Zmiana systemu Punktów Premium

Status
Zamknięty.

DeletedUser137435

Guest
Hmm a więc cena jeśli liczyć zł/miesiąc, wysyłając opłaty smsowe, zwiększy się znacznie? O ile złotych ?
Bo w ogłoszeniu trochę namieszane z tym...
 

DeletedUser

Guest
Jedyny plus tej zmiany to automatyczne wyłączenie reklamy.
 

DeletedUser

Guest
Taa, niedobrze, że zakup SMS będzie mniej opłacalny niż teraz ;//
 

DeletedUser

Guest
zakup sms był.. najlepszy... a tutaj podrożał.... omg.. pomyślcie też o graczach czasem.
 

DeletedUser

Guest
zakup sms był.. najlepszy... a tutaj podrożał.... omg.. pomyślcie też o graczach czasem.

myśla o tobie..podnoszac ci cene..ktora wzrosnie adekwatnie wrecz o 55%..brawo..brawo..to jest myslenie o graczach ;) jacy posrednicy..przynajmniej byscie..nas..graczy ze stazem nie oklamywali..
 

DeletedUser

Guest
Teraz aby kupić KP na 14 dni przez sms to koszt około 22pln co daje nam 120pkt
a wczesniej bylo to mzoliwe za 11pln to jakas paranoja,.

Zapewne administracja zauwazyla ze wieksza czesc graczy kupuje KP z pomoc sms i teraz bedzie chciał scignac wiecej kasy z tych osob. Zal....
Chyba ze zle zroumialem system punktacji
 

DeletedUser

Guest
No trudno najwyżej będę musiał przelewać pieniądze ; p ehh.. 0 w tym strategi.. Jakby zmniejszyli o np. 10% to wiadomo, że więcej osób by to kupowało, a co za tym idzie, mieliby więcej pieniędzy, ale co tam lepiej od razu podwyższyć o połowę, bo myślą, że teraz będzie tyle samo osób kupowało KP przez sms...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Poza tym, drubens, co ty piszesz... że podrożały tylko małe?

masz 1500 pkt za 90zł, a zza 50p teraz płacisz 92 zł.. a 2300 pkt nowych jest jak 1500 starych, a więc licząc twoim tokiem myślenia.... 800pkt nie kosztuje 2 zł, chyba że to ja z matmy miałem 1 w podstawówce...:eek:... Pomyśleli byście o graczach, taka prawda.... bo podrożały wszystkie...jeszcze bezczelnie kłamać że tylko sms...:mad:
 

DeletedUser123351

Guest
Ja zawsze kupowałem premium przez sms. A teraz?! Naprawdę niektórzy nie myślą o graczach. Teraz zakup PP przez sms staje się całkowicie nieopłacalny:mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Teraz aby kupić KP na 14 dni przez sms to koszt około 22pln co daje nam 120pkt
a wczesniej bylo to mzoliwe za 11pln to jakas paranoja,.

Zapewne administracja zauwazyla ze wieksza czesc graczy kupuje KP z pomoc sms i teraz bedzie chciał scignac wiecej kasy z tych osob. Zal....
Chyba ze zle zroumialem system punktacji

Bardzo dobrze kolego..poprostu wiekszosc osob korzysta wlasnie w ten sposob..nie chodzi tutaj o posrednikow..ani..inne temu typowe..okreslenia..( polecam poczytac o cenach korzystania z takich..polaczen od 0700 itd..adekwatnie cena takiej formy komunikacji i tej branzy sie zmienia..na tansze..;) wiec okreslijcie to jasno..macie kase na tym..ze ktos wysyla smsy..checie wiecej i wiecej..tyle wystarczy..
 

DeletedUser139767

Guest
Premium

Zmiany były niepotrzebne,wprowadziły zamieszanie wśród graczy.W opisie powinno być prościej napisane,dla wielu dzieci czytających te informacje jest to niezrozumiale,i nie ma się co oszukiwać,ta gra jest głównie użytkowana przez dzieci.Jeżeli zaszły już zmiany,powinny zostać opisane w taki sposób,aby każdy bez trudności mógł je poznać.Sam przez chwilę dłuższą musiałem się nad nimi zastanowić.

Pozdro,i zapraszam na 41swiat :p
 

DeletedUser

Guest
Żenua, ja nie wiem kto tam tym kieruje... albo innogames nie umie tym sterować i liczy tylko hajs hajs nie patrząc na graczy, byle więcej, albo nas tak bardzi nie lubią :D Mszczą się za Grunwald ; )
 

DeletedUser75603

Guest
chyba tak a jak kupowalem pp za sms to wystarczyly dwa na miesiac kp i 1 zostawal a teraz bede musial wyslac chyba 4 albo 5 zeby miec kp na miesiac czyli wyjdzie mnie to ponad 44 albo 55 zl a znajac zycie nie ja jeden w ten sposob kupuje pkt wiec pewnie sporo osob postanowi grac bez kp albo skonczyc gre
 

DeletedUser46803

Guest
To jest już przegięcie. Kurde podrożało. No to super teraz osoby które kupowały przez sms albo zrezygnują z gry albo nie wiem co.
To jest głupota. No ale dobra przecież 2 razy więcej kasy zarobią.
Dziwne że w Niemieckich nic nie zmieniają tylko u nas jak najwięcej ukraśc. PARANOJA
 

Slawek955

Miecznik
Wynik reakcji
13
Gratulacje wielkie gratulacje... :/

Teraz nie dość że mniej osób będzie kupować kp bo przez sms ci mniejsi i nie pełnoletni kupowali...

Teraz tylko ci którzy będą kupować za te większe kwoty będą mieli jakąś opłacalność kp....

Sprzeciw!!
 

DeletedUser

Guest
juz nawet nie chodzi o sms

50 starych punktow premium- 92zl(w przeliczeniu na nowe=2300pkt)

w nowej "ofercie" za 2 zlote mniej mamy "az" 1500pkt:)
wprost genialne:) a mowienie ze cena wzrosnie tylko na najmniejsze ilosci punktow, to tak jak mowienie nam w oczy ze jestesmy uposledzeni...

i ile jest osob ktore wyda ponad 200zl na punkty zeby bylo troche taniej? a moze chodzi o to, zeby ludzie zaczeli robic zrzutki na punkty. kupia spora pule, a po dwoch dniach wpada support i zabiera punkty bo: ludzie punkty kupowali nielegalnie:D

brawo, teraz mozecie sobie przyklasnac
 

DeletedUser

Guest
ehh... szkoda, że administratorzy nie pomyśleli o graczach, tylko o sobie...

Nie podoba mi się ten pomysł! Mam płacić 2x więcej? bez przesady!
 
Status
Zamknięty.
Do góry