Dymisja jednostek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser58422
  • Data rozpoczęcia

Czy odpowiada wam mój pomysł??

  • Dobry pomysł

    Głosy: 405 58,6%
  • Dobry ale można dopracować

    Głosy: 157 22,7%
  • Taki sobie

    Głosy: 53 7,7%
  • Pomysł nie trafiony i do bani

    Głosy: 76 11,0%

  • W sumie głosujących
    691
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Genialny pomysł! Zawsze problem z budowaniem szlachty jest, gdy nie ma miejsca w zagrodzie - wysłanie na śmierć kilkuset jednostek czasem trwa za długo. Może nawet nie być zwrotu surowców.
 

DeletedUser109993

Guest
dobry pomysł!

Pomysł jest dobry ale jak troche wcześniej napisali gracz który kończy gre móże zwolnic jednostki i przesłac surowce koledze .Więc może zrobic tak ze mozna zwolnic jednostki raz na tydzień
 

DeletedUser110785

Guest
Sam chciałem dać taką propozycje i jak najbardziej mi się podoba ,bo w końcu jak ma się mało miejsca w zagrodzie to można wojsko skasować i po sprawie.
Jestem na tak
 

DeletedUser110779

Guest
Według mnie "pomysł nie trafiony i do bani", ponieważ przez głupią pomyłkę można sobie skasować za dużo wojska..Albo jakbyś komuś dał zasta - a On Tobie tak zrobił specjalnie to wtedy miałbyś ale na forum!
 

DeletedUser110785

Guest
No przecież oczywiste że można też na zastępstwie zburzyć budynki graczowi nie?Ale jeśli się komuś ufa to tego nie zrobi.
A przez gapiostwo to co z tego,przez gapiostwo można wpisać złą lokalizacje wioski i wysłać wojsko do silniejszego gracza,albo zamiast pomoc kliknąć atak na sojusznika,a więc przez gapiostwo do żaden argumęt a samą dymisje wojs możnaby potwierdzać hasłem dla pewności i bezpieczeństwa
 

DeletedUser

Guest
super pomysł.!!! :) Przydało by się to np. masz wioski pomieszane offa z defem chcesz jakoś wybić defa.. Po co? Jak można zwolnić :)
 

DeletedUser110779

Guest
Ale jak zwolnisz zamiast np 700 to 7000 To co wtedy zrobisz? Wtedy będzie bluzganie na forum!
 

DeletedUser94723

Guest
Ale jak zwolnisz zamiast np 700 to 7000 To co wtedy zrobisz? Wtedy będzie bluzganie na forum!

wtedy się puknie w łeb i przyzna że popelnil blad. :D
jeśli zrobi to na szybko, to nic dziwnego, że mu się pomyli.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser107616

Guest
Jestem na tak przydaloby sie to mi gdy nei mam co zrobic z kilkoma lk gdy przejolem wioske a one sie produkuja . Pewnie i tak tego nei wprowadza ale zawsze mozna pomarzyc :D
 

DeletedUser

Guest
A ja właśnie że NIE. Weźmy pod uwage że ktoś się włamie na konto.

Jak ktoś ma 1kk pkt to 1 zagroda defa/ofa nie robi mu różnicy, a jak jest początek np: 2k pkt to taki haker wyniszczy konto - co później prowadzi do przejęcia wioski przez sąsiada.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Ale jak zwolnisz zamiast np 700 to 7000 To co wtedy zrobisz? Wtedy będzie bluzganie na forum!

Klikasz w przerwij i tracisz tylko 1 jednostkę, a zlecenie wydajesz od początku. Proste? Przecież dymisja będzie trochę trwała....
 

DeletedUser

Guest
Pomysł bardzo dobry! Ciekawa alternatywa o rozbijanie wojsk o kolesi. Mam nadzieję że niemole popracują nad tym! Ciekawa rzecz!!!
 

DeletedUser

Guest
Pomysł bardzo mi się podoba, wiele osób ingeruję w jego pomyślność.
Nie trzeba, by było nastawiać na nas nie pokojowo sąsiadów tylko na spokojnie "wyburzyć" zalegające wojsko. :)
jestem na TAK
 

DeletedUser103751

Guest
złomujac wojo na innych wioskach morzemy nabic sobie pkt. jako agresor a niektóe plemienia też biora to pod uwage przy rekrutacji ale jestem na TAK bo nie bedzie to nikomu przeszkadzać a czasem sie przyda
 

DeletedUser

Guest
złomujac wojo na innych wioskach morzemy nabic sobie pkt. jako agresor a niektóe plemienia też biora to pod uwage przy rekrutacji ale jestem na TAK bo nie bedzie to nikomu przeszkadzać a czasem sie przyda

Tutaj się zgodzę co do rankingu agresorów, ja w plemieniu w którym jestem stale kontroluję rozwój graczy tak pod względem ilości punktów jak i pod względem aktywności jako agresor. Te dwie informacje bardzo dużo informacji dają na temat tego jak ktoś gra.
 

DeletedUser

Guest
za zdecydowanie. Też miałem problem z tym jak pozbyć się niepotrzebnego woja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry