Wyniki wyszukiwania

  1. Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Też tak słyszałem, że to plemię było puszczone samo sobie, bez zarządcy :D Byle tylko Wam sił starczyło, bo my w Jutrze chcemy zagrać jakiś cięższy front jak już udało nam się wyjść z early XD To nasz ostatni świat prawdopodobnie i nie chcielibyśmy czegoś takiego jak miał rohan na 190.
  2. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    170 to nie tylko zasługa P!. Nie wiem dlaczego przypisujecie im całe zasługi za odwrócenie sytuacji na tamtym świecie. Były jeszcze plemiona JUTRO i GO, które zaciekle blokowały Bell i Puk, w przeciwieństwie do przyjemnej gierki P!, gdzie wystarczyło wysłać ofa i karete pod ofy od sojusznika...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Jak będziesz tak robił rozbiórki darm jak na maackoo90, to chyba my szybciej dojdziemy do ciebie XD
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    @hardxell @gnukij jak to jest wystawić połowę swoich byłych graczy za kilka miejsc w masówce bez skilla? :D Bardzo dobrze to o Was świadczy, że zostawiacie połowę plemienia na pożarcie już nawet nie wrogowi, tylko plemieniu do którego uciekacie, bo jest to cena waszych miejsc w składzie totalnej...
  5. Mapki 196 świata? By Stukniety?

    Przecież Stukniety w ten sam sposób wygrał ze swoją tajemnicą świat 176, także oni mogli by sobie piątkę przybić o ile front już kogoś skosował lub ma to w planach.
  6. Dzień Dobry Misiaki

    Czy aby na pewno jest wierna? Czy może AK im po prostu odmówiło? Bo do nas na konto nie jeden pisał o rekrutacje i to konta z topki. Tak O rzucić nagle grę i walczyć do końca to chcą tylko małe konta co i tak większych szans by nie miały na rekrutację, a te duże do nas wypisują bo im szkoda...
  7. Dzień Dobry Misiaki

    Kurde człowieku(czy aby na pewno) jesteś niesamowity XD odpowiadam na post dotyczący mnie a tY pytasz kogo to obchodzi. Być może osobę która ten post napisała? Nie wszystko musi kręcić się wokół cIEBIE i twojego spaczonego postrzegania świata. Leci blok bo tylko tracę czas na tłumaczenie cI...
  8. Dzień Dobry Misiaki

    Dobra to było tak. Propozycja poszła raz. Odmówili, więc nie nalegałem. Teraz sami się zgłosili ;) I bardzo dobrze, szkoda tylko że aspola z nami nie ma to by się coś ciekawszego wykręciło, a nie tylko przejście jednej osoby. Ludzie sobie gadają o godności i innym takim pirdololamento, ale...
  9. Dzień Dobry Misiaki

    Ja tylko napisałem to samo co ktoś z Was kilka wiadomości temu. Ktoś napisał, że manka ako i te inne smiecie skosowali i że niby źle zrobili, ale tak nie do końca bo przecież im sie zarząd nie podobał. To są troche usprawiedliwieni xD
  10. Dzień Dobry Misiaki

    No cóż nie podobało się mu zarządzanie to zmienił plemię, tak się przecież robi wśród waszych :)
  11. Dzień Dobry Misiaki

    Kami to jedyna osoba z fine którą szanuję(nie licząc jutrzaków, ktorzy po prostu dostali najpierw propozycje gry od nessy czy tam innych znajomych w fine i dlatego nie grają z nimi, a nie dlatego że sie wstydzą jutra tak jak to jest tutaj opisywane). Nie podobało się jej u nas na 182, po prostu...
  12. Dzień Dobry Misiaki

    No właśnie widać kto na lekcje gdzie uczyli czytać ze zrozumieniem nie chodził ;) Specjalnie dla Ciebie wytłumaczę. Nie porównałem cIEBIE do faszysty, te głupoty które w kółko wypisujesz do propagandy jaką prowadzili naziści czy obecnie ruscy. Właśnie też widać jaki jesteś wiarygodny, skoro...
  13. Dzień Dobry Misiaki

    Chłopaku, tY mnie nawet nie znasz, a wyskakujesz jak filip z konopii i próbujesz mnie obrażać. Tak wtedy był moment, że mieliśmy przewagę w wioskach, ale były to tak samo użyteczne wioski jak ruskie czołgi. 70% ze zrekrutowanych graczy nie wiedziało jak się etykietuje ataki, radnych też nie było...
  14. Dzień Dobry Misiaki

    Ty to jakiś pierdolnięty jesteś xD Nikogo nigdy nie skosowałem, a tY nawet nie grasz w tą gre. Ale świątek piątek czy niedziela tu jesteś. Czy Pan niemiec cI za to płaci, że przesiadujesz tutaj wiekszosc swojego czasu i bez twojego nic nie wartego gadania by to forum zdechło?
  15. Dzień Dobry Misiaki

    No nie pogadasz. Biliście w przewadze 7 krotnej. My nie mieliśmy nawet tylko wiosek co wy ofów i się dziwisz, że padliśmy… Gram tu jeszcze tylko dlatego, że mnie Zicu poprosił by do niego wbić, a ja skorzystałem bo fajne ustawienia + wiedziałem, że bedzie szansa się odpłacić na równiejszych...
  16. Dzień Dobry Misiaki

    No i własnie tak to jest jak sie blacka słucha xD potem sie głupoty gada i dalej sie to niesie. Nie ja skosowałem. Grałem w plecaku, padliśmy to wbiłem do Zica na konto i wyjasniam leszczy z fine na froncie. A skosował durex, do czego go namawiałem bo manka i kilka osob z fine zrobiło mi to samo...
  17. Dzień Dobry Misiaki

    Ktoś pytał?
  18. Dzień Dobry Misiaki

    Za przejście Durexa i butli podziękujcie mance i kwasowi + jeszcze kilku graczom. Karma lubi wracać w najmniej odpowiednim momencie :) Dostali dokładnie to samo co podarowali nam na 182. Pytanie tylko, czy to już koniec niespodzianek przygotowanych specjalnie dla nich? Nie udało mi się odpłacić...
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Jak byś jeszcze umiał czytać XD Napisałem, że 170 graliśmy okrojonym składem, nie ten. Co do Ciebie dzbanie to zmieniłem nick bo gram aktualnie sam na koncie a tamten mi się znudził, a nicku "Profesor Madziol" się nie wstydzę, bo zbudowałem sobie jakąś markę i chętnie wrócę do tego nicku jeśli...
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Wbiłem tu zobaczyć co się dzieje i widzę że snowowi dalej się odkleja. Ale chciałbym, żeby nie mylono JUTRA Rajmunda z moim Jutrem z tego świata. Bo mieliśmy taką nazwę tylko dlatego, że chcieli jej gracze, a z JUTREM Rajmunda mieliśmy tyle wspólnego co Black z myśleniem. Bo poziom tego...
Do góry