?

To ja zacznę. Sam byłem świadkiem ich podłości na 176 św. W mniej niż 20 osób planowali kosę na 3/4 świata, i tylko dzięki przytomności "sojuszników" nie doszło do tragedii. W piękny i pełen klasy sposób dostali wypowiedzenie "niezrywalnego" sojuszu z półgodzinnym wypowiedzeniem.

Byłem świadkiem tylko tego ich skandalicznego zachowania. Więc tylko o tym mogę się wypowiedzieć. Pozwolę sobie na jeszcze jeden pełny merytoryki i obiektywizmu wpis, i niech nikt nawet nie śmie zaprzeczyć. Pierwszą kosowniczką Jutro (celowo z dużej litery) była Ewa, która wbiła w Raju kosę Adamowi. Jabłkiem.


Ha ha ha
Jak zawsze chcesz być zabawny a kończysz jak żenujący schlany wuj na weselu
 
Do góry