Akademie i Fuzje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser45261
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie takie specjalne zakładki


  • W sumie głosujących
    836
Status
Zamknięty.

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Muszę już na wstępie rozwiać wasze wątpliwości:

Nigdy takie ułatwienie nie zostanie wprowadzone publicznie. Jest to bowiem zbyt duże ułatwienie.

Jeśli chodzi o samą metodę przeprowadzania fuzji, to tutaj powinno być coś w stylu "masowego wysyłania zaproszeń". Z kolei, jeśli chodzi o prowadzenie akademii, to tutaj wersją optymalną jest wprowadzenie tak zwanej "zależności plemion". Czyli dowódca lokalny nie może m.in. rozwiązać plemienia, ale dowódca głównego plemienia może zmieniać parametry akademii czy przeprowadzić połączenie akademii z głównym.

Innej możliwości nie widzę. Przynajmniej pod kątem sensowności.
 

DeletedUser94751

Guest
Pomysł świetny ale raczej nie zostanie wprowadzony jeśli nikt z ,,górnej półki" jeszcze nic tu nie napisał.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Z górnej półki? Jeśli dobrze rozumię, to chodzi o osoby typu Bryfft, Drubens czy JGarner?

Muszę cię zmartwić - oni wypowiadają się tylko w kwestiach mających jakiś sens. Jeśli nikt z nich się nie wypowiedział, to najwyraźniej pomysł jest jeszcze nie dojrzały.
 

DeletedUser103732

Guest
jestem na tak bo ulatwi to sprawe sporo ludziom ktorzy nie maja czasu na siedzenie przy kom pie
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Ale co ma piernik do wiatraka? Jak admin plemienia nie będzie grał, to przecież fuzja sama się nie zrobi!

Co to za twór językowy?
 

DeletedUser96857

Guest
rozruszanie tematu

ten temat był fajny pamiętam a więcznowu jest widoczny
a więcjak to było xD? a właśnie jestemna TAK!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Temat dobry, ale i tak nie będę raczej robił fuzji a na pewno nie akademii w moim +RW+ (Rycerze wojny)
 

DeletedUser

Guest
a na jakim świecie jest to plemie?

+RW+ ma długą historię wysokie wyniki miało na s25(TOP3 siata, już nie gramy) i s29 (TOP5 świta było ale teraz wywaliliśmy nieaktywną czołówkę plemienia i ciepiemy przyjemność z gry). Teraz mamy bardzo duże doświadczenie i na s32 jaki powstanie będziemy bardzo wysoko. Poza tym będziemy mieć zewnętrzne forum z dużymi udogodnieniami oraz każdy gracz dostanie darmowe konto na pliki, zdjęcia, filmy itd. o zawartości 25GB. Osoby chętne niech piszą na PW do mnie, a dam im dane na serwer gdzie zbieramy ekipę. Mam już 15 osób chętnych którzy umieją w to grać i chcą grać.
 

DeletedUser96857

Guest
+RW+ ma długą historię wysokie wyniki miało na s25(TOP3 siata, już nie gramy) i s29 (TOP5 świta było ale teraz wywaliliśmy nieaktywną czołówkę plemienia i ciepiemy przyjemność z gry). Teraz mamy bardzo duże doświadczenie i na s32 jaki powstanie będziemy bardzo wysoko. Poza tym będziemy mieć zewnętrzne forum z dużymi udogodnieniami oraz każdy gracz dostanie darmowe konto na pliki, zdjęcia, filmy itd. o zawartości 25GB. Osoby chętne niech piszą na PW do mnie, a dam im dane na serwer gdzie zbieramy ekipę. Mam już 15 osób chętnych którzy umieją w to grać i chcą grać.


ej wiesz co ja chce grać z wami w tamtym plemieniu na św 32 , bo chce być w ekipie której można zaufać a ty wyglondasz na takiego któremu można zaufać
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
ale teraz wywaliliśmy nieaktywną czołówkę plemienia
Nie pochwalam, przecież moglibyście być jeszcze wyżej!
Poza tym będziemy mieć zewnętrzne forum z dużymi udogodnieniami
A znasz się coś na tym, czy masz (tak jak ja) znajomego informatyka z potężnej firmy?
każdy gracz dostanie darmowe konto na pliki, zdjęcia, filmy itd. o zawartości 25GB.
Skąd tyle wytrzaśniesz?! Darmowe usługi hostingu udostępniają tylko 200 MB góra! No chyba, że możesz sobie korzystać z całej pojemności serwerów twojego kolegi informatyka....
Osoby chętne niech piszą na PW do mnie, a dam im dane na serwer gdzie zbieramy ekipę.
No nieładnie, reklama!
 

DeletedUser

Guest
Nie pochwalam, przecież moglibyście być jeszcze wyżej!

A znasz się coś na tym, czy masz (tak jak ja) znajomego informatyka z potężnej firmy?

Skąd tyle wytrzaśniesz?! Darmowe usługi hostingu udostępniają tylko 200 MB góra! No chyba, że możesz sobie korzystać z całej pojemności serwerów twojego kolegi informatyka....

No nieładnie, reklama!

co do 1 to masz rację, ale wtedy nie czerpalibyśmy wspólnej radości z gry, mamy teraz dzięki temu doświadczenie.
2. Kolega pracuje w dobrej firmie i się bardzo dobrze zna wraz z bratem
3. ma się sposoby na 25GB:)
4. To info :D:D:D
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Jeszcze się zapytam: Jaki będzie system obsługi waszego forum? Ja bym z lepszych polecił IP.Board (niestety płatny :( ), jego darmową alternatywę FUDForum (1. miejsce w teście bezpłatnych Forum OS'ów magazynu NEXT) lub Imperator 1.0 z odpowiednią liczbą community-plugin'ów (to ostatnie rozwiązanie jest na razie niedostępne że względu na brak wersji instalacyjnej).
 

DeletedUser

Guest
Jeszcze się zapytam: Jaki będzie system obsługi waszego forum? Ja bym z lepszych polecił IP.Board (niestety płatny :( ), jego darmową alternatywę FUDForum (1. miejsce w teście bezpłatnych Forum OS'ów magazynu NEXT) lub Imperator 1.0 z odpowiednią liczbą community-plugin'ów (to ostatnie rozwiązanie jest na razie niedostępne że względu na brak wersji instalacyjnej).

Tajemnica :p

A co do tych 25GB... są sposoby. A transfer maksymalny to 50MB. Płatne po 100 zł/miesiąc, ale mamy fundusze :D
 

DeletedUser

Guest
Właśnie Lukasz, tak jak to powiedział Displace (współzałożyciel +RW+, aj jestem założycielem) to tajemnica a fundusze mamy, oj mamy:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry