Światy 88 i 89 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser186644

Guest
Oby nie było tej blokady świątecznej bo na św 88 to porażka będzie... (Przez te nowe funkcje premium)
 

DeletedUser186644

Guest
Na tym 88 mogli by odpuścić to bo są te nowe funkcje premium i gracze co są przy kasie będą mieli przewagę a tak to jak farmienie by było to co innego ;)
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
Uwazam bardzo podobnie ;) . Bardzo powaznie rozwazam start o ile znalazloby sie sensowne plemie . Bo chyba na zalozenie znowu swojego czasu nie mam czasu. Ty ruszasz kris ?

pogram sobie ale sam i do kilku wiosek, a tak to zostaje na 87 powalczyć :p
Chcesz to mi napisz kierunek w którym lecisz i będziesz miał potem darmy :)

HEG nie startuje na dwóch nowo powstałych serwerach, choć na 90% w najbliższych tygodniach powinna nastąpić nasza reaktywacja. Brakuje nam do kolekcji jednego tytułu, o który zamierzamy powalczyć.

domyślam się że chodzi o specka? powodzenia bo będziecie mieć niezwykle trudno odnaleźć się na tego typu świecie :)
 

DeletedUser142069

Guest
O rety, nie mogę się zdecydować który :).
Tyle razy miałem już nie grać, ale chyba na kilka miesięcy się złamię :).
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.168
Coraz więcej ekip, coraz więcej znajomych twarzy na świecie 88 :))
Robi się coraz ciekawiej :)
 

DeletedUser186644

Guest
Nie będzie tak ciekawie jak włączą na tym św ochronę świąteczną bo nie będzie można farmić a gracze którzy są przy kasie będą mieli lepszy start...
 
Wynik reakcji
477
Nie można było w czasie przerwy barbarek farmić.

Wydaje mi się, że na 88 powinni wyłączyć też na ten okres sprzedaż surki...:)
 

DeletedUser186644

Guest
Dobrze gadasz :) Jak farmienie to i sprzedaż surki albo na tym św nie włączać tej blokady farmienia.
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
o kurka no rzeczywiście macie racje..
to trzeba będzie ładnie odskoczyć na początku żeby potem nie zostać w tyle jak zaczną kupować surke;]
 

DeletedUser186644

Guest
No start jest 15 grudnia znając życie pewnie 24 włączą tą blokadę to będzie tylko 9 dni farmienia barb i tylko 2 farmienia innych graczy.
 

DeletedUser122807

Guest
Drogi supporcie, może ktoś własnie wyjaśnić kwestię blokady świątecznej? Jak to bedzie wyglądało? Wyłączycie te funkcje pp? Czy zostawicie mozliwość farmienia barbek?
 

DeletedUser186644

Guest
Drogi supporcie, może ktoś własnie wyjaśnić kwestię blokady świątecznej? Jak to bedzie wyglądało? Wyłączycie te funkcje pp? Czy zostawicie mozliwość farmienia barbek?

O masz rację mogli by zrobić tak, że tylko graczy nie można by było atakować a barbki by można było normalnie farmić.
W imieniu wielu graczy proszę Administrację aby to przemyślała, ponieważ jak wyłączycie całkowicie farmienie to gracze co nie mają Pp będą spowolnienie w rozwoju a gracze bogatsi wybiją się trochę przez ten czas.
 

DeletedUser175807

Guest
Popieram poprzedników w 100%
Jeśli wyłączycie atakowanie barbarek i zostawicie kupowanie surki to zrobicie zagrywkę niczym kosą w plecy normalnym graczom
 

Sqaza

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
63
Ogólnie 88 zrobiony z dużą dozą fantazji...
- 150 osób w plemieniu przy liczbie graczy sukcesywnie spadającej, przy fullfarm i nowych opcjach premium :)
Ukłon w stronę defensorów ze wsparciem bez ograniczeń, zaboli niejednego.
I standardowo dla światów z nowymi opcjami premium, flagami i bajerami za pieniążki mamy post komunistyczną równość ofert 1:1 :D hehe
 

DeletedUser165803

Guest
Hmm troche bezsensowne to wypuszczenie swiatow teraz. Zamiast tydzien po nowym roku tak aby kazdy wytrzezwial i na spokojnie gral.
 

DeletedUser

Guest
hmm 9 dni z farmą a co dalej :)?
jedyne wyjście to eko klepać bo jak lk zbadam to i tak bd w plecy xd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry