Zmiana systemu Punktów Premium

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
!!!

A ja mam jeszcze jedno pytanko. Czy teraz będzie tylko opcja przedłużenia konta o 14 dni za 100punktów ?


Z tego co mi wiadomo, to raczej za 120 PP. Aczkolwiek to jeszcze nie jest pewne na 100%.


to już było by jawne oszukiwanie klienta...

Za 100 Punktów, dostajesz 14 dni.

tak napisaliście dzisiaj w PW do wszystkich :)

czyli w tym przypadku byłby wzrost ceny o 100%... nie ma innej opcji niż wykupienie poprzez sms 120 pkt - tyle tylko, że tym razem trzeba wysłać 2 smsy żeby mieć KP na 14 dni
 

DeletedUser9034

Guest
No i bez sensu bulić za sms, skoro można przelewem.

Tak można, tyle że mając na utrzymaniu żonę, dziecko, stancję oraz samochód gdzie do kosztów życia w naszym pięknym kraju dochodzi mnóstwo innych, a jakże ciekawych opłat ,przy zarobkach 1,5kpln/mies Jaśnie Pan GA proponuje zakup premium w jakże promocyjnej cenie:
5000 Punktów Premium -> 215,99 PLN

Wiecie co ?
Ja dziękuję, ale mimo najszczerszych chęci nie stać mnie na taki wypas...


Jest jeszcze jedna opcja:
Kupić w kilku:

Niedawno kupiłem...


Wszystko ok, ale po 24rech godzinach :

14.03.10 15:37 Przenieś 5 5 from: xxxxx
14.03.10 22:52 Użycie -5 0 Premium pl6 30
15.03.10 23:52 Przenieś 5 -5 to: xxxxx


Stan ogólny: premium na miesiąc i stan punktów -5...


Dziękuję za uwagę .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser59699

Guest
Ach tak.. nie pomyślałem - zapewne te właśnie podwyżki miał na myśli elmichał pisząc w tym samym zdaniu o zmianach w aktualizacjach w grze i tym całym forum... Corpus... szkoda gadać...

To, że ewidentną podwyżkę ceny (u nas na forum kolega wkleił tabelę, która dokładnie przelicza w procentach w jakim stopniu zmieni się cena przy każdej opcji zakupu) nazywa się "zmianą systemu punktów" można jeszcze zrozumieć.. powiedzmy tani marketing... ale odpowiedzi, niezrozumiałe próby usprawiedliwiania niby bezinteresownej bandy adminów tutaj, jawne wciskanie kitu i robienie z ludzi idiotów trudniej przeboleć...

Jeszcze raz dzięki za zabawę i życzę owocnych dyskusji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ja czekam ciagle na odpowiedz wasz kolega kmcici napisal mi ze jestem klamca etc..;)

ja uzylem uzasadnienia..czekam na komentarz..czyzbym mial racje i ciezko sie przyznac?..dlaczego zakres waszej wspolpracy z firmami swiadczacymi tak..drogi koszt uslugi zostal..zaakceptowany skoro na rynku istnieje od kilku lat realna konkurencja i dlaczego nazwal mnie glupcem i klamca skoro to JA mialem racje..bana mu za to ;)
 

DeletedUser

Guest
co ma moje auto i prad do premium w grze ;)

A serwery na których gra 'stoi' to tak bez prądu długo podziałają, jak nie będzie miał kto rachunków opłacić?
23_130_2.gif
 

DeletedUser12782

Guest
ci co kupuja kp takze przez ekonto tez dostana po kieszeni po co mi siakies 600 ptk za cene obecnych 20 punktow jak koszt miesiaca wyniesie 220 ptk i 2 miesiace krocej mam premke bezsens w czystej postaci ja podziekuje kasujac konto na 3 i raczej nie bede sie zastanawial dłuzej bo gra bez kp mija sie z celem juz przy 100 wioskach a co dopiero przy 1000
 

DeletedUser89005

Guest
Dlaczego w ogóle ta podwyżka nastała? co było tego przyczyną?


Będę wdzięczny jak przeczytam jakiś sensowny post poniżej a nie jakieś lanie wody.
 

DeletedUser

Guest
A serwery na których gra 'stoi' to tak bez prądu długo podziałają, jak nie będzie miał kto rachunków opłacić?
23_130_2.gif

ja sie czepiam ciagle jednego zarzutu wzgledem tego ze nie chcecie sie przyznac do tego ze..sumujac..

prosty jezyk..łokej;)

"Usluga premium sms byla najbardziej korzystna aby..zarobic wiecej..podniesiemy koszty punktow premium o 100%" wystarczy tak napisac a nie ze..ta usluga jest droga i nie oplacalna..;) ciagle prosze o odpowiedz..dlaczego w czasach realnej subiektywnej konkurencji na rynku telekomunikacji wciskacie mi bajki..o drogiej usludze..;) ublizajac mi o tym..;) tak wiem te serwery..kiedys dawalem komputer do przegladu bo myslalem ze mam wirusa..tak powoli te plemiona chodzily ;) jak juz wspominalem rasowa komputerowa ze mnie blondynka ;)
 

DeletedUser

Guest
no i odpowiedzi nie uzyskalem..bylem zwodzony i oczerniony..ze jestem klamca..i glupcem..dziekuje wam dojrzali ludzie..zajmujacy sie..dojrzale obsluga klienta..(bo taka wasza rola;) my placimy za usluge i rzadamy profesjonalnej obslugi jak i..odpowiedzi na wyzej wymienione pytania i zarzuty..widze ze nadto ironia tutaj powiewa..i brakiem szacunku do ludzi w ktorzy ta gre..wlozyli duzo pieniedzy i czasu..jak juz mowilem dziekuje..za oczernienie..mnie..i unikanie sprytnie odpowiedzi..tak to jest na brak argumentow zmienia sie temat..;) no coz..niekiedy i my "glupcy" mamy racje..ale nie traktujcie nas jak "glupcow" a jak ludzi..
 

DeletedUser134607

Guest
co ma moje auto i prad do premium w grze
hm.. pewnie włascieciele maja kryzysa i nie maja za co wielkanocy wyprawić czy coś ;) wiec podwyzke robia :rolleyes:

A serwery na których gra 'stoi' to tak bez prądu długo podziałają, jak nie będzie miał kto rachunków opłacić?
tyle ze prad z tego co wiem to nie podrozal 2 krotnie i jest w tej samej cennie co był

Pozatym po co Ten wątek admini założyli ? nie wiem może niektorzy lubia być obrzucani błote czy coś i to ich kręci :eek:

Czy kowalski powie b czy powie a to jakie bedzie miało znaczenie dla tej podwyzki ?:confused:

Sępy siedza tam na górze i tyle :mad:

Pazerny 2 razy traci :D pożyjemy zobaczymy jak wam te dochody wzrosną :eek:
Równowaga między podażą a popytem musi być zachowana
nie ma chetnych na kp za drogą kase to i nie ma zarobku bo mniej kupi


np w supermarketa czemu sa ceny niskie ? bo glowny ekonomista idzie na sprzedaz towar po malec cenie bo wie ze jak duzo sprzeda to na swoje wyjdzie
zamiast uproszczac zycie graczom np zbic cene i przyciagnac tym nowych klientów na kp a napewno by sie sporo znalazlo
to idziecie droga podwyzki pod prad
 

DeletedUser

Guest
Dlaczego w ogóle ta podwyżka nastała? co było tego przyczyną?


Będę wdzięczny jak przeczytam jakiś sensowny post poniżej a nie jakieś lanie wody.
Nie wypowiadam się w imieniu InnoGames a jedynie w swoim własnym.

Bo wszystko drożeje?
Zborze drożeje, jajka drożeją, chleb drożeje...
Banany to chyba zdrożały dwukrotnie...
Koszty energii, czynsze...
Tylko logicznym następstwem jest, że również KP drożeje, przecież InnoGames to nie instytucja charytatywna, płacą więcej za 'utrzymanie gry', ba(!) jej ciągły rozwój, to i droższe musi być KP. Przypomnijmy sobie jednak, że w porównaniu z innymi grami internetowymi (także tymi w których za pieniądze można kupić sobie praktycznie każdy bonus) koszt KP był oraz nadal pozostanie 'niski'. Dodatkowo firma rezygnuje z zysków które miała dotychczas za dodatkową opcję - wyłączenia reklam w grze...
Nie rozumiem osób burzących się, że firma, która ma coraz wyższe wydatki próbuję część z nich przenieść na klienta. Czy gdy ser biały zdrożał z 5,99 na 8,99 też staliście przed kasą krzycząc, że już nie będziecie kupowali białego sera? Pamiętam czasy gdy za litr benzyny płaciło się 2złote, dlaczego ta podwyżka nastała?
 

DeletedUser116739

Guest
Oho widzę że nocka nastała to i adminów przybrało to wyłuszczę ponownie moje zapytanie - może uzyskam odpowiedź (pytania w dalszej części - teraz kilka cytatów)

Sprawa jest prosta - jeśli kogoś było stać DOTYCHCZAS na 2 smsy miesięcznie (21,98zł), to teraz może dostać premium na ten sam okres (28 dni) dokonując wpłaty 17,99zł. Aż sprawdziłem w cenniku - opłata za to wynosi 2,50zł.
Czyli nawet najdroższa (w porównaniu do wyższych stawek) kwota wpłaty przelewem jest (po doliczeniu prowizji Poczty Polskiej) bardziej opłacalna niż DOTYCHCZASOWE kupowanie SMSem...
Im wyższe wpłaty, tym oczywiście korzyści skali większe...

na nową opłacalność już odpowiedział Ares:

Inna sprawa to te potępiane przez adminów smsy, ja akurat zawsze kupuje przez przelew, ale np. synowi który (chyba) gdzieś tam jeszcze gra nie będę dawał dodatkowej kasy. Co miesiąc doładowuję mu komórkę za 50 zł i dostaje jeszcze kieszonkowe. Gdyby z kieszonkowego miał opłacać kp to mu już nawet na przysłowiowego pączka niewiele by zostało, więc tej kasy na pewno nie wyda na premium, a smsy wysyłał, najwyżej krócej mógł gadać z telefonu co już tak nie bolało jak brak kasy.
Podejrzewam że 80 a może nawet i 90% młodych ludzi ma podobnie, kieszonkowego nie wydadzą bo mają niewiele, a smsa wysłać to już tak nie bolało, najwyżej sami nie mogli przez kilka dni dzwonić. Więc Byfft i Kmic chociażbyście nie wiem jak zachwalali inne sposoby płatności to młodym to i tak nic nie da, po prostu jest to dla nich nieosiągalne, a teraz cena smsa również stanie się nieosiągalna.


Sporo ponad 50%. PŁACIMY. Z każdego SMSa cieszy się budżet państwa, operator GSM, właściciel usługi SMS specjalny. Dla nas (InnoGames) trafiają grosze... Więc skoro ta metoda płatności jest zdecydowanie najmniej opłacalna dla OBU stron transakcji, to nie rozumiem ślepego uporu trwania przy niej.

no ale tutaj zgodzę się połowicznie - lepiej ma tylko niemiecka strona bo płaci mniej prowizji - z punktu widzenia wysyłającego jego koszt był 10 zł i nie obchodziło go co się dzieje z tą kasą - wiem że z sms 10 zł do kieszeni inwestora wpada około 3 zł - więc mało
(co prawda nie wiem jakim systemem liczą czy to bezpośrednia umowa z operatorem czy może allopassy - chyba lepsze od umów bezpośrednich)

Nie dalej niż tydzień temu w sklepie naprzeciwko mój ulubiony nazwijmy go "napój dla pełnoletnich" podrożał o całe 30 gr! Toż to skandal powinienem przez godzinę głośno narzekać pod kasą i zbierać ekipę do zbiorowego wylewania go przed sklepem. Ale podszedłem do sytuacji tak jak większość rozsądnych ludzi, czyli przeanalizował czy za tą cenę kupię coś lepszego, ew. czy niższa cena innego produktu zrekompensuje mi niższą jakość. W wyniku takiej analizy 3 buteleczki chłodzą się w lodówce i jakoś nie mam wyrzutów sumienia, że wydałem nieco więcej, dalej smakuje tak samo dobrze :)

Proszę nie traktować nas jak debili, owszem część ludzi wypowiada się poniżej poziomu ale wy jako SGO, GO itp powinniście szczególnie świecić przykładem i ignorować jawną agresję w waszym kierunku.

Podwyżka 30 gr nie jest tak odczówalna jak 30 zł.

moje pytanie brzmi czy macie możliwość jakiegoś wpływu na Niemców i zmniejszenie lub zwiększenie ilości pakietów pkt.
np dodanie czegoś pomiędzy 1500 a 5000.

Czy możemy tutaj /najlepiej w oddzielnym zamkniętym temacieu/ zyskać adres email do firmy oraz co tez jestem skłonny napisać (jedynie ktoś musi mi przetłumaczyć) list w języku niemieckim który będzie protestem na tak spore podnoszenie cen.

Nie ma senstu tutaj lamentować bo to i tak nic nie da - GO, SGO, itp itd nie są osobami decyzyjnymi i pisanie do nich o niesprawiedliwości mija się z celem,

lepiej już wysłać 300 000 maili z protestem niż 300 000 wiadomości na forum
 

DeletedUser

Guest
Dane kontaktowe InnoGames znajdują się na stronie głównej plemion pod odnośnikiem 'KONTAKT'.
 

DeletedUser12782

Guest
Nie wypowiadam się w imieniu InnoGames a jedynie w swoim własnym.

Bo wszystko drożeje?
Zborze drożeje, jajka drożeją, chleb drożeje...
Banany to chyba zdrożały dwukrotnie...
Koszty energii, czynsze...
Tylko logicznym następstwem jest, że również KP drożeje, przecież InnoGames to nie instytucja charytatywna, płacą więcej za 'utrzymanie gry', ba(!) jej ciągły rozwój, to i droższe musi być KP. Przypomnijmy sobie jednak, że w porównaniu z innymi grami internetowymi (także tymi w których za pieniądze można kupić sobie praktycznie każdy bonus) koszt KP był oraz nadal pozostanie 'niski'. Dodatkowo firma rezygnuje z zysków które miała dotychczas za dodatkową opcję - wyłączenia reklam w grze...
Nie rozumiem osób burzących się, że firma, która ma coraz wyższe wydatki próbuję część z nich przenieść na klienta. Czy gdy ser biały zdrożał z 5,99 na 8,99 też staliście przed kasą krzycząc, że już nie będziecie kupowali białego sera? Pamiętam czasy gdy za litr benzyny płaciło się 2złote, dlaczego ta podwyżka nastała?

poprostu nie kupie tego produktu co podrozal poprostu kupie zammienik badz jechac tam gdzie taniej tutaj wy macie monopol na to wiec sie mozecie bawic w ustalanie cen ale niestety i tu trzeba przeliczyc oplacalnosc gry nad sensownoscia dalszego uczestnictwa w grze i tu akurat sie skłanac do rezygnacji z gry niz bulic za cos 50 % wiecej takie moje skromne zdanie
 

DeletedUser116739

Guest
w takim razie pozostaje kwestia umieszczenia w widocznym miejscu listu otwartego do IG

- czy gdy już wymoszczę taki list będzie z waszej strony zgoda na jego umieszczenie w taki sposób aby każdy chętny mógł go sobie wysłać do firmy??
bo jeżeli zaraz po zamieszczeniu ma zostać skasowany to nawet nie będę sobie notatnika uruchamiał.
 

DeletedUser134607

Guest
Bo wszystko drożeje?
zalezy niektore towar maja cene zalkezna od pory roku np owoce
Zborze drożeje, jajka drożeją, chleb drożeje...
cena zboza zalezy czy jest urodzaj czy nieurodzaj jak jest obfite lato w plony to cena spada jak nieurodzaj rosnie
Banany to chyba zdrożały dwukrotnie...
cena owoców jest zalena od pory roku
np teraz truskawki sa po 10 zeta a w czerwcu po 2 tak samo banany i mandarynki drozeja i tanieja na przestrzeni roku

Koszty energii, czynsze...
koszty ? nergia drozeje raptem pare procen np3-4 % a nie 100%
z czynaszami to roznie bywa bez przesady wkoncu jest mala inflacja i czyne wsrastaja pare procent a nie jak zakup sms 100% czy przelewem 40%

ba(!) jej ciągły rozwój
punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia ja i wielu graczy co grają w tą gre przeszlo 1 rok 2 lub dluzej tylko widza zmiany na gorsze
Gorszy zdecydowani poziom pracy adminmistracji i wiesza arogancje wobec graczy
- wyłączenia reklam w grze...
wiekszosci graczy czy sa reklamy czy nie to rypka po prostu chyba plemionom skonczyli sie chetni na reklame i tyle

Czy gdy ser biały zdrożał z 5,99 na 8,99 też staliście przed kasą krzycząc
akyrat ser jest dodatkiem a nie podstawym dobre
a gra na poziomie klikuset wioch z kp to podstawowe dobra bo bez kp nie da sie grac same wybijanie monet by zajmowalo pare godziny
Głownie drozyzna na kp uderzy w swiaty starsze bo kazdy kto ma te kikaset wioch kupuje kp zeby czasu nie tracic na klikanie wiec bede woleli kliknac usun konto
i zaczac grac na nowym swiecie bo do poziomu np 20 wioch mozna sobie pykac ale nie przy 100

Pamiętam czasy gdy za litr benzyny płaciło się 2złote, dlaczego ta podwyżka nastała?
,bo polska tu chory kraj z darmozjadami (politykami) co nic nie robia tylko bąki zbijaja i mysla tylko o sobie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dlaczego przed założeniem tego tematu byłem pewien, że jego poziom merytoryczny będzie tak niski? :p

Proponuje zaraz po masowej akcji usuwania kont, aby wszyscy użytkownicy jednośladów i dwuśladów użytkowanych w celach rozrywkowych ustawili się przed rafinerią i zbiorowo zniszczyli swoje pojazdy (Ci to dopiero podnoszą ceny :) Osobom pełnoletnim proponuje gromadzić się przed sklepami monopolowymi i zbiorowo zapisywać się na zabieg wszycia ESPERAL-u.

Powiecie, że to co piszę jest niedorzeczne, ale pomyślcie. Za rozrywkę się płaci jest to prawda oczywista, jak kogoś nie stać, lub uważa, że dane jej forma jest zbyt kosztowna nikt nikogo nie trzyma, zawsze można się rozstać, ale jak już róbmy to na jakimś poziomie.

Nie dalej niż tydzień temu w sklepie naprzeciwko mój ulubiony nazwijmy go "napój dla pełnoletnich" podrożał o całe 30 gr! Toż to skandal powinienem przez godzinę głośno narzekać pod kasą i zbierać ekipę do zbiorowego wylewania go przed sklepem. Ale podszedłem do sytuacji tak jak większość rozsądnych ludzi, czyli przeanalizował czy za tą cenę kupię coś lepszego, ew. czy niższa cena innego produktu zrekompensuje mi niższą jakość. W wyniku takiej analizy 3 buteleczki chłodzą się w lodówce i jakoś nie mam wyrzutów sumienia, że wydałem nieco więcej, dalej smakuje tak samo dobrze :)



A to przebrzydłe glonojady, siedzą w biurze po kilkanaście godzin dziennie, zatrudniają pracowników, płacą rachunki, wynajmują biura i jeszcze każą sobie płacić za efekt swojej pracy, a co najgorsze chcą jeszcze na tym zarobić :eek:

Zejdźmy na ziemię. Największe kontrowersje budzi system zakupu premium przez sms, ale nie ma się co dziwić zmianom. System był nieopłacalny dla obydwu stron i przy skali jego użycia jego zmiana musiała kiedyś nastąpić. Może warto przemyśleć inne formy płatności, czy aby nie są lepszą alternatywą?

Panie elmichal, cytować nie potrafisz? Czyjeś słowa mi w usta wkładasz?
Was tam naprawdę dobierają chyba wg jednego kryterium, im niższe IQ tym lepiej.
 

DeletedUser

Guest
akyrat ser jest dodatkiem a nie podstawym dobre
Nie będę pozostałych wypowiedzi komentowała, ponieważ pora treściwa a rano trzeba wstać do pracy, jednak tej nie potrafię sobie odpuścić.
Dla mnie ser jest podstawowym dobrem, bo bez białka człowiek nie wyżyje, natomiast przy wyłożeniu większej ilości czasu jak najbardziej można sporym kontem zarządzać, wiem, spore konto posiadam i czasami miewałam opóźnienia przez błędy w płatności, tak więc właśnie KP jest dla mnie wyżej wspomnianym 'dobrem'.
Gra bez KP nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Wszystkie jej funkcje dla użytkownika nieposiadającego KP są dostępne. KP w tej grze to jedynie ułatwienie, ogromne, owszem, ale nadal ułatwienie. W przeciwieństwie do innych gier, gdzie bez KP wiele, czasami bardzo wiele funkcji jest w ogóle niedostępnych.
 

DeletedUser134607

Guest
teraz wiosna nadchodzi to plemiona sie odstawi sa inne rozrywki plemiona sa dobre ale na zime na dlugie noce
i brzydka pogode ale wszystko sie kiedys przeada i nudzi a plemiona nie beda trwac wiecznie
rynek pomalu potencjalnych klientów sie wykrusza pierwsi gracze co zaczynali na niemiecki czy pierwszych swiata juz nie graja kto mial grac to juz gral lub slyszal o tej grze
a nowi klienci ? patrz cena miech gry z konte kp 44 zeta drozyzna e tam ide w co inne pograc jak by nie bylo spora grupa waszyl kientów to gracze takze maloletni co jednak tymi sms konta kp ladowali
teraz gra bedxzie wygladac wiekszosc graczy bez kp do paru wioch czy klikudziesieciu i koniec poki za free da sie grac i najwyzej kolejny swiat
pozatym
dawno czolowi gracze maja dosc administrtacji co daje bany na prawo i lewo np A.B.C z 20 i nie tylko skoro regulamin jest zeby byl a admini tak robia co chca to sie nie ma co dziwic ze to graczy zniecheca plus arogancja adminow wobec userów tej gry Pozatym poziom gry sie obniza wkoncvu bedzie to wygladac tak jak na np serwera np francuski czy par obcojezycznych malo kto gra miech po zalozeniu swiat tylo 4 centralne kontynenty obsadzone wiecej chetnych do gry brak

Pozatym zamiast durnych odznaczen to bycie mogli dawac darmowe konta kp na iles dni za osiagniecia to by motywowalo graczy a byscie nie zbiednieli
 
Status
Zamknięty.
Do góry