Dzień Dobry Misiaki

Nessa Tasartir

Pikinier
Wynik reakcji
73
Jeszcze nie tak dawno było przecież spoko.


View attachment 47997

Nie powinno cię dziwić, że teraz też mają dość xdd
Czekałam, aż w końcu coś na mnie wyciągniesz :)

A no tak nie bronię Jutrzakow według Ciebie :) za to broniłam Manke :) proponuję zgłębić temat zmiany strony przez durexa i kiedysia i mojej opinii na ten temat a dopiero potem oceniać :)
 
Ostatnia edycja:

Profesor Sz0P1nX

Miecznik
Wynik reakcji
78
Propo rekru a i tak tylko 2 skorzystało i uciekło do Ak. Reszta wierna fine do końca! :)
Czy aby na pewno jest wierna? Czy może AK im po prostu odmówiło? Bo do nas na konto nie jeden pisał o rekrutacje i to konta z topki. Tak O rzucić nagle grę i walczyć do końca to chcą tylko małe konta co i tak większych szans by nie miały na rekrutację, a te duże do nas wypisują bo im szkoda teraz oddawać tych wszystkich darm, które nabrali przez cały świat :)
 

Nessa Tasartir

Pikinier
Wynik reakcji
73
Czy aby na pewno jest wierna? Czy może AK im po prostu odmówiło? Bo do nas na konto nie jeden pisał o rekrutacje i to konta z topki. Tak O rzucić nagle grę i walczyć do końca to chcą tylko małe konta co i tak większych szans by nie miały na rekrutację, a te duże do nas wypisują bo im szkoda teraz oddawać tych wszystkich darm, które nabrali przez cały świat :)
Masz pewnie rację. I tak jak pisałam dalej, napewno jeszcze przejścia będą i się dziwić temu w obecnej sytuacji nikt nie powinien.
 

DeletedUser209423

Guest
Bo do nas na konto nie jeden pisał o rekrutacje i to konta z topki.

Ty naprawdę jesteś tak upośledzony, że myślisz, że ktoś kupi taką głupkowatą wstawkę?

Przecież gdyby tak było, to byś tu minutę później siedział z jęzorem do ziemi i pokazywał loginy, żeby tylko upokorzyć Fine.

Gówno prawda to co napisałeś. Nikt nie pisał, bo każdy ma Cię w dupie.
Też sobie wymyślił, akurat do niego pisali heh
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry