Dzień Dobry Misiaki

Pichuu

Miecznik
Wynik reakcji
59
Butla
Jakim to trzeba być kompletnym idiotą,żeby każde komendy wrogom sprzedawać i później do nich dojść
Każdy frontowiec ma na takie cos kompletnie wy ei wiesz co ci powiem?
Koniec twej gry na tym świecie już zapadł i nie tylko na tym,eloooo
Over też pogrążony ty tak samo skończysz
Takich rzeczy się nie robi..
Pozdro dla ferajny
 
Ostatnia edycja:

Profesor Sz0P1nX

Miecznik
Wynik reakcji
78
Za przejście Durexa i butli podziękujcie mance i kwasowi + jeszcze kilku graczom. Karma lubi wracać w najmniej odpowiednim momencie :) Dostali dokładnie to samo co podarowali nam na 182. Pytanie tylko, czy to już koniec niespodzianek przygotowanych specjalnie dla nich? Nie udało mi się odpłacić grając w swojej ekipie bo podpisali wszystkich dookoła i biliśmy się mając 300 wiosek vs jakieś 1600 przeciwnej koalicji i mowa tu tylko o tajemnicy, chaosie i fine, a jeszcze pomniejsze plemionka podgryzały na plecach. To teraz jak gram w AK wyrównamy rachunki :)



/Profesor (Ten z Jutra)
 

DeletedUser209423

Guest
Za przejście Durexa i butli podziękujcie mance i kwasowi + jeszcze kilku graczom. Karma lubi wracać w najmniej odpowiednim momencie :) Dostali dokładnie to samo co podarowali nam na 182. Pytanie tylko, czy to już koniec niespodzianek przygotowanych specjalnie dla nich? Nie udało mi się odpłacić grając w swojej ekipie bo podpisali wszystkich dookoła i biliśmy się mając 300 wiosek vs jakieś 1600 przeciwnej koalicji i mowa tu tylko o tajemnicy, chaosie i fine, a jeszcze pomniejsze plemionka podgryzały na plecach. To teraz jak gram w AK wyrównamy rachunki :)



/Profesor (Ten z Jutra)

Co za zakuty łeb ha ha ha
Przyszedł odegrać się za 182
To jeszcze jełopie musisz odegrać się na przyszłych światach, bo tu też z wami wygrali. Dostałeś w dziąsło dwa razy i jak widać boli do teraz.

Po prostu nieudaczniku spójrz w lustro i zobaczysz dlaczego przegraliście. Nadajesz się na wodza jak ja na zakonnicę.
Miałeś przynajmniej dwukrotnie szansę uratować Plecaki, ale dwa razy okazałeś się cienki jak sik węża.

Także ukłoń się tam przed Fine, bo narazie jesteś grubo w plecy
 
Do góry