Światy 88 i 89 - dyskusja

Status
Zamknięty.

Lubieżny Mietek

Zwiadowca
Wynik reakcji
206
Brawo.

Świat 89 to prawie świat 69 ( w mojej opinii najtrudniejszy z ostatnich światów). Dla wyjadaczy.

świat 88 = świat 84

W tym drugim przypadku, gdzie sens ? gdzie logika ?
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Tu masz rację;) Mogli dać świat z ograniczoną farmą z funkcjami :) świat dla mnie byłby wręcz idealny :)

Ciężko chyba wymyślić GORSZĄ konfigurację. To byłby najczystszej postaci "pay to win" gdzie o wygraniu decydowałby TYLKO portfel. Przy nieograniczonym farmieniu aktywny gracz może bez problemu powalczyć z graczem "bogatszym", przy farmieniu ograniczonym (lub jego braku) byłoby to bardzo utrudnione.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser183051

Guest
Już się cieszyłem ze świata 89 a tu paczę i paczki, Jezus maria kiedy w końcu będzie normalny świat na wzór 73 lub 77 lub starych światów?
 

DeletedUser165813

Guest
Świat 89 przypomina mi trochę początki mojej zabawy w plemiona. Straszny minus to na pewno brak milisekund noi ten rynek ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser78334

Guest
89 jak dla mnie chyba idealny na jaki tym razem czekałem.
Jak wyżej napisane - przypominają się pierwsze s.

Fajnie. Nawet farmienie jest. A już tak dawno z farmieniem nie grałem, że aż mi się chce grabić i plądrować.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.407
Oba światy bez limitu farmienia ,ehh.Do tego paczki surowcowe .No ja akurat nie skorzystam z tych światów.
 

DeletedUser181713

Guest
2 z 3 ostatnich światów które nie mają nowych funkcji premium i oba z brakiem milisekund

co tak na to wzięło to nie wiem...
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
W końcu światy..

nie rozumiem dlaczego na obydwóch jest nieograniczone farmienie.. ale ważne że w ogóle wystartowały te światy ^^

na 88, jak i na 89.. ustawienia nie powalają :)
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
marudzicie.. od S60 nie trafił się taki bez niegraniczonego farmienia chyba że z płatnymi funkcjami premium aż do teraz, 30 światów praktycznie więc nie powinniście marudzić bo na pewno sporo osób wyczekiwało tego typu konfiguracji.
Do tego technologia 3 poziomowa i paczki surowcowe ? - dla starych wyjadaczy ze światów 1-40 po prostu bajka i na pewno świat 89 przyciągnie wiele starych nicków:)

Osobiście mam nadzieje że podobna konfiguracja będzie na jubileuszowym św 100 :)
 

DeletedUser179799

Guest
Żeby świat 88 był światem bez surki za premke byłby dla mnie najlepszy ustawieniami. Jednak nie bd narzekać i gram na tym świecie. Skład dla postronnych będzie tajemnicą do startu. Jak ktoś ma chęć zapraszam na pw o szczegóły.na 86/wstępnym.
 

DeletedUser

Guest
Świat 89 ma super konfigurację :) Wielkie propsy. Stary styl, nieograniczone farmienie... jeśli ktoś nie zarejestrował się do gry wczoraj, to na pewno doceni. :)
Brak ms może być dla niektórych problemem, ale to akurat niewielki szczegół - zamiast elementu zręcznościowego, gra nabiera bardziej strategicznego wymiaru.
Start trochę zbyt wczesny, ale po świętach chętnie wbiję :)
 

DeletedUser40095

Guest
Ja godzinę temu wbiłem na S88.
Może PP za surowce trochę mierzi, ale poza tym... super :)
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Nie jest tak źle na 88,większość graczy wbije tylko po premkę :D Mam nadzieję że tym razem Night! wygra świat :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry