Zmiana systemu Punktów Premium

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Pkupowałem premium na dwa miesiące za 25zł, czyli w miesiącu kosztowało mnie to 12,50zł, a teraz kupuje na trzy miesiące za 46 zł, czyli w miesiącu wychodzi 15,30zł (czyli miesięcznie blisko 3 zł więcej, co stanowi podwyżkę o ok 25%, dodatkowo muszę od razu bardziej hurtowo kupić, bo na trzy miesiące, a nie na dwa jak to miało miejsce dotychczas). zdaniem IG w Polsce na tym zabiegu straci.

215,99--5000pkt premium co daje 25 miesięcy--->8.64zł--w obecnej formie
Dodajmy że do tych miesięcy były by jeszcze kupowane reklamy co daje 4 miesiące mniej jeszcze przy starej wersji zakupu.

Tak biadolicie itp ale czym więcej się kupuje tym mniej się płaci pośredniką a to oni zgarniają dużą część tych pieniędzy co idzie na wasze kp.
Zacznijcie zbierać się w plemieniu jak u nas już to następuje i wpłacać jednej osobie na konto a ona kupi ten największy pakiet.
krotność 22 zł za 500 pkt--taka zasada u nas przy wykupie i jest to dozwolone byle nie miało na celu zarobki danego konta (w tym wypadku jest wszystko tak rozdzielone że zysku nie ma i komercyje zastosowanie odpada)

Jesteście tak leniwi że nawet wam się na poczte nie chce iść czy w inne miejsce gdzie można wpłacić na konto a ile ludzi ma możliwość płacenia za pomocą internetu?:rolleyes:
Na pewno ktoś z rodziny ma taką możliwość czy brat czy siostra, kuzyn itp.
Po prostu lenistwo i wolicie zapłacić operatorowi sieci komórkowej niż pokombinować.

Więc ta dyskusja to dyskusja bezcelowa bo udowodnione wam wszystkim zostało że jest faktycznie taniej (ale tylko dla tych co potrafią myśleć i mają głowę na karku)na większych kwotach a na mniejszych tragedia ale da się to ominąć i w ogólnym rozliczeniu to my wychodzimy do przodu.
Mamy mniej płacić bo jak widać koło 8.5zł za miesiąc plus dawny pkt kp za brak reklam (ile ten brak reklam kosztował kiedyś SMS --czyli 1kp?:D)

Wnioski:
--czytać i to wnikliwie (sam się w tym na początku pomyliłem) i robić składki w plemieniu na największą stawkę.
--polak potrafi tylko narzekać ale nie widzi faktu że da się wyjść na swoje (a kiedyś chyba było inaczej bo to właśnie polak potrafił zawsze wyjść do przodu ale chyba nie to pokolenie co jest obecnie)
--nikt nie ma w rodzinie/bliskich znajomych co by przesłali za pomocą internetu kasy na składkę albo normalnie wykupili kp:eek: (to chyba te konta internetowe to mają sami imigranci)
--że i tak po mnie ktoś napisze że SMS był fajny i prosty i szkoda że ta forma jest tak droga (a fakt faktem jest że w tej formie duża część kasy idzie dla operatora)
--że zrobię sobie wrogów w przedmówcach

edytowałem tylko kolor hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser46369

Guest
Kupowałem premium na dwa miesiące, bo akurat tak mi pasowało. Oczywistą sprawą jest, ze im bardziej hurtowe zakupy, tym taniej. Jednak jest tak, ze nie wszyscy ludzie chcą inwestować pieniądze na długo, bo nie wiadomo, czy za miesiąc czasu, ta gra będzie miała jeszcze sens przy opustoszałych światach.
 

DeletedUser

Guest
dla tego niech ktoś z plemienia robi zrzutkę i zamiast na konto plemion do niego wysłać i gdy wszystko będzie ok to on kupi cały pakiet. Wcześniej płaciłeś 25 zł za 2 miechy a teraz za 22 zł masz 500 pkt co oznacza 2 miesiące i 14 dni a o reklamach już nie wspomnę. Myślę że kwestia organizacji jest tylko problemem i waszego "nie chce mi się"
CI co płacili przelewem są w dobrej sytuacji bo wpłacą na jedno konto i z niego pójdzie cała kwota na 5000kp
 

DeletedUser

Guest
to znaczy że masz dobre plemię i zaufanych ludzi:D
Dla tego to powinni robić założyciele (przypominam że kp kupione na jednym ze światów jest również na innym)
 

DeletedUser121776

Guest
Somix dobrze pisze, w takiej sytuacji najlepszym rozwiazaniem jest zrzutka w plemieniu. Na s.39 wlasnie jestesmy w jej trakcie.
Co nie zmienia faktu, ze przy moim sposobie zakupu KP podrozalo o 100% w skali miesiaca! Rozumiem, ze operatorzy maja duze marze, ale nigdy nie uwierze w to, ze wlasnie ich marza wzrosla o min.100% :eek:
Co do zakupu premium indywidualnie przez przelewy. Fakt wychodzi taniej jak sie wezmie hurtowo na 2+ miesiace, ale skad mam wiedziec, ze bede za tydzien dalej zamulal przy tej grze? Opcja na biezaco byla dobra i juz;p

Z calego serca zycze IG, aby sie przeliczyli i dopadl ich powazny kryzys ( czuje, ze juz cos jest nie tak..) :*
 

DeletedUser

Guest
Co to ma byc

ta podwyżka cen zmusi niektórych graczy do zakonczenia gry w plemiona czy to jest dobra decyzja o podwyżce mysle ze NIEEEEEE A WIEC PROPONUJE COS Z TYM ZROBIC NIEWIEM JAKĄS ANKIETE CZY COS
 

DeletedUser

Guest
Drodzy Gracze,

W związku z licznymi prośbami ze strony Użytkowników, 19 kwietnia wprowadzimy małą aktualizację, która przywróci trzydziestodniową taryfę Premium.

Oznacza to, że będziecie mogli wybrać miesiąc Premium (dokładnie: 30 dni) za 200 Punktów Premium zamiast 100 PP za każde 14 dni. Zatem oznacza to +2 dni Konta Premium.

Wobec tego, od 19 kwietnia, zobaczycie następującą listę do wyboru przy aktywacji lub przedłużaniu Konta Premium:


» Konto Premium na 30 dni (200 Punktów)
» Konto Premium na 14 dni (100 Punktów)
» Konto Premium na 7 dni (60 Punktów)
» Konto Premium na 3 dni (30 Punktów)

Pozdrowienia!
Wasz Plemiona Team


czy w tej aktualizacji zmieni się taryfa zakupu czyli czy będzie można kupić kp telefonem 14 dni za jednym zamachem w tańszej cenie ??
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.006
czy w tej aktualizacji zmieni się taryfa zakupu czyli czy będzie można kupić kp telefonem 14 dni za jednym zamachem w tańszej cenie ??

Nic nam o tym nie wiadomo, zmiana dotyczy tylko możliwych okresów aktywacji premium, nie zaś sposobów ich kupowania.
 

DeletedUser

Guest
Bez sensu ten nowy system punktów premium :cool:
Mogli by chociaż dać jakieś bonusy że jak kupisz tyle punktów,tyle jeszcze dostaniesz za darmo.
Przesadzili z cenami!Chcieli zarobić,ale przez nowy system mniej osób kupi KP (może nawet nikt xD).Dowalać nagle takie ceny...:eek::eek::eek:
Mogli chociaż zrobić sondę ale kierowali się tylko zarobkami.
 

DeletedUser75786

Guest
Bez sensu ten nowy system punktów premium :cool:
Mogli by chociaż dać jakieś bonusy że jak kupisz tyle punktów,tyle jeszcze dostaniesz za darmo.
Przesadzili z cenami!Chcieli zarobić,ale przez nowy system mniej osób kupi KP (może nawet nikt xD).Dowalać nagle takie ceny...:eek::eek::eek:
Mogli chociaż zrobić sondę ale kierowali się tylko zarobkami.

bonusem jest to, że przy uaktywnieniu premium automatycznie wyłączają się reklamy :cool:
 

DeletedUser140613

Guest
ta podwyżka cen zmusi niektórych graczy do zakonczenia gry w plemiona czy to jest dobra decyzja o podwyżce mysle ze NIEEEEEE A WIEC PROPONUJE COS Z TYM ZROBIC NIEWIEM JAKĄS ANKIETE CZY COS

szczerze? mysle ze nie masz racji podobnie jak tuzin innych placzacych. przy wplacie na konto (a co to za problem pojsc na poczte i wyslac przelew?) cena wzrasta minimalnie, a nie powiesz mi przeciez ze skoro wydajesz to kilkanascie zlotych to nie masz jak dorzucic tych kilku extra. chciec to moc, a plakac to tylko farmom wypada:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
ta podwyżka cen zmusi niektórych graczy do zakonczenia gry w plemiona czy to jest dobra decyzja o podwyżce mysle ze NIEEEEEE A WIEC PROPONUJE COS Z TYM ZROBIC NIEWIEM JAKĄS ANKIETE CZY COS

Bez sensu ten nowy system punktów premium :cool:
Mogli by chociaż dać jakieś bonusy że jak kupisz tyle punktów,tyle jeszcze dostaniesz za darmo.
Przesadzili z cenami!Chcieli zarobić,ale przez nowy system mniej osób kupi KP (może nawet nikt xD).Dowalać nagle takie ceny...:eek::eek::eek:
Mogli chociaż zrobić sondę ale kierowali się tylko zarobkami.



Ankiete ? Po co ? Zgadnij jakie by był wynik. Nikomu się to nie podoba i to jest pewne. Nic z tym nie zrobimy, a przeciąganie tego tematu dłużej jest bez sensu dlatego po raz kolejny proponuje zamknąć tą wylęgarnie spamu. Poza tym po co ankieta jak i tak oni (IG) mają wszystko ustalone, więc wiedzą jakie jest nasze zdanie na ten temat .
 

DeletedUser

Guest
LoL

całkowicie bez pomyślunku
nie ukrywajmy że większość graczy na plemionach to osoby "młode" już widze jak rodzice dają im 50 zł na przelew xD
- tato mamo dajcie 50zł bo ja chce KP w grze xD co tam że już płacicie za internet teraz sponsorujcie mi gre jak abonament ^^

płatność przez sms była bardzo wygodna dla tych osób bo troszkę wiekszy rachunek za telefon nie wzbudził by w rodzicach żadnego podejrzenia bo i tak trzeba zapłacić i tak
ale teraz dochodzi nowy rachunek i rodzice wolą płacić jeden wyższy niż drugi dodatkowy uwieżcie mi...

tak więc gratulacje dla tych co wprowadzili zmiany bo jeżeli myślą że obroty im skoczą to się zdziwią bo część osób sie na pewno wyłamie i zrezygnuje z KP

wyłączenie reklam gratis xD haha i myślą że to załagodzi sprawę...
znajmy łaske Pana
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser125974

Guest
NODAWA przecież nawet Admini stwierdzili,że przekaz może wysłac pierwszoklasista w porozumieniu ze starszym kolegą.więc jaki problem:Małolat podprowadza portfel mamie,czyści 50 zyla i goni do starszego kolesia z farmazonem-Kolo kopsam 50 dech,wyslij przekaz bo na składzie mielą :)
taka "mini"grupa zorganizowana
 

DeletedUser57787

Guest
Mi tam podwyżka nie przeszkadza, bo jak już wielokrotnie zaznaczałem żadna to podwyżka. Chciałbym tylko dostać punkty po wykonaniu płatności :) Wiem, że może dużo wymagam, ale przed podwyżką dostawałem je po kilkunastu minutach od płatności kartą, a tym razem minęło już kilkanaście godzin i nic. Fajna sprawa, płacisz dwie paczki i masz za to zero punktów:)
 

DeletedUser

Guest
współczuje :) ale chyba da rade gdzieś się o to upomnieć nie? np mailem potwierdzenie przelewu wysłać jakiemuś magikowi z teamu i sprawe załatwią :) Nie rozpaczaj da sie takie sprawy rozwiązać bezboleśnie przy minimalnych nakładach czasu obu stron, wystarczą chęci :D


Wracając do tematu ..
Podwyżka premium zniosę.. okej ale może jakiś dodatkowy bajer by się przydał żeby wynagrodzić te łzy wylewane przy rachunku telefonicznym tudzież wyciągu z banku :)
 

DeletedUser57787

Guest
Ano upomniałem się wczoraj o 22. Zrobiłem printscreena potwierdzenia z systemu z numerem transakcji i wysłałem to do supportu gdy po półtorej godziny wciąż nie było punktów. Dzisiaj mi odpisali (nawet się zdziwiłem, że w sobotę ktoś tam robi). Dowiedziałem się ciekawych rzeczy:

po 1 admini boją się, że zaatakują ich obrazki z rozszerzeniem png i z tego powodu nie klikają na linki, które się do nich wysyła:)

po 2 te wszystkie rzeczy, które się wybiera przy składaniu zlecenia są dla picu. Wybrałem, że to problem z zakupem i że zakup był robiony kartą, później wpisałem imię, nazwisko, numer konta (bez sensu, bo zakup był z karty przecież) i jakieś inne cuda. Wysłałem to razem z rzeczonym printscreenem (na którym swoją drogą też było pokazane, że jest to zakup z karty) do supportu i dostałem odpowiedź, że jeżeli był to przelew bankowy to blablabla... Jednym słowem te informacje nie były potrzebne. Tak sobie myślę, czy przypadkiem nie każą ich podawać, żeby ktoś mniej cierpliwy po prostu nie machnął na to ręką i nie zapłacił drugi raz za te same bilety w jakiś inny sposób:)

Teraz nie wiem co z nimi robić. Bo to jest zrzutka plemienna i ludzie na punkty czekają. Mam nadzieję, że mi je szybko przyślą, bo się zgniewam bardzo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry