Zmiana systemu Punktów Premium

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Niestety mama by mi żyć nie dawała. Ledwo mi się udało "wynegocjować" to, żebym mógł całą kaskę z komy w gry online wkładać:)
 

DeletedUser

Guest
Nie ma co jak co, ale ta podwyżka premium nie powinna się zdarzyć...plemiona tracą coraz więcej graczy...i jeszcze do tego regulamin. Porażka!
 

DeletedUser

Guest
Fascynujecie mnie;) Nie spodziewałem się, że zmiana ceny premium na wyższą was zadowoli, ale zmiana regulaminu... Niektórzy są krytycznie nastawieni na wszystkie zmiany;)
 

DeletedUser141045

Guest
Pomysłowe , napewno przyniesie to zyski ponieważ duża ilośc graczy zamawia premium . Premium daje wiele pożytecznych funkcji pomagających w grze !.
 

DeletedUser141956

Guest
Debilizm

masakra ........... na tym interesie stracą więcej niż myślą ze zyskają....... bo kto normalny będzie wydawał zamiast 22 to 33 zł SMS-em na konto premium..., zal
a większość nie ma dostępu do innego środka płatności bo większość nie ma 18 lat....
albo oni to szybko zmienią albo plemiona zejdą na psy....
 

DeletedUser

Guest
masakra ........... na tym interesie stracą więcej niż myślą ze zyskają....... bo kto normalny będzie wydawał zamiast 22 to 33 zł SMS-em na konto premium..., zal
a większość nie ma dostępu do innego środka płatności bo większość nie ma 18 lat....
albo oni to szybko zmienią albo plemiona zejdą na psy....

Powtarzam to co było powtarzane N razy. Żeby wysłać przelew z poczty nie musisz mieć 18 lat...
 

DeletedUser22294

Guest
w cuda to ja niewierze i nie uwierze w to ze dadza cos mimo iz straca bardzo wiele ale pazerni zawze traca krocie mala lyzka najesz sie jedzac stale ale duza mozesz sie szybko zapchac i nic juz niezjesz pozniej
 

DeletedUser

Guest
;//

Podwyżka u Nas według niemieckiej stawki nie powinna się zdarzyć ponieważ jesteśmy znacznie mniej zarabiającym narodem(średnia to kpina) do tego mamy walutę PLN(zł) a nie Euro..

Widać ktoś chce sie szybko "nachapać"
 

DeletedUser

Guest
Co do Premium jest bardzo łatwe i tanie rozwiązanie.

Jedna osoba X kupuje tą największą paczkę PP i w plemieniu po prostu odsprzedaje = temu że niby Cała paczka Pleminia Y zbiera kasę i jedna osoba zakupuje. Wszytko prosto i legalnie. Ja nie widzę tutaj problemów z KP na miesiąc...

Co do regulaminu no to rzeczywiście Układający go lekko odbiegli z główką w chmurkach ale cóż Góry nie przeskoczysz a jedynie możesz się wspiąć na szczyt...
 

DeletedUser

Guest
A komu by sie chcialo tak robic.
Widaxc juz ze ludzie koncza,zaczely sie szare wioski i bedzie ich coraz wiecej,koncza sie zapasy KP i ludzie koncza gre.

Zostana ci najbardziej zawzieci i tacy ktozy graja bez KP, innogames zrobilo super interes podnoszac ceny o kilkadziesiat procent.
 

DeletedUser116739

Guest
Ja tak zrobiłem i zgodnie z nowym regulaminem obowiązującym od 1 maja odsprzedaję wszystkim, którzy tego chcą - zaokrągliłem w górę do 5 groszy za 1 pkt.
wychodzi 10 zł za 200 pkt (miesiąc premium)

(pytać na pw oraz szybciej na światach 34/42/44)

edit: przed zaokrągleniem koszt 1 pkt wynosił 4,5 grosza
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
usuncie wogole płatność SMS a nie się będziecie piepszyć, ale nie zrobicie tego bo starcicie pieniążki i taka jest prawda
Amerykę odkryłeś.

I jeszcze chamsko mowicie ze jakbym kupil 5.000 pkt to bym wyszedl na zero
Nie chamsko, tylko szczerze.

No spoko, tylko że nie każdego jest w stanie wydać 200zł jednorazowo
Dlatego dopuściliśmy możliwość kupowania PP od innych graczy. Gdybyś rzeczywiście przeczytał większość wypowiedzi w tym temacie, to na pewno zauważyłbyś już kilka postów graczy, którzy ugadali się tak z kumplami i mają teraz KP taniej niż było to wcześniej (i nabijają się przy okazji z tych, którzy ciągle płacą esemesami).

Ceny SMS mogliscie bynajmniej zostawic w tamtejszych cennikach
Gdybyśmy mogli, to byśmy zostawili.
 

DeletedUser

Guest
Witam, przepraszam ale nie chciało mi się czytać całego wątku więc mogę się powtórzyć z czymś co ktoś już napisał

Jakiś rok temu zakładałem stronę na której były płatności i wtedy marża za płatność SMSem wynosiła dokładnie 50% dla operatora. Nie sądzę żeby to się zmieniło od tamtego czasu. Jest jasne że INNO stara się unikać SMSów jak tylko może, bo traci na tym połowę wpłacanej kasy od razu. Najlepiej byłoby zlikwidować SMS Premium, ale wtedy będą narzekali gracze którzy np. nie mają konta internetowego.

Ogółem polecam wszystkim nie płacić SMSem, bo wtedy macie pewność że połowa Waszej kasy nie trafia tam gdzie powinna. Na pewno KP byłoby tańsze gdyby każdy korzystał z przelewu, wtedy pośrednicy pobierają jakąś 10-krotnie mniejszą marżę.

Jeszcze raz sorry jeśli to już było napisane.
 

DeletedUser

Guest
To po co jest płatność "smsami", jeżeli sam twierdzisz, że wszyscy się z niej nabijają. Tylko zrozum, że niektórzy mają wykupione abonamenty - dostaję na konto miesięcznie po 30 zł i wykupowałem za tą kaske PP i dla mnie to była bardziej atrakcyjna oferta, mimo wszystko że przez przelew wychodzi taniej. 30zł i tak miesięcznie na telefony nie przetracę nawet 50% z tego więc kupowałem smsami i było na styk.

Nie ma to jak wmawiać komuś, że "przelew jest najlepszy". Niestety dla mnie, opcja sms jest bardziej wygodna (była).... Teraz będę się męczyć bez konta premium, albo przestanę grać. Niestety nie będe przetracał 11 zł z konta na 6 czy tam 7 dni KP.... żenada.
 

DeletedUser

Guest
Żenada? Tym słowem mogę określić twoje podejście. Nie pójdziesz na pocztę, aby samemu zapłacić tylko naciągasz na to jakby nie patrzeć rodziców/innych opiekunów, którzy zapewne nawet o tym nie wiedzą(aczkolwiek mogę się mylić).

Dodam jeszcze, że nikomu łaski nie robisz kupując KP. No i bardzo szybko zorientowałeś się o zmianie cen premium. Proponuję temat zamknąć bo wszystko zostało już tutaj napisane. Większość nowych postów to żale i pretensje, takie same jakie były kilka stron temu...
 

DeletedUser

Guest
mam maly problem z kupnem premium. chcialem zakupic poprzez sms lecz nie ma w grze nic zwiazanego z sms. prosilbym aby ktos wyslal mi link gdzie bedzie przygotowane juz do zakupu na nazwe gracza
Beucha123
bede bardzo wdziczny i byc moze tej osobie odstapie troche punktow. czekam na szybka wiadomosc w grze
 

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
ja skorzystałem na zmianie kupna premium,bo przestałem kupować i gram bez premium bo płacić sms-em za miesiąc czasu tyle kasy to jest śmiech na sali a pieniędzy normalnych na plemiona wydawać nie zamierzam (z komórki z abonamentu zawsze zostaje)
 

DeletedUser

Guest
Osobiście sądzę, że ceny są wysokie. KP i tak kupie. Zawsze SMS było teraz musze przelewem.

Moim zdaniem jakby zmniejszyli cenę KP to by więcej ludzi kupowało. Np.
W grze footballlteam(to nie jest żadna reklama gry) Za SMS 11,98zł było 15PP a KP kosztowało 10PP za miesiąc.
Kiedy zmienili, ilość PP na 22 za tę samą cenę odrazu wysłałem 4-5 SMS-ów.

Więc niech sie szanowna administracja zastanowi. Czy to ma sens?
 
Status
Zamknięty.
Do góry