Akademie i Fuzje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser45261
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie takie specjalne zakładki


  • W sumie głosujących
    836
Status
Zamknięty.

DeletedUser91492

Guest
He mój kolaga jest w akademi pewnego plemienia...

Nazwy głównego nie mamiętam......
Mieli Akademię....
Szkołę.....gorsza od akademii
Szkółka najgorsza (dla graczy 2tyś....)
 

DeletedUser91647

Guest
Tak ten pomysł mi się podoba wiem ile to trudu bo sam kiedyś tę fuzje i akademie robiłem to jest przydatne :D pozdro
 

DeletedUser3200

Guest
Niektóre plemiona mają Elitę, Główne, Akademię, Szkołę, Szkółkę i Przedszkole(przykład wzięty z Angielskiego s7). Dla nich byłoby to spore ułatwienie. Do przeprowadzania fuzji zresztą też.
 

DeletedUser

Guest
zobaczcie sobie ile już ten temat trwa;/ Dlaczego administracja jeszcze nic sensownego nie napisała? Niech pisze do Niemców ze mamy taki pomysł i żeby dali zgodę na to i będzie spoko
 

DeletedUser95328

Guest
Administracja bierze pod uwage najlepsze pomysły ale i tak muszą je zaakceptować niemcy :) bo oni są włascicielami tejże gry :)

Co do takiej zakładki to całkiem dobry pomysł :)

Nie lubię Niemiec.A co do tematu to jestem na TAK.Dobry i ułatwia sprawe.
 

DeletedUser26050

Guest
TAK

Pomysł bardzo dobry jestem na tak a Blazer the BloodWarrior został chyba archeologiem bo odkopał temat po ponad miesiącu...
 

DeletedUser97810

Guest
A ja jestem na nie, moim zdaniem to takie botciarskie by było ;p
 

DeletedUser85079

Guest
Pomysł ciekawy aczkolwiek patrząc na datę jego opublikowania szkoda, że nie wprowadzony w życie chociażby dla graczy z KP:confused:
 

DeletedUser99354

Guest
super pomysł. zapraszanie nowych graczy to prawdziwa "mordęga"
 

DeletedUser

Guest
TAK

Ja jestem na tak. Jeśli chodzi o akademie to są w s27 ale to nie ważne.

Jeśli chodzi o fuzję to dobry pomysł ale jeśli chodzi o nazwę (bo rozumiem że z 2 będzie 1) to jaka ona będzie. Będzie np. Z and Y, ZY. Czy będzie nazwa silniejszego plemienia czy będzie zupełnie nowa nazwa ??
 

DeletedUser93832

Guest
Skrócenie nerwów i czasu zapraszania.
Pomysł pierwsza klasa.:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry