Zmiana systemu Punktów Premium

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Skoro zakup przy pomocy karty to proponuję zeskanować potwierdzenie z banku wrzucić na imageshack.us i przesłać link osobie bezpośrednio odpowiedzialnej za dany świat z opisem problemu.. bo takie rzeczy nie powinny mieć miejsca :)
 

DeletedUser57787

Guest
Tylko, że wyciąg z banku będę miał za jakieś dwa tygodnie dopiero. Co innego gdybym płacił kartą płatniczą, albo debetową, ale to była zwykła karta kredytowa z citibanku.

Wysłałem im potwierdzenie z ich systemu, które pokazuje się po dokonaniu transakcji. Wydaje mi się, że ich własne potwierdzenie powinno im wystarczyć:) Bo średnio chce mi się z tym czekać do końca miesiąca, a już zwłaszcza ludziom, którzy się ze mną zrzucali:/

Ale takie jajca nie miały miejsca przed zmianą cennika, więc myślę, że szybko sobie z tym poradzą. Pewnie coś po drodze źle się zaksięgowało czy jak. Nie znam się:/ Idę pozmywać, bo mnie żona toporem zdzieli zaraz:p
 

DeletedUser

Guest
żony trza słuchać ;p

a wracająć do sprawy to może być tak jak mówisz .. coś zostało przeoczone najwidoczniej :) napewno wszystko się wyjaśni :)
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Teraz nie wiem co z nimi robić. Bo to jest zrzutka plemienna i ludzie na punkty czekają. Mam nadzieję, że mi je szybko przyślą, bo się zgniewam bardzo.
Czekaj. Trafi pewnie do mnie wcześniej czy później.

Ale takie jajca nie miały miejsca przed zmianą cennika, więc myślę, że szybko sobie z tym poradzą. Pewnie coś po drodze źle się zaksięgowało czy jak.
Miały. Tylko Tobie się nie zdarzyły ;).
 

DeletedUser93204

Guest
NOi widać spadek graczy kończących grę oraz tych któzi nie kupują już KP..
w moim plemieniu na 35 prawie każdy mial KP teraz w moim plemieniu 3 graczy ma KP..
 

DeletedUser

Guest
ja przez to przestałem kupować KP i nie mam zamiaru tego zmieniać :))

pozdrawiam szyntek12
 

DeletedUser57787

Guest
Ja jutro idę na piwko z ludkami z plemienia od siebie i mam nadzieję, że już się uda te punkty ogarnąć, to by mi od razu gotowiznę oddali:p W przeciwnym wypadku jeszcze mnie pobiją, albo co:D
 

DeletedUser

Guest
Ja przestaje już kupować punk. to jakaś paranoja... Kiedyś miesiąc kosztował 2 sms czyli 22 zł. teraz 2 razy tyle czyli 44 zł. co w przeciągu roku daje grubo ponad 400 zł.(plus minus to co zostaje z każdego miesiąca to jakieś 2 za darmo miesiące z zakupionych punk. które zostały) to jest za dużo jak na taką prostą graficznie grę.
Oczywiście można kupić 5000 punk. za 216 zł ale ja nie mam zamiaru tyle kasy jednorazowo przeznaczyć na ten cel (ile mam picia za to :D).
Jeśli chodzi o bonus reklamowy co to za bonus? ja nawet tych reklam nie zauważałem, mi nie przeszkadzały więc jak na tym zarabiają niech są reklamy tylko żeby zmniejszyli kasę za punkt..

Jedyne rozsądne rozwiązanie to żeby wszyscy przestali kupować punkt. może wtedy się zastanowią nad tym czy jest to takie opłacalne dla nich..
 

DeletedUser

Guest
Jak wyobrażasz sobie grę bez KP na koncie mającym 1200 wiosek, wysyłając dziennie 70 ataków i broniąc 30 do tego mając 2 zastępstwa na głowie?
bez skryptów ułatwiających rekrutacje i obsługę konta chodzących z KP możesz zapomnieć o odchodzeniu od kompa.
 

DeletedUser57787

Guest
U mnie już sprawulka wyjaśniona. Coś się zablokowało i płatność w ogóle nie przeszła - chociaż system głupio zadziałał skoro wygenerował potwierdzenie. Ale zrobiłem drugi raz płatność i tym razem poszło dobrze.

Ludzie mieli fajne miny jak się doliczyli, że 30 dni konta premium mogą mieć za 8,64 PLN :)

Cmykajcie sobie dalej te sesemesy :D
 

DeletedUser

Guest
Po tych zmianach niestety wielu graczy zakończyła grę z powodu zbyt wysokiej ceny punktów premium za sms'a. Wielu graczy którzy mieli konto premium (np ja :p) miało jedyną możliwość kupować konto premium za sms. Pieniądze zostawały na telefonie to na plemiona leciało. Jednak teraz po wprowadzeniu 20 zl przez sms wpłacone nie wystarcza na miesiąc. Z mojego plemienia już 2 graczy przestało grać z powodu zbyt wysokich cen co przy nawet 200 wioskach jest mordercze z powodu braku czasu.
A więc moja prośba czy nie byłoby możliwości powrotu do cen jakie były wcześniej przy usłudze sms. Jak myślę adminom plemion itp zależy na jak największej liczbie graczy a właśnie ta zmiana wielu osobom uniemożliwia grę tutaj.
 

DeletedUser

Guest
U mnie już sprawulka wyjaśniona. Coś się zablokowało i płatność w ogóle nie przeszła - chociaż system głupio zadziałał skoro wygenerował potwierdzenie. Ale zrobiłem drugi raz płatność i tym razem poszło dobrze.

Ludzie mieli fajne miny jak się doliczyli, że 30 dni konta premium mogą mieć za 8,64 PLN :)

Cmykajcie sobie dalej te sesemesy :D

No i wychodzi, że można całkiem ładnie na tym wyjść;) Do tego płacąc w euro jest jeszcze taniej;)

Po tych zmianach niestety wielu graczy zakończyła grę z powodu zbyt wysokiej ceny punktów premium za sms'a. Wielu graczy którzy mieli konto premium (np ja :p) miało jedyną możliwość kupować konto premium za sms. Pieniądze zostawały na telefonie to na plemiona leciało. Jednak teraz po wprowadzeniu 20 zl przez sms wpłacone nie wystarcza na miesiąc. Z mojego plemienia już 2 graczy przestało grać z powodu zbyt wysokich cen co przy nawet 200 wioskach jest mordercze z powodu braku czasu.
A więc moja prośba czy nie byłoby możliwości powrotu do cen jakie były wcześniej przy usłudze sms. Jak myślę adminom plemion itp zależy na jak największej liczbie graczy a właśnie ta zmiana wielu osobom uniemożliwia grę tutaj.

Nie od polskich adminów zależy cena KP.
 

DeletedUser141060

Guest
Ja wykupię teraz bo podejrzewam ,że za rok tak im odbije na punkcie kasy ,że podrożeje 3razy!
 

DeletedUser140073

Guest
Jak by nie było

To Jest Drożej zamiast kiedyś mieć za sms/a na 14 dni za 10,98zł to teraz trzeba zapłacić 2 razy tyle sms/em !!
 

DeletedUser

Guest
Niestety;/
Ja osobiście, poszedłem na układ z mamą, że mi eskę na inną grę wysyła, a ja całe siano z komy wrzucam w plemiona i raz na 2-4 miechy sam sobie robię doładowanie za 4 dychy ze swoich, albo rodzice "gratis"[mam włączoną muzodajnie, więc moje miesięczne doładowanie, to 4 dychy].
Trzeba kombinować:>
 
Status
Zamknięty.
Do góry