Akademie i Fuzje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser45261
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie takie specjalne zakładki


  • W sumie głosujących
    836
Status
Zamknięty.

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Tak? No to powiem ci, że się przyłączę. Chcę zobaczyć, jak wygląda życie poza moją małą ojczyzną (S-P-R). Co mam zrobić?
 

DeletedUser

Guest
Bardzo Bardzo Bardzo Bardzo Dobry pomysł .
Ale nie wysilaj się z pomysłami , bo administracja i tak oleje to jak wszystkie inne propozycje .
Takie jest moje zdanie :(
 

DeletedUser40142

Guest
Clap clap clap. Jaki smutny jest widok twojego starego plemienia z 3 członkami którzy się nie logują/kompletnie nie dostrzegają napisu !!!!!FUZJA!!!!! czy niebieskiego słoneczka. IMHO jak najbardziej trafiony.
 

DeletedUser

Guest
Jestem przeciwny. Kolejne ułatwienie, ta gra ma być w jakimś stopniu wyzwaniem a nie ułatwianiem sobie życia. Grajcie dla satysfakcji, i wewnętrznej radości. Jeśli plemię jest zgrane to nie zrobi fuzji. A akademia to kłopoty i brak pomyślunku dla pomysłodawcy.
 

DeletedUser116163

Guest
Bardzo dużo robi się fuzji z innymi plemionami i akademii większych plemion.I w związku z tym założyciele plemienia mieliby dodatkowe prawa tzn.
-W przypadku fuzji np.Plemię "Z" chce zrobić fuzje z plemieniem "Y".Założyciel w specjalnej zakładce wpisuje nazwę plemienia czyli "Y" a z kolej założyciel plemienia "Y" dostaje raport że plemię "Z" chce z nimi zrobić fuzje.I tu już zależy czy plemię się zgodzi czy nie założyciel plemienia "Y" odrzuca albo przyjmuje propozycje.
-W przypadku akademiinp.Plemię "Z" ma 100 członków i chcą zrobić akademie do której ma przejść 30 graczy.A więc założyciel plemienia "Z" wchodzi w specjalną zakładkę, wybiera graczy którzy mają przejść do akademii, gracza który będzie dowodził akademii.Klika "OK" i jest akademia:).

Wyszedłem z taką propozycją ponieważ wiem ile schodzi czasu przy fuzji zanim zaprosi się graczy z innego plemienia albo robienie akademii to tak jakby robić nowe plemię

Pomysł bardzo dobry :p Tym bardziej, że po fuzji lub po utworzeniu akademii wiele graczy olewa nasze prośby o przejściu na dane plemię i niestety trzeba wyrzucać czasami bardzo cennych graczy :]

Jestem ZA ułatwiło to by fuzjowanie plemion :p
 

DeletedUser105639

Guest
Jestem za choć szczerze wątpie, że takie coś powstanie.
 

DeletedUser116162

Guest
-W przypadku fuzji np.Plemię "Z" chce zrobić fuzje z plemieniem "Y".Założyciel w specjalnej zakładce wpisuje nazwę plemienia czyli "Y" a z kolej założyciel plemienia "Y" dostaje raport że plemię "Z" chce z nimi zrobić fuzje.I tu już zależy czy plemię się zgodzi czy nie założyciel plemienia "Y" odrzuca albo przyjmuje propozycje.

dobrze by było jakbyu jeszcvze ranking pokonani przeciwnicy im się dodawał...
 

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł, ułatwiło by to fuzje i stwarzanie akademii. Jestem za.
 

DeletedUser113048

Guest
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale chyba chodzi o to że w przypadku fuzji lub akademi.. [ i tak dalej...] to gdy już chcemy zatwierdzić to wytbieramy tych ludzi jakich chcemy i ich automatycznie przerzuca? Bo jesli o to chodzi to dobry pomysł
 

DeletedUser

Guest
Teoretycznie jest to dobry pomysł... ale plemiona nie powstały z myślą o tworzeniu akademii (moim skromnym zdaniem).
Akademie to są plemiona w pewien sposób podporządkowane administracyjnie innym, dlaczego więc założyciel ma wysyłać cz. graczy do innego, nowo założonego plemienia?

Co do fuzji... Jest to połączenie się dwóch plemion w celu stworzenia potężniejszego. Skoro chcecie stworzyć coś potężnego dlaczego liczycie że zajmie to tylko chwilę? Oczywiście mój sposób rozumowania wydaje się być pozbawiony sensu, ale trzeba też rozpatrzyć problem, jak zostaną wysłane zaproszenia... skąd i do kogo?
Nie widzę problemu w zaproszeniu 50 graczy... Ani w stworzeniu nowego plemienia i zaproszenia 100.
 
Status
Zamknięty.
Do góry