Światy 88 i 89 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser165813

Guest
zna ktoś spis ekip które ruszają na 89 świecie, których nie ma na fo ;d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
89 wręcz idealny, żeby dali jeszcze prędkość 2 to byłbym w niebie :)
 

DeletedUser61445

Guest
Ustawienia względnie OK. W każdym bym coś zmienił - jak chyba każdy z osobna. Moim zdaniem na każdym Ś powinny gościć flagi - skoro kiedyś je wprowadziliśmy, to należałoby być konsekwentnym. Podobne zdanie mam w przypadku monet.

Rzecz, która mi w obu bardzo jednak nie odpowiada to warunki zwycięstwa: przejęcie 70% aktywnych wiosek. Zakładam, że mielibyście dużo więcej aktywnych graczy, gdyby częsciej stosować zdobywanie odkryć jako warunek zwycięstwa. Nie jesteśmy zmuszeni do żegnania w zasadzie wszystkich znajomych na przestrzeni powiedzmy 3 lat, rozgrywka nie nudzi się, bo trwa 4 lata i końca nie widać, a dodatkowo co jakiś czas mamy zmieniające się warunki, które dodają tempa rozgrywce. Dla mnie logiczny czas gry, to dwa lata +/- pół roku i Odkrycia spełniają to założenie.

Tyle :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180884

Guest
na 89 same ciekawe oferta magiczna parówka wraca do gry xd
 

DeletedUser56384

Guest
Witam
Świat 89 idealny na wzór clasica, 21, 56 z elementami 73św.

Mam tylko nadzieję, że po zakończeniu wstępnego logowania da się wbić po kierunku i zaprosić znajomych by wystartowali po sąsiedzku...
Czy będzie to możliwe? Wolałabym uniknąć ponownego startu w samym środeczku świata ;)
 

DeletedUser40095

Guest
Witam
Świat 89 idealny na wzór clasica, 21, 56 z elementami 73św.

Mam tylko nadzieję, że po zakończeniu wstępnego logowania da się wbić po kierunku i zaprosić znajomych by wystartowali po sąsiedzku...
Czy będzie to możliwe? Wolałabym uniknąć ponownego startu w samym środeczku świata ;)
Nie wiem jak z kierunkiem, ale jeśli chodzi o zaproszenia to jedyna zmiana w tej materii to ostatnia aktualizacja. Powiem szczerze, że właśnie ona spowodowała iż już na wstępnym się zalogowałem. Nie lubię kombinować :)
 

DeletedUser

Guest
Hmm światy spoko, prawie ale czemu znowu nieograniczone, nie każdy chce wchodzić 20 razy dziennie na plemiona i farmić po pół godziny. Tu się nie postaraliście...
A druga sprawa, po co ta wymiana surowców za premium...A gdzie zasada gry Fair Play?!
Flagi, redukcja czasu, redukcja kosztów, wymiana 1:1 za pp wszystko przebolałem ale po co jeszcze to. To już nie gra tylko handel. Nie podoba się, nie gram.
Poczekam na lepsze czasy.

Zróbcie reaktywację świata 64 na tamtych zasadach i wielu będzie zadowolonych.
Ja też:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser157137

Guest
marudzicie.. od S60 nie trafił się taki bez niegraniczonego farmienia chyba że z płatnymi funkcjami premium aż do teraz, 30 światów praktycznie więc nie powinniście marudzić bo na pewno sporo osób wyczekiwało tego typu konfiguracji.
Do tego technologia 3 poziomowa i paczki surowcowe ? - dla starych wyjadaczy ze światów 1-40 po prostu bajka i na pewno świat 89 przyciągnie wiele starych nicków:)

Osobiście mam nadzieje że podobna konfiguracja będzie na jubileuszowym św 100 :)



Uwazam bardzo podobnie ;) . Bardzo powaznie rozwazam start o ile znalazloby sie sensowne plemie . Bo chyba na zalozenie znowu swojego czasu nie mam czasu. Ty ruszasz kris ?
 

DeletedUser

Guest
A ja zastanawiam się nad 88 ;p nie moj styl ale chyba wkoncu trzeba poogarniać trche flagi i zobaczyc jak idzie wokol graczy z kasą :) ...
 

snip0r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
226
HEG nie startuje na dwóch nowo powstałych serwerach, choć na 90% w najbliższych tygodniach powinna nastąpić nasza reaktywacja. Brakuje nam do kolekcji jednego tytułu, o który zamierzamy powalczyć.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Przy czym ten bez farmienia mocno naciągany jeśli chodzi o wygraną.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser186644

Guest
Lipa jak będzie ochrona świąteczna ;/
Bo Św z nieograniczonym farmieniem a na 88 są jeszcze nowe funkcje premium więc gracze bogatsi mają 100x lepszy start...
Liczę, że Administracja to przemyśli ;]
 

DeletedUser164635

Guest
Nie wiem jak z kierunkiem, ale jeśli chodzi o zaproszenia to jedyna zmiana w tej materii to ostatnia aktualizacja. Powiem szczerze, że właśnie ona spowodowała iż już na wstępnym się zalogowałem. Nie lubię kombinować :)

Co się zmieniło? Bo opcja, że zaproszeni mogą zaprosić dopiero jak osiągną 100 punktów to dla mnie nic takiego..
 

DeletedUser40095

Guest
Co się zmieniło? Bo opcja, że zaproszeni mogą zaprosić dopiero jak osiągną 100 punktów to dla mnie nic takiego..
Jak dla mnie oznacza to niepotrzebne kombinowanie. Jestem prosty chłopiec i nie lubię takich komplikacji. Mam obecnie ponad 50 osób w plemieniu. Ciekawy jestem ile czasu zajęło by zaproszenie ich wszystkich po wystartowaniu świata.

Tak swoją drogą kojarzę SVER z S61. Chyba Elternity coś tam działał w tym plemieniu - ale nie pamiętam jego nicku na S61.
 
Status
Zamknięty.
Do góry