Dymisja jednostek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser58422
  • Data rozpoczęcia

Czy odpowiada wam mój pomysł??

  • Dobry pomysł

    Głosy: 405 58,6%
  • Dobry ale można dopracować

    Głosy: 157 22,7%
  • Taki sobie

    Głosy: 53 7,7%
  • Pomysł nie trafiony i do bani

    Głosy: 76 11,0%

  • W sumie głosujących
    691
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Tak jak wszyscy jestem na tak,ale niech zwraca sie 30% surowców.
 

DeletedUser133489

Guest
Wg. mnie dobry pomysł lecz można go jeszcze dopracować.
 

DeletedUser

Guest
Czasu może nie, ale surowców na pewno. Jeśli chodzi o sam pomysł, to jeśli na tak zagłosuje co najmniej 300 ludzi, i będzie to co najmniej 65 % wszystkich głosów, to projekt można wysłać Niemcom w trybie priorytetowym. Ale pomimo tego, że to by była siła przebicia, to taka funkcja, jak ich znam, pojawi się dopiero w wersji 6.0.

nie wiem jak to bylo gdy Ty to pisales, ale zaglosowalo na tak 323 osoby ( 61,41% ) lecz ponizej dam dwa super komentarze...

Ale jak koleś ma 3 wioski to mu to niepotrzebne. Dopiero jak ma się 100,200,3000 to się zamienia ofki na defki i odwrotnie..

jestes na froncie z kims z kim masz pon i Oni go zrywaja, a Ty masz 2off i 1deff wioske... Gdyby tak bylo to napewno bym zaczynal budowac deffa w nich

tracimy surowce:mad::mad::mad:

wypowiedz 11latka, nie chce tutaj nikogo obrazac za wiek, ale jesli podchodzi sie z takim zalozeniem ze stracisz te 70% surki i to tak wiele dla Ciebie to wspolczuje takim ludziom... Jak wioski mu ktos przejmie to chyba sie potnie chlopczyk...

Ja podobnie. Na plemionach gram już okrągły rok i dokładnie w tym momencie uświadomiłem sobie, że w wioskach off'owych jest za dużo deff'a i potem znika wojsko z komend. Nie pozwolę na to, żeby ten temat spadł z 1-szej strony!

nie czytalem wszystkich stron ( 3ostatnich ) bo mi sie nie chcialo, ale co z tym pomyslem w koncu :> ? Bo na s42/s43 tego nie ma jak pytalem :) Chyba ze koszar czy czegos tam nie wybudowali...

wracajac do tematu to jak najbardziej za tym by pojawilo sie cos takiego :)
 

Deleted User - 699765184

Guest
jestem na nie, jesli ten pomysl zostanie zrealizowany, beda naduzycia na zastepstwach
 

DeletedUser105922

Guest
Taki sobie ten pomysł. Ja zawsze wywalam wojsko o swoje wioski jak nie chce albo o wroga. Jak o swoje to mam RA i RO ;-)
 

DeletedUser140613

Guest
coz pomysl naprawde z sensem.
z drugiej strony jednak bardziej realne byloby odejscie jednostek "z darma"
glos na tak
 

DeletedUser

Guest
Głos na nie.

Za bardzo ułatwia grę, rekrutując wojsko mamy planować jakie nam się przyda, a nie że nagle usuwamy całe wojsko i robimy inne. Nie widzę w tym nic potrzebnego.
 

DeletedUser

Guest
I mam nadzieje, ze nic z tym nie zrobia. Pomysl jest chory. Chcesz stracic wojska, to wyslij je na jakas inna wioske i wtedy moze je stracisz. Moze niech jeszcze za przejecie kazdej wioski niech odddaja polowe surowcow za grubasa.
Albo jak administracja bedzie chciala to wprowadzic to tylko dla ludzi z wykupionym rocnzym KP :D
Wtedy ci wszyscy co glosowali na tak sie zmiarkuja i naucza grac, a nie beda szli tylko na latwizne.
 

DeletedUser

Guest
Nie czytałem wszystkich postów bo mi się nie chciało ale trafiłem na stronę w której łukasz napisał że musi być z 300 głosów i min 65% przebicie na tak no więc my już dawno to mamy i ja się pytam czy admini wysłali już ten pomysl jeśli tak to co niemcy odpowiedzieli w tej sprawię
 

DeletedUser

Guest
Najlepsza nazwa to po prostu "Zwolnij jednostki", ale zastanaiwam się, czy rzeczywiście poprzec ten pomysł...
 

DeletedUser49296

Guest
Pomysl dobry, ale trzeba dopracowac. Przykladowo, mam 5 wiosek deffowych i wysylam wojsko na inny kontynent komus do pomocy. W nocy wrog puszcza zwiad (powiedzmy, oddalony o pol kontynentu). Rano wstaje, a tu juz szlachta biegnie, wchodzi za 30h, nikt z plemienia nie zdarzy z deffem. A ja sie niczym nie martwie, kasuje sobie po 200 pik, ktore sa na drugim kontynencie i rekrutuje w swoich wioskach. Pierwszy szlachcic z atakow zdycha i wioski nadal moje :)
 

DeletedUser

Guest
panie wyżej, nie zrozumiałem ani słowa, ale pika nie zabije szlachty z naprawdę wielką obstawą (jeśli grunt jest silny, szlachta padnie bez 2 zdań) ale pomysł jest dobry dla innych, bo ja (przynajmniej teraz) tego nie będę używać
 

DeletedUser146510

Guest
Zagłosowałem na taki sobie, choć jestem raczej na nie,
jeżeli ktoś chce rozbijać wojsko, to wysyłam w kilku małych grupkach na swoją wioskę deffową, lub jeśli mam jedną wioskę, pytam współplemienca, czy mogę na nim tyle i tyle sztuk woja rozbić, a jeśli nie to wysyłamy na kogoś, kto jest przeciwnikiem plemienia, zawsze kilka jednostek można mu rozbić ;) A jeśli to deff to podstawiam świnie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry