Światy 88 i 89 - dyskusja

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 88 i 89 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

DeletedUser166963

Guest
Buuu... oba światy bez limitu farmienia....

Sorry za offtop, ale mam pytanie - czym się różnią monety od paczek surowcowych? Monety zasadę znam, a paczki?
 

DeletedUser167856

Guest
Kmic błagam dajcie złote monety na 89 bo ta gra będzie się ciągnęła przez 5 lat na paczkach... Na 75 masz przykład jak wolno to działa na szybkim świecie, pal licho te technologie ale dajcie normalne robienie grubych...
 

DeletedUser40095

Guest
Ustawienia całkiem ładne. Jeszcze gdyby na S89 dali wolny przesył surowców oraz wsparcie do wszystkich to można by było mówić o idealnym świecie :D
 

DeletedUser162290

Guest
Pierwszy od s60 świat z nieograniczonym farmieniem bez flag - szkoda że reszta ustawień z Paczkami i technologiami jest skopana..
 

DeletedUser71433

Guest
O rajku !!! nieograniczone farmienie i brak funkcji premium !!! szok a miałem nie grać ;) może zmiana planów ?
 

DeletedUser

Guest
chyba też się pokuszę, by zacząć jak znajdę mocną ekipę :)
 

DeletedUser71433

Guest
brak łuczników,rycka i prędkość 1 :)no to ja też poszukam ekipy :)
 

DeletedUser

Guest
89 brak milisekund, paczki, samoczynne burzenie sie barb do 2,5k.. nie podoba mi sie..

88 to taki standardzik, ale chyba na swieta nie wystartuje, czyba ze. ...
 

DeletedUser40095

Guest
raczej o świecie pełnym multikont.
Mało mnie interesuje co robią oszuści. Ja gram fair i właśnie takie ustawienia by mi pasowały. To promuje współpracę w plemieniu i sojuszu. Ty, tak jak administracja, postrzegasz każdego nieznanego gracza jak ewentualnego oszusta. Ja natomiast uważam, że graczy łamiących regulamin należy ścigać innym sposobem niż utrudnianie gry każdemu graczowi.
 

DeletedUser159577

Guest
Ustawienia to żenada, szkoda było poświęcać czas na zbieranie ekipy.
 

DeletedUser71433

Guest
Jeden lubi ogórki, inny ogrodnika córki ;) a co w nich takie żenującego ? i na jakim świecie ?
 

adrianh3

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
177
Świat 88 oki w sam raz do zarabiania kp ;:D

Świat 89
Warunek zwycięstwa: zdobycie przez plemię 70% aktywnych (czyli mających właściciela) wiosek.

Prędkość: 1
Prędkość jednostek: 1
Nowe funkcje Premium: nie
Flagi: nie
Morale: na podstawie punktów
Handel: tylko oferty, stosunek 0,5-2,0 kolejne pole do nadużyć :eek: jedyny słuszny stosunek to 1:1
Komendy: brak milisekund idiotyzm To nie błąd, to wielbłąd!
Ochrona początkowa: 5 dni
Ochrona na podstawie wielkości 1:10: 30 dni
Rycerz: brak
Łucznicy: brak
Technologia: 3-stopniowa, max 15 poziomów w wiosce
Zwiad: jeśli przeżyje dostatecznie dużo jednostek i są oni zbadani na odpowiednim poziomie, to mogą wykrywać wojska, budynki, surowce i jednostki poza wioską
Kościół: nie
Fake limit: 1%
Rozwój wiosek barbarzyńskich: do 1000 (wioski bardziej rozbudowane będą się burzyły do okolic tego poziomu)
Farmienie: nieograniczone
Szlachta: paczki surowcowe
Max. dystans szlachcica: 100 pól
Wsparcie wojskowe: tylko do członków plemienia
Limit członków plemienia: 60, do rankingu liczy się pierwsza czterdziestka
Wioski bonusowe: brak
Wybór kierunku: tak
Noc: od 0 do 8
Chłopi: nie
Zastępstwo: zostanie włączone 20 grudnia
 

DeletedUser165803

Guest
Na kolana nie powalają te ustawienia ;) Chciałem coś ze stylem 3.0 ;/

+ taki ,że po paru latach wychodzi świat bez dodatkowych funkcji premium i z nieograniczonym farmieniem ;)

Coś mi się zdaje że Mały z ekipą wbije ;)


Świat 88 oki w sam raz do zarabiania kp ;:D

Świat 89
Warunek zwycięstwa: zdobycie przez plemię 70% aktywnych (czyli mających właściciela) wiosek.

Prędkość: 1
Prędkość jednostek: 1
Nowe funkcje Premium: nie
Flagi: nie
Morale: na podstawie punktów
Handel: tylko oferty, stosunek 0,5-2,0 kolejne pole do nadużyć :eek: jedyny słuszny stosunek to 1:1
Komendy: brak milisekund idiotyzm To nie błąd, to wielbłąd!
Ochrona początkowa: 5 dni
Ochrona na podstawie wielkości 1:10: 30 dni
Rycerz: brak
Łucznicy: brak
Technologia: 3-stopniowa, max 15 poziomów w wiosce
Zwiad: jeśli przeżyje dostatecznie dużo jednostek i są oni zbadani na odpowiednim poziomie, to mogą wykrywać wojska, budynki, surowce i jednostki poza wioską
Kościół: nie
Fake limit: 1%
Rozwój wiosek barbarzyńskich: do 1000 (wioski bardziej rozbudowane będą się burzyły do okolic tego poziomu)
Farmienie: nieograniczone
Szlachta: paczki surowcowe
Max. dystans szlachcica: 100 pól
Wsparcie wojskowe: tylko do członków plemienia
Limit członków plemienia: 60, do rankingu liczy się pierwsza czterdziestka
Wioski bonusowe: brak
Wybór kierunku: tak
Noc: od 0 do 8
Chłopi: nie
Zastępstwo: zostanie włączone 20 grudnia


No co Ty przecież Ty wstawisz klina nawet bez milisekund :)
 

DeletedUser71433

Guest
Z tym handlem to bez przesady w porównaniu do kupowania surowców za PP.
 

DeletedUser152632

Guest
Ludzie nie przeżywajcie.. Nigdy wszystkim nie dogodzi..
Może przy następnym dwóch-starcie traficie na swoje ustawienia.

Mi akurat ś 88 podpasował - no może nie NFP, ale cóż poradzi ;P


Jeśli strtuje jakaś ciekawa grupa ludzi to zaprasam na priv..

Pozdro LoH
 

DeletedUser159577

Guest
Jeden lubi ogórki, inny ogrodnika córki ;) a co w nich takie żenującego ? i na jakim świecie ?

Jak ktoś ma jeszcze dzisiaj czas i chęci grać na nieograniczonym farmieniu, to nie widzę problemu, tak jak Zielony piszesz, każdy lubi coś innego. Ale żeby 2 na raz takie wypuścić? To już czysta głupota jak dla mnie.
 

DeletedUser165803

Guest
Jak ktoś ma jeszcze dzisiaj czas i chęci grać na nieograniczonym farmieniu, to nie widzę problemu, tak jak Zielony piszesz, każdy lubi coś innego. Ale żeby 2 na raz takie wypuścić? To już czysta głupota jak dla mnie.

Tu masz rację;) Mogli dać świat z ograniczoną farmą z funkcjami :) świat dla mnie byłby wręcz idealny :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry