Światy 70 i 71 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser162365

Guest
Jak dla mnie znów administracja spartoczyła robote :p Tylko i wyłącznie przy świecie 70.. Flagi + Funkcje?

No nie.. Nie mozna było bez tych funkcji?


Ale ś71 bardzo mi sie podoba.. Czy administracja pokierowała się moją prośbą aby nie dawać wygranej na punkty?


^^
 

DeletedUser

Guest
nie wiem jak Wam ale dla mnie 71 to wrecz marzenie mialem grac sobie na pol gwizdka raczej dla pospamienia i dla znajomych ale jak zobaczylem te ustawienia to raczej bede gral na powaznie ;D
brak morali brak farmienia (moglby byc limicik ale trudno) brak milisekund raczej wole jak ich nie ma wtedy nie musze sie przejmowac ze wioski nie przejme a ze gram z tela sporo to i z klinami ciezko ;D
 

DeletedUser

Guest
Witam, pytanko mam. Orientuje się ktoś czym determinowane jest położenie na starcie przy braku możliwości wyboru kierunku?
 

DeletedUser162365

Guest
Chyba jak jest wstępne logowanie z ekipą, to rozrzucony jesteś blisko swoich, nie wiem dokładnie .

I nie zawsze.. Bo nieraz jak zapki we wstepnym przyjmowane są w różnym wręcz duzym odstepie czasu.. Plemie będzie bardziej rowalone po mapie niz Ci co przyjmują zapki np. o godzinie 20.
 

DeletedUser

Guest
71 piekny swiat dla ludzi z telefonami i uczciwy,bo bez funkcji prmium i flag:DStartuje tam
 

DeletedUser

Guest
Hmm ja będę grał na świecie 71 gdyż ja nie lubie grać z flagami grałem z nimi kiedyś i to mnie nie przekonało ale jestem bardzo dużym zwolennikiem światu 71 i tam będę grał jak ktoś chce grać to zapraszam nick cackoo
 

DeletedUser173006

Guest
ja startuje w obydwóch, ale 71 jest dla mnie lepszy... BRAK FARMIENIA... uff wreszcie będę miał spokój...
 

DeletedUser

Guest
I nie zawsze.. Bo nieraz jak zapki we wstepnym przyjmowane są w różnym wręcz duzym odstepie czasu.. Plemie będzie bardziej rowalone po mapie niz Ci co przyjmują zapki np. o godzinie 20.

Wobec tego czy istnieje jakiś złoty środek na wspólne granie na takich światach?
 

DeletedUser

Guest
Sporo chętnych na s71:)

A ja w razie czego wystartuję na obydwu i sobie wybiorę jakiś na dłuższą metę :D

Wobec tego czy istnieje jakiś złoty środek na wspólne granie na takich światach?

Ciężko sprecyzować jak gracze będą rozlani po mapie logując się wstępnie o tej samej godzinie. Nie jestem pewny, czy wylądują w podobnym miejscu, czy nie.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Brawo dla administracji tak zrabac mi dzien po walentynkach.... jestescie z siebie zaadowoleni? Lubicie robic graczom na zlosc? Chyba tak.

Prosilismy, wrecz blagalismy zeby dac nieograniczone farmienie i bez funkcji premium, bo to 1 jest porzadane przez graczy, a to drugie mocno odstrasza. A wy jak takie nooby (dozwolone slowo w grze) specjalnie daliscie oba razem. Tracicie szacunek w moich oczach, pozdro.
 

DeletedUser172225

Guest
PL71 - idealny świat dla mnie. Zaczynamy ostre klepanie EKO, coś co lubie;)
 

DeletedUser

Guest
szkoda tylko,ze tak szybko,bo za 5 dni juz wystartuja.Moglo by byc 27 start to bywiecej osob sie odpowiednio przygotowalo,a tak.Nonic
 
Wynik reakcji
1.062
Kurde dlaczego świat z nieograniczonym farmieniem znowu obrywa .. dają jakieś nowe funkcje premium, flagi
do tego nieograniczone wsparcie..
-swienie
-multi
-deffowki

BRAVA . Róbcie tak dalej.. i tak zagram :D
 

DeletedUser167001

Guest
ś71 śliczny,ujrzcie i mnie :)
Ktoś znajomy, dobry szuka gracza do plemionka, to pisać PW albo na gg do mnie - 26206902
Doświadczenie mam, pogram :p
 

DeletedUser157008

Guest
Wielkie brawa za świat 71 , naprawde mądre ustawienia takie na jakich chcemy grac !
 

DeletedUser62024

Guest
A jak bedzie rozrzucac graczy na 70 ze wstepnego, bo mam nadzieje ze jeden gracz na 30x30:)
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
no to bede musial z ekipa na 71 jednak ruszac ;) trudno, bedzie wiecej ekip tam, a mniej na 70
 
Status
Zamknięty.
Do góry