Światy 70 i 71 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser170764

Guest
Nie grałem jeszcze na świecie w stylu 71 więc chętnie spróbuje :D
 
Wynik reakcji
472
Większość tych pr0ekiP to plemiona do kilku milionów...Nie wiem czym się podniecać?

Jeśli rusza ekipa na dłuzszy dystans, to jest dla tego świata nadzieja jeszcze;PP
 

DeletedUser93204

Guest
Wiadomo, że z początku w Topce bd plemiona mających punkciarzy klikających rynek murek piedestal itp..Mam nadzieję, że moi sąsiedzi ładnie mi wioseczki rozbudują xD
 

DeletedUser

Guest
Ja liznąłem troche św67 w wrb. i mam nadzieję na dobrą zabawe jak dla mnie to 71 jest dobrą perspektywą na ciekawą grę nie ma farm moral flag limitu fejk milisek i 2 prędkości dlamnie bomba
 

DeletedUser126727

Guest
zapomnialeś dodać i =WD=
Dwie potegi św36 połaczyły się w jedność "PANTWO" i "=WD= " ,będa podbijać kolejny świat,i na pewno do nich będzie nalezał ten świat.

No jak się zeżarło tyle barbarak po mas to potęgi :)
 

DeletedUser

Guest
Być może już działają, mam nadzieje, że wystartują światy przed południem, dopiero zacząłem odświeżać stronę i już mi się nie chce :D
 

DeletedUser93204

Guest
administracja pisała, że zakończenie wstępnego logowania nastąpi chwile przed startem :) No to szykujmy się ;)
 

DeletedUser

Guest
Wstępne logowanie na światach 70 i 71 zakończone... co oznacza, iż serwery już się rozgrzewają, by rozpocząć grę na nowych światach... więc prawdopodobnie już MINUTY dzielą nas od startu s70, a nieco później s71!

8 min temu napisane :}
 
Status
Zamknięty.
Do góry