Akademie i Fuzje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser45261
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie takie specjalne zakładki


  • W sumie głosujących
    836
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zgadzam sie z na to. I mam nadzieje że gra z każdym dniem będziue coraz lepsza
 

DeletedUser62666

Guest
No pomysł bardzo mi się podoba z tą fuzją.. tylko czy to nie za duże udogodnieniee dla nas ?

Jestem na tak.
 

DeletedUser48149

Guest
powinno być dla konta premium
płacisz masz nie płacisz poć sie:mad:
oni maja wam grę ulepszać za darmo?!:confused:
płacisz te 14 zł na 2 tyg. i robisz fuzje!! chyba was stać! :eek:
proste;)
 

DeletedUser22327

Guest
podsumuje ktorko: akademie to mozna zakladac jak swiat wystartowal miesiac wczesniej a na starszych swiatach to tylko ograniczanie sobie celow, a fuzje rozmiekczaja plemie bo dochadza inni ludzie o mozliwie innych pogladach i sa jakies spiecia najczesciej.
 

DeletedUser

Guest
To jest zajebis... pomysł brawo pomysłodawco :D ale kiedy ta opcja wejdzie w życie :confused:
 

DeletedUser

Guest
TAK... zdecydowanie tak... bardzo fajny pomysł, który usprawniłby znacznie takie sprawy...

kiedy wejdzie... trudne pytanie... może jutro, może za 3 dni, a może nigdy...
ostatnio zauważyłem, że zostało dodanych parę nowych opcji (nie wiem czy wszędzie czy tylko na premium), więc kto wie, może i takie coś zostanie wprowadzone:D
Czym więcej nowych "bajerów" tym lepiej!:D
 

DeletedUser65354

Guest
Inny pomysł

A może do zakładki Dyplomacja dodać opcje "Fuzja". W zakładce Członkowie dodać akcję "fuzja" przy "prawa i tytuł" i "wyproś". I gdy chcemy przenieść jakiegoś członka zaznaczamy go wybieramy opcję "fuzja" i wyskakują nam plemienia z którymi mamy "Fuzję" w zakładce Dyplomacja. Wybieramy plemię i klikamy Ok. Do członka, którego przenosimy i do założyciela plemienia, do którego przenosimy przychodzi specjalny raport. Trzeba go zatwierdzić i fuzja zakończona, członek przeniesiony.
 

DeletedUser65285

Guest
ja jestem na TAK, ale moim zdaniem powinno to być tylko dla graczy z KP :D
 

DeletedUser10627

Guest
Jak już to ktoś wykopał to się wypowiem...

Jestem zdecydowanie na nie, dlaczego?
W takich właśnie przypadkach wychodzi z jakimi ludźmi gramy i czy warto w ogóle z nimi to ciągnąć. Jeżeli plemie Z i Y chcą fuzji, ale brakuje im organizacji, aby podołać temu, to przykro mi, ale to są bezwartościowe skupiska ludzi.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł jest S U P E R!! Jestem całkowicie na TAK :). Przydałoby się to na pewno. Czas tworzenia akademii/fuzji byłby o sporo skrócony.
 

DeletedUser70180

Guest
Jestem na tak i nie tylko dla KP, tylko dla wszystkich. Takie żeczy powinien miec każdy.
 

DeletedUser

Guest
to jest świetny pomysł
napewno by zmniejszyło liczbe problemów związanych z fuzją i tworzeniem akademi

co do akademi ... mozna by rowniez dodać jakies wspolne forum głównego plemienia i akademi ...
nie byłoby wtedy problemów z rezerwacjami i jak np trzeba razem obgadać jakąs sprawe ... wiem ze mozna stworzyć zewnętrzne forum
le mało komu chce sie tam wchodzic
 
Status
Zamknięty.
Do góry