Petycja.

  • Rozpoczynający wątek DmC.
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o pomyśle?


  • W sumie głosujących
    551
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Według mnie petycja w sprawie włączenia AF do Kp przy obecnej cenie.
 

DeletedUser

Guest
Przecież ludzią jest np potrzebny sam asystent farmera to wolą wydać te 10 pp i włączyć.. A jakby nie było takiej możliwości, tylko asysten byłby odrazu po zakupie KP aktywny to innogames zyska funduszę..
 

DeletedUser

Guest
Ja tam za KP na miesiąc płace 25gr/dzień wystarczy znaleźć odpowiedniego sprzedawce :D:D:D a co do MK jest on dobry ale 200pp to przesada jak by można było obniżyć cene do 100pp to bym kupował :p
 

DeletedUser

Guest
Kto płaci na grę? Same dzieci wierzcie mi, no może 5% dorosłych co nie mają co z kasą zrobić ale to już inna para kaloszy.
 

DeletedUser159480

Guest
Kto płaci na grę? Same dzieci wierzcie mi, no może 5% dorosłych co nie mają co z kasą zrobić ale to już inna para kaloszy.

Kłamstwo.

Na "starych" światach bardzo dużo osób kupuje KP i wcale nie są to dzieciaki. Trudno ogarniać konto po 1000 wiosek bez KP.
 

DeletedUser

Guest
Kto płaci na grę? Same dzieci wierzcie mi, no może 5% dorosłych co nie mają co z kasą zrobić ale to już inna para kaloszy.

błądzi bracie błądzisz :D
Są wakacje mnóstwo pracy sezonowej (dobrze płatnej)

masz 2 opcje

1. kupujesz KP monety wybijasz 1 klikiem konto ograniasz w 5 min i idziesz zarabiać
2. siedzieć 4h przed kompem robić ofy, klepać monety i wszystko ograniać (czyli mniej czasu na zarobek)

Więc która opcja jest opłacalna? oczywiście że 1 za 30zł masz 4 miechy premki a przez czas na który przeznaczasz tylko na ogranięcie konta przez wakacje można i z tys złotych zarobić :D
 

DeletedUser

Guest
Jestem na nie.Wprowadzili to przecież żeby innogames sobie zarobiło.I nie interesuje mnie to w sumie;)
 

DeletedUser

Guest
Ale o to chodzi, wy zarabiacie wszyscy mniej aby oni mogli zarobić więcej, proste?
 

DeletedUser159870

Guest
Hmmm, i co z tą petycją? Ruszyło się coś poza komentarzami, czy dalej stoi w miejscu? :)
 

DeletedUser

Guest
Ludzie, sami wiecie że mniej kosztuje za granicą a u nas drożej bo tak jest inna gospodarka i zapotrzebowanie na fundusze też mniejsze.
 

DeletedUser

Guest
MK i AF jest już to przesadą, ale samo MK do KP było by dobrym pomysłem ;)
 

DeletedUser158723

Guest
I tak nic nie zdziałacie tą petycją trzeba się cieszyć że póki co u nas nie ma jeszcze bonusów do budowy czy wydobycia surowców za premium chodź sądzę że za jakiś czas i to wejdzie w życie.
 

DeletedUser160709

Guest
Żeby tu była taka burza, jak w temacie zakazu skryptu to mielibyśmy sporo podpisów
 

DeletedUser151456

Guest
Żeby ktoś z administracji podjął by się dalszych kroków było by na prawdę świetnie, sami nic nie zrobimy tutaj Administracja musi wykazać jakąś inicjatywę pomocy - i podjąć jakieś działania, bo jak na razie stoimy w miejscu z tematem dłuższy czas i nic się tak na prawdę nie dzieje, sporo osób zagłosowało , sporo osób jest Zaa , nie trzeba sobie dużo obiecywać ale myślę że warto spróbować.
Liczę że administracja się wypowie ...
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
DMC.- napisał:
Żeby ktoś z administracji podjął by się dalszych kroków było by na prawdę świetnie, sami nic nie zrobimy tutaj Administracja musi wykazać jakąś inicjatywę pomocy - i podjąć jakieś działania
Z pierwszego postu:
DmC. napisał:
poprze naszą kampanię lecz sam stworzyć jej nie może
Petycja miała być stworzona przez graczy. Ja chętnie poprę i przekażę.
 

DeletedUser151456

Guest
Jakiś ogarnięty gracz by się przydał który wszystko ładnie by ułożył - w jedną całość , Bryfcik przetłumaczy i prześle dalej? Może być taka opcja ... ?


Up @... Wyszło Moje Multi :D
 

Deleted User - 7388697

Guest
BYleby nie wprowadzili bonusow za kp typu krotsza budowa...
 

DeletedUser63823

Guest
i co .. pomarzyliście sobie?? mineły 3 miechy i jak widać nic się nie zmieniło, a powiem wam lepiej .. nie liczcie że się zmieni
Jak kolega wyżej zauważył to ma przynosić zyski, a nie udogodnienia graczom , także piszcie sobie nawet 100 petycji tylko nie dawajcie ludziom wiary że są coś w stanie zmienić
 
Status
Zamknięty.
Do góry