Akademie i Fuzje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser45261
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie takie specjalne zakładki


  • W sumie głosujących
    836
Status
Zamknięty.

DeletedUser74235

Guest
Za duże ułatwienie. Tu chodzi o organizacje, jak słabe plemie to nie przetrwa fuzji albo długo im zajmie łączenie. Dobrze jest tak, jak jest.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry myśle że administratorzy wezmą to pod uwage
 

DeletedUser

Guest
Mi to obojętne i tak nigdy nie zakładam swojego plemienia, ale jak innym ma to ułatwić grę to jestem na tak
 

DeletedUser

Guest
Jak już to ktoś wykopał to się wypowiem...

Jestem zdecydowanie na nie, dlaczego?
W takich właśnie przypadkach wychodzi z jakimi ludźmi gramy i czy warto w ogóle z nimi to ciągnąć. Jeżeli plemie Z i Y chcą fuzji, ale brakuje im organizacji, aby podołać temu, to przykro mi, ale to są bezwartościowe skupiska ludzi.



Zgadzam się z Lordem. Grać w plemona może każdy, ale pewne rzeczy wymagają pewnych umiejętności-nie posiadając dobrej organizacji w plemieniu nie da się przeprowadzić fuzji, poza tym prawdziwe kłopoty stoją przed plemieniem juz po niej-jeśli dla kogoś zapraszanie i nadawanie praw nowym członkom plemienia jest zbyt duzym wyzwaniem nie powinien brać się za takie sprawy.
 

DeletedUser74235

Guest
Znowu odkopane. ;)

Dziękuję radekkk3.
Ostatnio coś przybyło głosów na tak, mógłby się ktoś wypowiedzieć, podać jakiś konkretny argument? Bo samo "tak", "jestem za" nie przekona kogokolwiek, aby ta propozycja została wprowadzona.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jestem na tak ale powinno to być tutaj pokazane jak by to wyglądało ale ja myśle że to powinno być tak jest fuzja nie noi jak wchodzi sie w profil plemienia to jest członkowie a powinno być tak wchodzisz w to członkowie i nie że każdego po koleji trzeba zapraszać do plemienia to naciska sie na fuzja i to samo wszystkich zaprasza:D
 

DeletedUser

Guest
Jestem na nie, teraz nie dość, żeby założyciele dobrych plemion dostawali mase pytań od noobków czy mogą wejść do plemienia, to jeszcze będą dostawać 150 zapytań o fuzję z plemieniem XXX które ma 5 członków i 400 puntków.
 

DeletedUser57273

Guest
tak, ale tylko dla założyciela, bo jakby administracja taką samowolke mogła odstawiać to ile plemion by poznikało. A potem jak cofać tą fuzje? masz jakiś pomysł? jakby się nie spodobała fuzja.
 

DeletedUser

Guest
hehe

kiedy to wprowadzą??? grzechem by było niewprowadzić tego.
Bez obrazy ale uważam że ten który głosuje na nie to n00b​
(n00b czyli lamer)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser82261

Guest
No no dobry pomysł.Wiem ile jest roboty przy fuzjach ile się trzeba na zapraszać
a to bardzo pomocna opcja.

Grzechem będzie jeśli tego nie wprowadzą

jestem na tak

pomysł:

10+/ 10
 

DeletedUser

Guest
Ja też jestem na tak ale kto nas słucha? Administracja zrobiła to podforum (propozycje) abyśmy mogli sobie pomażyć (choć moge się mylić).
 

DeletedUser653

Guest
kiedy to wprowadzą??? grzechem by było niewprowadzić tego.
Bez obrazy ale uważam że ten który głosuje na nie to n00b​
(n00b czyli lamer)

To, że ludzie głosuja na nie to ich wybór i nie mozesz im tego zabronić i ich obrażać. Ja zagłosowałem na nie i nieobchodzi mnie co ty o tym uważasz. A zagłosowałem na nie bo ta gra polega tez na umiejętnościach dyplomatycznych. Wygladało by to jak zaproszenia graczy do plemienia byłoby dużo zamieszania co chwile plemienia łaczyłyby sie, ale nie byłoby w nich wogóle zgrania.:cool:
 

DeletedUser

Guest
No to w końcu wprowadzom ten pomysł w gre czy nie bo już troche to trwa:)
 

DeletedUser89849

Guest
Zgoda

a ja sie zgadzam z tym pomysłem, moe ułatwi grę, ale dzięki temu, gra będzie aktywniejsza, oraz bedzie w niej więcej wątków przygodowych:D Czyli więcej wojen:p.
 

wtkc

Zwiadowca
Wynik reakcji
9
zdecydowanie NIE

są tysiące innych sposobów dobrej wymiany informacji
jak się nie stosuje ich/nie potrafi- no cóż...pech :D
 

DeletedUser

Guest
Pomysł rewelacyjny, i tylko dla KP!!! Ja mam zawsze KP, dlatego, że to jest zbyt dobre dla zwykłych graczy xD

Jestem jak najbardziej na taak
 

DeletedUser84722

Guest
bardzo dobry pomysl, jestem oczywiście na tak, ułatwiło by to w znaczący sposób funkcjonowanie plemion
 
Status
Zamknięty.
Do góry