Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Mój były wódz, to Rajmund, Profesor to akurat beznadziejny wodz, ale bardzo dobry grajek, który na froncie wpierdala was wszystkich po kolei, z wieśniakiem mephisto na czele

No, tak dobry, że wystarczyło go ograć na FOncie i zwiał z frontu.
Tchórz i nieudacznik.
Niech się modli, żeby nie wystartować na następnym bez farmy, bo znowu go zniszczę
 

KoDeX@2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.043
To ładne masz urojenia odklejusie, weź policz, tylko dokładnie, napisane przeze mnie posty, było ich tu z 5, z czego dwa do Wacka, weź niepytany sklej pizde i spierdalaj stad, gówno warty wypierdzie z dupska wyjęty, próbuję skojarzyć, z której ułomnej rodzinki plemion jesteś, ale niestety, jestes tak gówno znaczącym leszczyną, że nie potrafię xD

Ps. Cale 40 minut temu, burak kanar mnie oznaczał, odpisujac, wytrzyj z oczu spermę, która psuje ci wzrok xd
Gościu, ale trochę kultury xd nie wiem, z której rodziny plemion jesteś, ale ta prawdziwa to chyba trochę Cię zaniedbała :)
Post dotyczył ostatnich 2 stron, gdzie prowadziłeś monolog a każdy Cię zlewał xd
Strasznie spięty jesteś, odejdź od komputerka, odpocznij trochę:)
Raz jeszcze proszę o kulturę wypowiedzi, bo pomimo, że jest to forum internetowe, to powinieneś pamiętać, że tam gdzie tY masz sufit intelektualny, to inni schodzą po zimnioki na obiad :)
Życzę miłej niedzieli i więcej spokoju:)
 

Krised

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.257
W sumie to zauważyłem na tym świecie dziwną zależność, że im niższa ranga tym większe upośledzenie umysłowe. Chłopaki chyba sobie wirtualnego siusiaka przedłużają tymi wyzwiskami<beczy>
Apeluje do @kmic by wprowadził ten na iloraz inteligencji przy zakładaniu konta w grze, oraz obowiązkowe dyktando:)
Wtedy nie będzie miał kto grać za bardzo :)
 

KoDeX@2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.043
ot i smieci wysypuja sie z rekawa osoby ktora tak pisze xD
Proszę mnie nie zaczepiać. Nie napisałem do nikogo personalnie.
Jeśli przypisałes się do grupy śmieci z FO i poczułeś urażony, to jest mi bardzo przykro i z całego serduszka przepraszam.
Apeluje o spokój, niedziela to nie czas na liryczną chłostę, to dzień odpoczynku zarezerwowany dla rodziny/przyjaciół i czas na spokojne leczenie kaca:)
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Łatwo się teraz pisze Black Snowem.
Ty jak zwykle mądry jak już coś się wydarzy, trzeba było im doradzać jak jeszcze trzymali się bardzo dobrze.
Ale wtedy nie miałeś pojęcia, że robią błąd.

Może przypomnijmy co pisałeś, gdy przekonywałem Fine, żeby w was walnęli i w drugą stronę też byli bardziej agresywni?
Kazałeś mi się leczyć.

Zatem skończ ekspercie, bo nie czaisz w ogóle o co biega.

Teraz wy popełniacie ogromny błąd i też tego nie widzisz. Mądralo


--



Zostałeś pojechany kolejny świat z rzędu? Zostałeś.
To pokornie pogratuluj, bo nie masz kosiarzu jak się odegrać, jedynie możesz znowu dostać na dziąsło
Te black, a kojarzysz może fakt taki, że jeśli doradzasz przeciwnikowi dobrze i każdy dzień dawał nam dodatkowy czas i grał na naszą korzysć to nikt na forum od nas nie bedzie ci wtedy przyklaskiwał, tylko robił z ciebie kompletnego wariata? Uważasz, że mielismy wbrew swoim interesom wbiec na FO i prosić by Fine nas szybciej atakowało?
 

Profesor Sz0P1nX

Miecznik
Wynik reakcji
78
Gdzie masz tu oszuście i błaźnie 7-krotną przewagę?

No co za bezczelny zakompleksiony typ.

To jest ta 7-krotna przewaga:




Zdaje się, że to Plecaki miały w pewnym momencie przewagę, co pokazuje mapa, ale zamiast nieudaczniku stworzyć z tego plemię, to ciągnąłeś deffa do swoich a na resztę się wypinałeś. I skończyłeś. Z ręką w kiblu.

Klamczuch zweryfikowany w sekundzie.

Black Snow - Upośledzony Profesor 1:0


Odpłacasz się na równiejszych warunkach?
W jednym poście zdążyłeś się spłakać, że bicie was w przewadze było nie fair, ale jak teraz bijesz z AK w przewadze 4-krotnej, to już równe zasady.

No klaun po prostu
Chłopaku, tY mnie nawet nie znasz, a wyskakujesz jak filip z konopii i próbujesz mnie obrażać. Tak wtedy był moment, że mieliśmy przewagę w wioskach, ale były to tak samo użyteczne wioski jak ruskie czołgi. 70% ze zrekrutowanych graczy nie wiedziało jak się etykietuje ataki, radnych też nie było do ciężkiej harówki, bo żeby takie coś wyprowadzić na prostą to trzeba w plemiona na pełen etat grać, a nikomu już się tak nie chce poświęceć. Ja mówię o sytuacji gdzie nie mieliśmy w koalicji tych dwóch plemion z obrzeży i tak było przez około miesiąc, że bili nas w wielokrotnej przewadze. Ja wiem, że tobie nie wytłumacze bo tY po prostu jesteś ograniczony, ale może ktoś inny kto nie gra na tym świecie będzie wiedział, że ta twoja propaganda jak u faszystów to tylko propaganda, a prawda jest zupełnie inna.
 
Do góry