Dymisja jednostek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser58422
  • Data rozpoczęcia

Czy odpowiada wam mój pomysł??

  • Dobry pomysł

    Głosy: 405 58,6%
  • Dobry ale można dopracować

    Głosy: 157 22,7%
  • Taki sobie

    Głosy: 53 7,7%
  • Pomysł nie trafiony i do bani

    Głosy: 76 11,0%

  • W sumie głosujących
    691
Status
Zamknięty.

DeletedUser58422

Guest
Moim pomysłem jest wprowadzenie kosmetycznej zmiany polegała by na tym że w placu po wejściu w zakładce wojska można by było zwolnić jednostki przydatne by było to w wypadku że mamy np za dużo lk a potrzebujemy np mieczników więcej po dymisji dostawalibyśmy 30 % surowców.Co o tym myślicie??.Wiem że można po prostu rozbić tą armie o mocniejszego gracza ale po co go wkurzać jak by była taka opcja.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser91121

Guest
50% z powrotem sensowny pomysł nawet.

Jestem za i wprowadź ankiete zobaczymy jak to pujdzie.
 

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł sam miałem kilka dni temu taki problem ale rozbiłem woja o kolesia którego chciał przejąć Qumpel ...
A nie którzy mogą sobie w ten sposób narobić problemów...
(Ja miałem 140k pkt a obrońca 5k więc tu nie było ryzyka że coś mi się stanie..)
Choć też można wysyłać w mniejszych grupach na jakieś wiochy barbarzyńskie , ale to jest też czasochłonne pomysł mówiłem dobry.
Choć to nie od nas zależy czy pomysł wejdzie w życie tylko od naszych kochanych sąsiadów :))
 

DeletedUser58422

Guest
no niestety nie od nas to zależy ale może polska administracja plemion wyśle ten pomysł naszym kochanym sąsiadom.

up:
nie zrozumiałeś tu chodzi o to że te jednostki które rozwiążemy(na wojskowe to jest dymisja bo dany żołnierz traci prace zwraca uzbrojenie swoje i zwalnia miejsce w zagrodzie stąd 50 % surowców)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser58422

Guest
zobaczymy mam nadzieje że ten pomysł przypadnie do gustu i za tydzień bedzie więcej tych pochlebnych postów.
 

DeletedUser

Guest
Eee... Ja wiem...
Jakoś mi ten pomysł do gustu nie przypada. Komplikacja jakowaś.
 

DeletedUser63121

Guest
Pomysł całkiem dobry. Ale niech będzie zwrócone 30% surowców, żeby nie było za łatwo;)
Wprawdzie można rozbić wojsko o mocnego gracza albo o własne wioski, ale np. brakuje nam surowców na robienie nowych jednostek, to zwalniamy i po sprawie. Ja to jak rozbijam wojsko o silniejszego, to najpierw do niego piszę i jak się zgodzi, to wysyłam wojsko, a potem surkę. Zarówno on jest wyżej w obrońcach, jak i ja w agresorach:) Ale to wariant, jak naprawdę nie mam co zrobić z wojskiem.
Ps. Admini wyślą pomysł Niemcom, jak zagłosuje z 1000 graczy co najmniej i min. te 70% głosów będzie na tak, ale na razie za wcześnie na dyskusje nad tym;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser58422

Guest
można i tak jak brakuję surowców na inne wojo to zwolnić bez sensu bo dostaniemy 30 % surowców głownie chodziło mi o te rozbijanie ale 30 % surowców też może być no i można kontrolować łatwiej co ma się w zagrodzie.
 

DeletedUser93933

Guest
Jestem za. Pomysł niezły czasem trzeba sobie zwolnic miejsce w zagrodzie i to jest właśnie przydatne. Głos na tak.
 

DeletedUser43642

Guest
YES

Oczywiście na TAK. To jest bardzo przydatne, np. gdy na początku gry robimy wioskę mieszaną, potem przekształcamy ją w typowo deff/off. Albo poprostu, jeśli sytuacja na froncie tego wymaga, możemy łatwo zmienić deff/off na off/deff.

Jeszcze raz tak
 

DeletedUser75231

Guest
Pomysł na pewno przydatny ale czy nie za bardzo będzie ułatwiał grę?
 

DeletedUser58422

Guest
jak będzie 30 % zwrotu surowców to nie biedzę zbytnio gry ułatwiał bo i musisz mieć 70 % wkładu własnego.Tu głownie chodzi tak jak kolega wyżej wspomniał o szybkie zmienianie wioch deff/off na off/deff lub jak będzie ci się żywnie podobało.
 

DeletedUser75231

Guest
jak będzie 30 % zwrotu surowców to nie biedzę zbytnio gry ułatwiał bo i musisz mieć 70 % wkładu własnego.Tu głownie chodzi tak jak kolega wyżej wspomniał o szybkie zmienianie wioch deff/off na off/deff lub jak będzie ci się żywnie podobało.

30% już lepiej wygląda ;) Ale wątpie żeby twój pomysł wszedł w życie...
 

DeletedUser94723

Guest
każdy wątpi że w ogóle jakiś pomysł z tond wejdzie, ale ten jest naprawdę przydatny.
 

DeletedUser75231

Guest
Trzeba czekać na kogoś ważnego z Polskiego Teamu plemion. Niech się wypowie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry