Światy 70 i 71 - dyskusja

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Dlaczego brak morali nie został przypisany do obu światów?

Brak morale (dla formalności: to słowo jest nieodmienne) jest parametrem z gatunku "ciężkich", który to znacznie zmniejsza szansę słabszych graczy na długie pozostanie na świecie. Dlatego używany jest jako coś wyjątkowego (aż się zdziwiłem, że udało się uzyskać na niego zgodę tym razem), zdecydowanie nie można przesadzać z jego częstotliwością.
Jednoczesne wypuszczenie dwóch takich światów byłoby mocno niewskazane. Tym bardziej na świecie z nieograniczonym farmieniem, gdzie można spodziewać się dużo szybszego pojawienia się sporych dysproporcji między punktami poszczególnych graczy. Więc brak morale doprowadziłby tutaj do bardzo szybkiego wyludnienia się świata.
 

DeletedUser169616

Guest
widzę postka usunięta :)) echh administracja boi się prawdy, co raz więcej światów bez farmienia.. ciężko dać ustawienia jakeiś ciekawe jak to światy od 1 do s54 ? jeszcze trochę i gra będzie podobna do simsów, wojska będą się żenić, będzie można za murami budować hotele etc...
 

DeletedUser

Guest
Brak morale (dla formalności: to słowo jest nieodmienne) jest parametrem z gatunku "ciężkich", który to znacznie zmniejsza szansę słabszych graczy na długie pozostanie na świecie. Dlatego używany jest jako coś wyjątkowego (aż się zdziwiłem, że udało się uzyskać na niego zgodę tym razem), zdecydowanie nie można przesadzać z jego częstotliwością.
Jednoczesne wypuszczenie dwóch takich światów byłoby mocno niewskazane. Tym bardziej na świecie z nieograniczonym farmieniem, gdzie można spodziewać się dużo szybszego pojawienia się sporych dysproporcji między punktami poszczególnych graczy. Więc brak morale doprowadziłby tutaj do bardzo szybkiego wyludnienia się świata.

Szanowny kmicu na 7 nie ma ograniczenia czlonkow plemienia, a jak zrobie plemie ZE WSZYSTKICH graczy np 27 tysięcy i nie będzie innego gracza ani plemienia to swiat wygrany tak?

Oczywiscie teorytycznie jak bysmy sie tak utrzymali 2 miesiace xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
Masz do startu jeszcze pare dni, załóż sobie konto powiedzmy na 66, zdobądź pare flag na start i nie spamuj więcej tematu bezsensownymi wypowiedziami, dziękuje:)
 

DeletedUser173788

Guest
Jak można dać dwa światy i oba skonstruowane tak, by nie wiadomo było co wybrać.
1.70 -> Wszystko cacy -> ALE -> Nowe funkcje KP i Flagi -> Dziękuję!!
2.71 -> Ponownie niby cacy -> ALE -> brak farmienia.

Dziękujemy kochana administracja, że zawsze dajecie to czego oczekujemy!
Wasz ulubeniec KLOWN

HaHaHaHa HA HA HAHAHAhahHAha
 

DeletedUser167001

Guest
Ojjj...
Czepiacie się tych ustawień.

Moim zdaniem i tak są bardzo ładne, admini odwalili kawał dobrej roboty (Za co serdecznie dziękuje).

Od dawna czekałem na takie światy i jestem zadowolony, że będę mógł pograć na którymś z nich :)
Chętnie pograłbym na ś71, lecz nie mam za dużo wolnego czasu...poklikam na ś71 :)
W sumie, to nawet bardziej mi pasuje ś71.

I nie wiem dlaczego się czepiacie :
ś70 - Flagi... Funkcje PP... no dobra, to nie jest dobre ustawienie, bo korzystają na tym "bogaci", ale przecież to nie oznacza, że Ci co używają funkcji PP, są "skazani na sukces", że "zwykły" gracz nie może ich prześcignąć.
Wręcz oczywistą sprawą, jest, że każdy może mieć TOPke na takim świecie :p
Tylko w początkowej fazie będziemy mogli odczuć, że gracz TOP1 gra na tych funkcjach i ma więcej siurek na budowy,wojsko...
Jesteś pr0? Pokaż To !
Życzę miłej gry na ś70 !
Jestem pewny w 100%, że TOPke utrzyma jak zawsze, ktoś, kto gra z głową :)

ś71 - Miodzio ustawienia, a czepiacie się, że brak farmienia...Większość graczy (w tym ja) wyczekiwaliśmy taki świat i jesteśmy HAPPY ! :D
Nie podoba Ci się brak farmienia?
Zapraszamy na ś70 :)
Nie podoba Ci się ś70?
Nie graj :)

Macie te trzy opcje do wyboru...
Albo ś70, albo ś71, albo nie gracie :)

Proste :)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 

Slawek955

Miecznik
Wynik reakcji
13
Zaczynam mieć duży uśmiech czytając ustawienia ś70 a tu :
" Nowe funkcje Premium: tak "
I już padaka ;/ Chyba raczej ś71 lepszy choć szkoda że brak farmienia :/
 

DeletedUser167001

Guest
Brak farmienia, to dobra sprawa :p

Widzę, copik Czeskiego :D
On montuje ekipę jak coś, możesz się zgłosić do niego :)
 

DeletedUser161082

Guest
Światy bez farmienia i z limitem są boskie :D Nie trzeba tracić czasu na te farmienie i gra toczy się bardziej spokojnie :d
 

DeletedUser

Guest
Nigdy nie grałem na światach bez farmienia i może się skuszę, ale jak na razie to myślę nad tym wystartowaniem, bo na 70 świecie wystartuję na pewno :).
P.S. 70 gites tylko flagi, ale może być
 

DeletedUser161082

Guest
No powiem że na s71 startuje kilka bardzo dobrych ekip i bardzo ciekawy świat się szykuje :D Co do s70 to jest fajny tylko że te opcje premium mnie zniechęcają ale jak Paulik mówi ze na s70 startujemy to tak będzie niestety :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry