Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Profesor Sz0P1nX

Miecznik
Wynik reakcji
78
To ilu was jest jak gracie pełnym składem? Jeszcze więcej?
Jak byś jeszcze umiał czytać XD Napisałem, że 170 graliśmy okrojonym składem, nie ten.

Graliście w Jutrze, tym samym składem co zawsze, ale to nie było Jutro.


Swoją drogą miłe, że wstydzisz się swojego loginu i zmieniłes. Brawo
Co do Ciebie dzbanie to zmieniłem nick bo gram aktualnie sam na koncie a tamten mi się znudził, a nicku "Profesor Madziol" się nie wstydzę, bo zbudowałem sobie jakąś markę i chętnie wrócę do tego nicku jeśli Madziol będzie chciała jeszcze grać. A skład to nie wszystko, jeśli nie ma tej samej rady. Jest takie powiedzenie, że stado lwów prowadzonych przez barana jest słabsze niż stado baranów prowadzonych przez lwa i w tym przypadku tak akurat było.
 

Deleted User - 849095943

Guest
Nie.
@BNK KRUL okazał się zdrajcą. Pisał do pewnego czasu prawdę o Peee, potem dorwał się do koryta i jak typowy polityk zdradził wszystkie wartości, które reprezentował.
Zresztą, tak jak i Ty
NIE ZGODZĘ SIĘ BLACK . P TO GOWNIANE PLEMIĘ , MASA NOBKOW , KOLESIOSTWO W RADZIE A RADA TO WGL CYRK ALE W PORÓWNANIU DO kEY CZY mAG NIE MOGĘ NAPISAĆ ZE SĄ CHUJOWI CZY ICH NIE ROZJEBIEMY BO BYM MUSIAŁ KŁAMAĆ . A JA NIE CHCE KŁAMAĆ.

NA DOBRA SPRAWĘ , TO TY DO PEWNEGO CZASU BYŁEŚ RZETELNY I TRAFNY W SWOICH WYPOWIEDZIACH , LECZ GDY TYLKO jUTRO ZNIKNĘŁO TO COŚ SIĘ W TOBIE ZMIENIŁO , COŚ PĘKŁO I NAGLE ZACZĄŁEŚ SIĘ ODKLEJAĆ .


MAM NADZIEJE ZE WRÓCISZ NA DOBRE TORY JESZCZE STARY DRUCHU.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser209423

Guest
Jak byś jeszcze umiał czytać XD Napisałem, że 170 graliśmy okrojonym składem, nie ten.


Co do Ciebie dzbanie to zmieniłem nick bo gram aktualnie sam na koncie a tamten mi się znudził, a nicku "Profesor Madziol" się nie wstydzę, bo zbudowałem sobie jakąś markę i chętnie wrócę do tego nicku jeśli Madziol będzie chciała jeszcze grać. A skład to nie wszystko, jeśli nie ma tej samej rady. Jest takie powiedzenie, że stado lwów prowadzonych przez barana jest słabsze niż stado baranów prowadzonych przez lwa i w tym przypadku tak akurat było.


HA HA HA HA HA

Jak chłop odleciał.
Nie wstydzisz się loginu, bo zbudowałeś sobie markę?
A niby jaką? Zebranie największej liczby graczy i dostanie w łeb jako pierwsi?
To jest ta Twoja marka? Toż to Twoje dzieło. Ty za to odpowiadasz.
Twoja marka nosi jedno imię - porażka

Chyba stado baranów prowadzone przez barana.


--

@BNK KRUL
Bzdura, Magi zjadają was z zamkniętymi oczami.
A jestem przeciw Peee i będę.
Za kłamstwa, krętactwa i tchórzostwo.
Klękajcie przed Jutrem dalej.
 

DeletedUser209423

Guest
Mam nadzieję, że przeprosiła 60 osób z drugiego członu, którym zabrała możliwość gry o blaszkę.

O jaki honorowy, kolejny obok rycerza @Choriel
Dwie primabaleriny

Przeprosić.
A kiedy Ty przeprosisz za wszystkie świństwa Pee? Doczekamy się?

To może we właściwej kolejności, daj przykład. Czekam
 

daronono

Miecznik
Wynik reakcji
113
Trochę propagandy przed jutrzejszą akcja: z racji akcji P! na KEY i odwrotnie garść statystyk.
Liczba ataków wysłanych przez P! : 22647 (stan na 21:28 )
Liczba wiosek 3786
Średnio z wioski: 5,98
Średnio na gracza: 377,45

Liczba ataków wysłanych przez KEY(dwa człony): 11103 (stan na 22:36)
Liczba wiosek: 5816
Średnio z wioski: 1,91
Średnio na gracza: 95,72

Nie wnikałem w zasty itd. Policzyłem każdego na tych samych zasadach (np u nas jest liczony kulaczek69, który ma 157 pkt i jedną wioske.
Jeśli jakiś pajac z KEY powie, że z tych ataków dwóch plemion to tylko niewielki procent jest wysłany przez człon darm to chętnie policzę uwzględniając dany procent, zapewniam, że wynik będzie taki, który nie jest powodem do dumy.

Jutro o tej porze wrócę i zobaczymy kto na + wyjdzie.

PS
W KEY JUŻ NIE UDAJĄ ŻE CHCĄ
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
Trochę propagandy przed jutrzejszą akcja: z racji akcji P! na KEY i odwrotnie garść statystyk.
Liczba ataków wysłanych przez P! : 22647 (stan na 21:28 )
Liczba wiosek 3786
Średnio z wioski: 5,98
Średnio na gracza: 377,45

Liczba ataków wysłanych przez KEY(dwa człony): 11103 (stan na 22:36)
Liczba wiosek: 5816
Średnio z wioski: 1,91
Średnio na gracza: 95,72

Nie wnikałem w zasty itd. Policzyłem każdego na tych samych zasadach (np u nas jest liczony kulaczek69, który ma 157 pkt i jedną wioske.
Jeśli jakiś pajac z KEY powie, że z tych ataków dwóch plemion to tylko niewielki procent jest wysłany przez człon darm to chętnie policzę uwzględniając dany procent, zapewniam, że wynik będzie taki, który nie jest powodem do dumy.

Jutro o tej porze wrócę i zobaczymy kto na + wyjdzie.

PS
W KEY JUŻ NIE UDAJĄ ŻE CHCĄ
Nie liczy się ilość a jakoś ba dum tss
 
Do góry