Światy 88 i 89 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser161679

Guest
Spodziewałem się BERETÓW na 88 patrząc na ustawienia. Świetny świat oczywiście oprócz NFP.
A poprzez to ustawienie będzie można nieźle mieszać :D
Wsparcie wojskowe: bez ograniczeń
 

DeletedUser

Guest
Limit członków plemienia: 150
Wyczuwam masówki poziom hard ;)
 

DeletedUser186631

Guest
Mroczna Dolina Harnasi

startuje ktos znany i szanowany ? : D

Ej panowie panowie , bedziecie panami
Ej ale nie bedziecie rządzić górolami!!


MDH-TO JEST TO! ŁAPIESZ?

89swiat
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Kurde, 89 jakieś dziwne ustawienia, a 88 nowe funkcje premium ;/

nie mógłby być jakiś z ustawieniami jak 88 ale bez nowych funkcji premium i handlu za surowce? (ale asystent i flagi owszem)
 

DeletedUser169918

Guest
89 ociera się o ideał, choć osobiście wolałbym ograniczone farmienie z uwagi na mniejszą ilość czasu...no ale cóż, trzeba będzie jakoś dać radę :) W gości na pewno wpadnę pod nowym nickiem. Ktoś się orientuje czy jakieś ekipy się tam wybierają? Szczególnie mam tu na myśli "starych wyjadaczy" :)
 

DeletedUser180884

Guest
dobra
88 zarobić 89 zagram z Blackiem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser184438

Guest
powiem jedno wielki fail to będzie ...
nieograniczone farmienie okej ja moge grac ale ... brak monet pfff ... zalosne sa te paczki , brak MS pff 2 zalosna opcja ... a o 88 nie ma co gadac jak zwykle swiat dla bogaczy ;p . Badania -- , ehh co ostatnio światy od 84 wychodza jeden od drugiego gorszy ...
I ja sie pytam jak w to grać ?? Czekamy do 90+ światów :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser165803

Guest
Hihi ciekawa sprawa jeżeli na nowych światach aktywują przerwę w atakach na święta to co trzeba iść w eko ? :D Zabawa :)
 

DeletedUser175405

Guest
lordy wbijają na 88 :) szkoda tylko że te plemiona po 150 osób nie wiadomo po co, nawet nie wiesz kogo masz w plemieniu, ale nie marudzimy tylko farmimy
 
Status
Zamknięty.
Do góry