Światy 70 i 71 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser167001

Guest
Na ś70 RetBul i Miśki! ponoć mają grać :p
I zobaczy się jeszcze :)

A Ty kogo masz u siebie ? :D
Olej plemię, wbijaj na melanż do L(N)oopstera :D
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.006
Prosilismy, wrecz blagalismy zeby dac nieograniczone farmienie i bez funkcji premium, bo to 1 jest porzadane przez graczy, a to drugie mocno odstrasza. A wy jak takie nooby (dozwolone slowo w grze) specjalnie daliscie oba razem. Tracicie szacunek w moich oczach, pozdro.

Prośby to jedno a realizm to drugie.
Nie da się ukryć - jeśli wychodzą dwa nowe światy to jeden z nich MUSI mieć "dodatkowe funkcje premium". I tutaj już czysta logika - "dodatkowe funkcje" powinny być na świecie bardziej liberalnym, mającym mniejsze ograniczenia. Powód chyba banalny i nie budzący wątpliwości: przy nieograniczonym farmieniu dobry gracz nie ma NAJMNIEJSZEGO problemu z pokonaniem gracza słabszego ale "bogatszego". Na świecie bez farmienia (czy z farmieniem mocno ograniczonym) płatne bonusy w dużo większym stopniu wpływałyby na wynik rozgrywki, bo dawałyby ich użytkownikom konkretną przewagę, trudną do odrobienia.
Nie da się zadowolić wszystkich.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser166929

Guest
Ustawienia 71 świata bardzo mi się podobają.
Oczywiście na wstępie odpada świat z nowymi funkcjami premium, bo gra ma być uczciwa,
a na nowych funkcjach premium, zbierze się ekipa szlachecka i bedą ładować w grę pieniążki,
aby czasami z tronu nie spaść.
Dla mnie ten myk jest bardzo niesprawieliwy, ale cóż:)
Świetnie, ze wyszedł świat bez farmingu, bo z famingiem, to wiadomo... siedź po nocach i szarp się ze sąsiedztwem
o złamany kawałek drewna:D
Brak morali bedzie rzeźnią, brak MS- świetnie:D
Szkoda, ze nie ma technologii np do 10 poziomu, ale ustawienia rewelacja (oczywiście świata s71):)
Oby tak dalej:p
 

DeletedUser

Guest
hah bo taki masz nick na 69 xD No to jakoś tak napisałem :p

Spoko luz:) w takim razie musisz być z tej nowej ekipy, z którą spamuję aktualnie :D

Ustawienia 71 świata bardzo mi się podobają.
Oczywiście na wstępie odpada świat z nowymi funkcjami premium, bo gra ma być uczciwa,
a na nowych funkcjach premium, zbierze się ekipa szlachecka i bedą ładować w grę pieniążki,
aby czasami z tronu nie spaść.
Dla mnie ten myk jest bardzo niesprawieliwy, ale cóż:)
Świetnie, ze wyszedł świat bez farmingu, bo z famingiem, to wiadomo... siedź po nocach i szarp się ze sąsiedztwem
o złamany kawałek drewna:D
Brak morali bedzie rzeźnią, brak MS- świetnie:D
Szkoda, ze nie ma technologii np do 10 poziomu, ale ustawienia rewelacja (oczywiście świata s71):)
Oby tak dalej:p

A idź z tą technologią:) najgorsza wtopa w ustawieniach. Straszne utrapienie i osobiście mi to nie podchodzi.
 

DeletedUser166929

Guest
Spoko luz:) w takim razie musisz być z tej nowej ekipy, z którą spamuję aktualnie :D



A idź z tą technologią:) najgorsza wtopa w ustawieniach. Straszne utrapienie i osobiście mi to nie podchodzi.

Dlaczego nie podchodzi?:p
Zawsze to jakaś nowa niewiadoma, bo na symulatorze możesz policzyć, czy pojedziesz wojsko, czy sie obronisz,
a takie technologie wprowadzą Ci małą niewiadomą i więcej zabawy w grze :D
 

DeletedUser165813

Guest
Ależ piękne ustawienia 71 świata na takie czekałem. W reszcie będę mógł się osiedlić na jednym świecie i zakończyć na nim karierę. Mogliby tylko zmienić milisekundy. Brak morali bardzo dobry.
 

DeletedUser

Guest
Super ustawienia światów gratulacje dla administracji !!!! Według mnie najlepsze połączenie z mozliwych nowe funkcję kp + farming i brak nowych funckji kpw i brak możliwości farmienia do tego wstępnego logowania brak morali naprawdę bardzo fajnie, jeszcze raz gratulacje dla administracji.
 

Deleted User - 699428456

Guest
tez bym pogral na s71 ale bez farmienia to deffowki mnie odstraszaja gdyz mi ledwo sie chce na 1 koncie a co dopiero na wiekszej ilosci :p
 

DeletedUser173731

Guest
Ja tam nie wiem na jakim św startować :| 70 (farming,farming,farming<3) a na 71 namawiają inni :D
 

DeletedUser

Guest
Dlaczego brak morali nie został przypisany do obu światów?

Światy są całkowicie różne po to, żeby przyciągnąć jak najwięcej grajków i chwała wam za taką decyzje.
Ale dlaczego tak rzadko spotykany parametr, którym jest brak morali, jest przypisany tylko do świata 71?
Nie każdemu jego ustawienia przypadną do gustu, więc skieują się na siedemdziesiątkę.
Brak morali nie odciągnie nikogo, a przyciągnąłby wielu chętnych. W dodatku świat jest z funkcjami premium i z flagami - więc byłby w tym wspólny interes.
 

DeletedUser23926

Guest
no i jest problem, niby 70 super, ale jest premium. Za to na 71 nie ma premium, ale znowu też nie ma farmienia. Wybieram żaden :(

Edit: zaryzykuje 71 jednak :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wbije na 71 ;)
Ustawienia mi pasuja ;)

Co do ekip , ze niby lipne na 71 to " walcie sie w glowe ".
Ekipy beda :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry