Światy 70 i 71 - dyskusja

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 70 i 71 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganie pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

DeletedUser

Guest
Nareszcie na s71 nie będzie morali, trzeba wystartować ;) .
 

DeletedUser140219

Guest
Przyznam szczerze, że liczyłem na styl 3.0... Wolałbym, żeby świat z farmieniem był bez funkcji premium, flag. A do tego s71 z warunkiem zakończenia "Odkryć cywilizacyjnych" Ciężki wybór.. ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser171620

Guest
Łał !!!
coś nie możliwego oO
Odnieśli się do graczy pragnących brak farmienia i nie ograniczone :D
Dzięki wam ludzie :)
 

DeletedUser173731

Guest
71 bez farmienia .... mogliby zmienić na limit chociaż !
 

DeletedUser144973

Guest
Supcio! Czekałem na świat bez farmienia, i jestem zadowolony :p. Szkoda tylko, że w środe wystartuje ;/
 

DeletedUser152810

Guest
70 świat dla mnie bez komentarza gdyż są na nim nowe funkcje premium. Natomiast 71 ś jest z bardzo kuszącymi ustawieniami.

jakby czas pozwolił to kto wie..... ;)
 

DeletedUser173731

Guest
Jednak startuje na 70 :D Gdyby nie te new funkcje to lajt :p
 

DeletedUser163071

Guest
ogólnie 71 ma lepsze ustawienia lecz brak farmienia go od razu wyklucza wiec jak by co to 70 lecz oba światy do bani :) bo jak by z tych światów po wybierać te lepsze ustawienia to by świat subcio wyszedł
 

DeletedUser

Guest
ehh, dawno nie gralem w plemionka :). wracam na s71, przyjmie mnie ktoś do ekipy? :p - lipa ze brak wyboru kierunku
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
sw71 -ciekawe ustawienia, ooooo. hmm,do zastanowienia,tylko szkoda,ze z warunkiem zakończenia ehhh
 

DeletedUser

Guest
św. 71 jest bardzo kuszący , zagram sobie :)
brak milisekund ułatwi mi (graczowi który tak naprawde nie powinien grać , bo nie ma wgl czasu na to :p ) znacznie zadanie :))
 

DeletedUser166048

Guest
70 jest idealny jedynie prędkość powiększyłbym do 1,6 tak jak na 29 ;)
 

DeletedUser155947

Guest
Jeden świat ma te dziwne funkcje premium, drugi brak farmienia i gdyby nie to byłyby to chyba jedne z lepszych światów jakie dostaliśmy... jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
 
Status
Zamknięty.
Do góry