Zmiana systemu Punktów Premium

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
ktoś już o to zapytał support...

oto odp

Nie to nie jest prima aprilis.
To jest decyzja firmy InnoGames na którą nie mamy wpływu.

Pozdrawiam,
xxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx



wygląda na to, że to prawda... wyżej przedstawiłem jakiś sposób, ale to i tak nie zmieni tego, że popyt na grę zmniejszy się... maksymalizacja zysków przybierze odwrotny efekt...
słusznie ktoś zauważył wcześniej, że w euro wychodzi nieco taniej... porównując zasobność portfela przeciętnego Polaka i takiego np Niemca - to śmiech na sali... nie dość, że zarabiają więcej to jeszcze miej płacą :p
 

DeletedUser8581

Guest
Zakładać temat z masowym kasowaniem kont ustawić się na jakiś termin i ogień!

Dlaczego przed założeniem tego tematu byłem pewien, że jego poziom merytoryczny będzie tak niski? :p

Proponuje zaraz po masowej akcji usuwania kont, aby wszyscy użytkownicy jednośladów i dwuśladów użytkowanych w celach rozrywkowych ustawili się przed rafinerią i zbiorowo zniszczyli swoje pojazdy (Ci to dopiero podnoszą ceny :) Osobom pełnoletnim proponuje gromadzić się przed sklepami monopolowymi i zbiorowo zapisywać się na zabieg wszycia ESPERAL-u.

Powiecie, że to co piszę jest niedorzeczne, ale pomyślcie. Za rozrywkę się płaci jest to prawda oczywista, jak kogoś nie stać, lub uważa, że dane jej forma jest zbyt kosztowna nikt nikogo nie trzyma, zawsze można się rozstać, ale jak już róbmy to na jakimś poziomie.

Nie dalej niż tydzień temu w sklepie naprzeciwko mój ulubiony nazwijmy go "napój dla pełnoletnich" podrożał o całe 30 gr! Toż to skandal powinienem przez godzinę głośno narzekać pod kasą i zbierać ekipę do zbiorowego wylewania go przed sklepem. Ale podszedłem do sytuacji tak jak większość rozsądnych ludzi, czyli przeanalizował czy za tą cenę kupię coś lepszego, ew. czy niższa cena innego produktu zrekompensuje mi niższą jakość. W wyniku takiej analizy 3 buteleczki chłodzą się w lodówce i jakoś nie mam wyrzutów sumienia, że wydałem nieco więcej, dalej smakuje tak samo dobrze :)

Tak panie rebelia! Zawsze jest lepiej skończyć wiedząc, że nie kończy się samemu i dowalić po kieszeniom niemieckim biznesmenom z podwórka :) .

A to przebrzydłe glonojady, siedzą w biurze po kilkanaście godzin dziennie, zatrudniają pracowników, płacą rachunki, wynajmują biura i jeszcze każą sobie płacić za efekt swojej pracy, a co najgorsze chcą jeszcze na tym zarobić :eek:

Zejdźmy na ziemię. Największe kontrowersje budzi system zakupu premium przez sms, ale nie ma się co dziwić zmianom. System był nieopłacalny dla obydwu stron i przy skali jego użycia jego zmiana musiała kiedyś nastąpić. Może warto przemyśleć inne formy płatności, czy aby nie są lepszą alternatywą?

Edit: przy cytowaniu popełniłem błąd, prawdopodobnie kasując wykasowałem o jeden znak za dużo i zmieniło się id użytkownika z forum. Cytowane fragmenty były autorstwa innej osoby niż tu widniało, zainteresowanych przepraszam za pomyłkę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser59699

Guest
No cóż.. chciałbym tylko serdecznie podziękować za kolejny pretekst do zakończenia całkiem tej zabawy.
Jeśli ktoś wysyłał "droższego" esemesa to chyba znaczy, że było mu wygodniej niżeli np iść / jechać na pocztę tracąc przy tym czas (czas to też pieniądz) albo z innych wymienionych już powodów więc argumenty adminów, że jest lepiej i taniej to tanie mydlenie oczu.. swoją drogą zastanawiam się jaki interes mają w tym aby upierać się przy swoim i wciskać ten kit skoro wszystko jest czarne na białym, a nie licząc ich wypowiedzi te innych są lub przynajmniej powinny być tu obiektywne.. a widać jaki jest ich wydźwięk...
Z tego co widzę nie tylko mi pomożecie w podjęciu tej słusznej decyzji a więc gratuluję - wyjdzie to na dobre tym ludziom i ich rodzinom :) myślę, że zdajecie sobie sprawę, że nie musi to być kwestia tego czy kogoś będzie stać czy nie.. poza tymi 14-latkami jest wiele osób, które się wahało i potrzebowało właśnie tylko kolejnego pretekstu.. wiele osób gra tu dla ludzi - kończy jeden kolega z tego a nie innego powodu - kończy drugi, kończy kolejnych pięciu - kończę i ja, kończę ja - może jeszcze ktoś skończy..? ;)
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję - ostatni raz kupuję premium na starych zasadach i wracam do książek :)
Ps. podchodzę do tematu jak "rozsądny człowiek" i w wyniku analizy bez wyrzutów sumienia wybieram coś lepszego i tańszego ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser134607

Guest
GratisPay - 3 Punkty Premium 10,98 PLN/1,99 EUR 5 Punktów Premium 14,99 PLN/2,90 EUR 10 Punktów Premium 24,99 PLN/4,90 EUR 20 Punktów Premium 46,00 PLN/9,20 EUR 50 Punktów Premium 92,00 PLN/19,00 EUR
no to mnie zastanawia przelicznik tego euro
skoro inogames pobiera np te 2 euro z 15 zeta to wychodzi =np 2 x4 zeta = 8 zeta 3 zeta [paruja ?
czy przelewem 5 euro z 25 zeta to ~20 ~zeta czyli gdzies te 5 zlotych ida a podobno admini sa wolontariuszami dobrej woli acha :D
Po prostu taka gadka dla mnie byle podatków nie placic 1 pozatym na szaro trzepac kase a niemcom byle kasa w euro sie zgadzal o tych kont premium a ile polaki wyciagna ponad stan to ich kasa xD
 

DeletedUser134607

Guest
Nie dalej niż tydzień temu w sklepie naprzeciwko mój ulubiony nazwijmy go "napój dla pełnoletnich" podrożał o całe 30 gr! Toż to skandal powinienem przez godzinę głośno narzekać pod kasą i zbierać ekipę do zbiorowego wylewania go przed sklepem. Ale podszedłem do sytuacji tak jak większość rozsądnych ludzi, czyli przeanalizował czy za tą cenę kupię coś lepszego, ew. czy niższa cena innego produktu zrekompensuje mi niższą jakość. W wyniku takiej analizy 3 buteleczki chłodzą się w lodówce i jakoś nie mam wyrzutów sumienia, że wydałem nieco więcej, dalej smakuje tak samo dobrze

30 gr to co to jest tu mowi o podrozeniu o 100 procent
to tak jab by ktos mi w barz place 6 czy 8 lub 10 zeta nagle za piwo ktos rzada 12 ,16 lub 20 zeta to logiczne ze nie pojde do tego baru 2 raz lub pojde ale kupie tylko 1 piwo zamiast 2 ,bo mi szkoda kasy

tak smo ja by piwo nagle zdrozalo 2 krotnie w sklepach np teraz 3 zeta i by bylo po 6 zloty to logiczne ze sporo osob ograniczalo by picie piwa lub przerzucila sie na inne alkohole

tak samo jak by benzyna zdrozalz np z 4.5 na 9 zeta to co ludzie by tak tez jezdzili samochodami jak teraz ?
 

DeletedUser8581

Guest
Puk, puk, jest tam mózg?
Napój podrożał o 30 gr, czyli mniej więcej z 2,80 na 3,10, a nie o 100%, czyli z 2,80 na 5,60. Zastanów się chłopaczyno, zanim nabazgrzesz kolejne bzdety, bo śmieszne jest to, co piszesz

Mój mózg jest w doskonałej kondycji w przeciwieństwie do Pana poziomu kultury, który chyba z powodu późnej pory poszedł spać :p

Gdzie jest podwyżka o 100%? Kupując wcześniej premium na 30 dni koszt na dzień wychodzić ok 50gr, kupując nowe punkty na 28 dni koszt na dzień wychodzi ok 60 gr. Może mój kalkulator zrobili Niemcy i on jest w nimi w zmowie i celowo ukrywa przedemną 100% zwyżkę ceny.

Jeżeli mówimy o cenie za sms to doszło do urealnieni tej ceny, która była wcześniej sztucznie, ze stratą utrzymywana na niskim poziomie.

Boicie się co:D? Skasujecie temat i to bardzo szybko;). To może zobaczymy kto się będzie śmiał tylko pozwólcie taki temat założyć:), pójdzie sprawniej niż na forach łączonych z innymi plemionami na poszczególnych światach:). Hmmm... co Ty na to elmichal?

A mnie to rybka, większość ludzi ma własny rozsądek i nie da się zapewne porwać zbiorowej histerii, kilka demonstracyjnie usuniętych kont niewiele zmieni, zresztą podobne tematy i groźby są wysuwane przy okazji każdej podwyżki/zmiany/aktualizacji (wystarczy spojrzeć w temat o aktualizacji w związku z którą została zmieniona grafika (5.0).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Mój mózg jest w doskonałej kondycji w przeciwieństwie do Pana poziomu kultury, który chyba z powodu późnej pory poszedł spać :p

Gdzie jest podwyżka o 100%? Kupując wcześniej premium na 30 dni koszt na dzień wychodzić ok 50gr, kupując nowe punkty na 28 dni koszt na dzień wychodzi ok 60 gr. Może mój kalkulator zrobili Niemcy i on jest w nimi w zmowie i celowo ukrywa przedemną 100% zwyżkę ceny.

Jeżeli mówimy o cenie za sms to doszło do urealnieni tej ceny, która była wcześniej sztucznie, ze stratą utrzymywana na niskim poziomie.

powyzej jest moj post tam gdzie pan kmicic napisal ze "oklamuje i jestesmy glupcami" wlasnie o formie platnosci sms...odpowiedzi jak nie bylo tak nie ma..ale poczekam..pewno i tak jej nie dostane adekwatnie uzyjecie mylnego skierowania mej skromnej nieswiadomej w tym wszystkim osoby na inny tor myslenia a moj "MuSk" zostanie pomniejszony o liczbe..IQ..wyimaginowana w tych retorycznych nizinach jak wy nazywacie prostego Polaka ktory zostal skrzywdzony..
 

DeletedUser134607

Guest
Gdzie jest podwyżka o 100%? Kupując wcześniej premium na 30 dni koszt na dzień wychodzić ok 50gr, kupując nowe punkty na 28 dni koszt na dzień wychodzi ok 60 gr. Może mój kalkulator zrobili Niemcy i on jest w nimi w zmowie i celowo ukrywa przedemną 100% zwyżkę ceny.

np mateamtyku teraz 2 sms po 11 zeta to 22 zeta kp kosztuje 5 pkt to mam kp na miech + 1 pkt zostaje

po zmianie miech kosztuje 200 pkt ptf 4 tygodnie
a za sms za 11 zeta mam 60 tych punktów wysylam 3 to 3x=60 mam 180 i nad brakuja a juz poszlo 33 zeta wiec musze wyslac 4 za 11 = 44 zeta zostaje to mam 240 pkt na 4 tygodnie kp to 200 pkt plus 40 zostaje

czyli kp na miech kosztuje 2 razy wiecej zamist 22 zeta musze wybulic 44 zeta
 

DeletedUser8581

Guest
kojiro hyuga przeczytaj raz jeszcze moją wypowiedź i nie posługuj się zdaniem niepoprawnie wyrwanym z kontekstu.
 

DeletedUser

Guest
A ja mam jeszcze jedno pytanko. Czy teraz będzie tylko opcja przedłużenia konta o 14 dni za 100punktów ?

W chwili obecnej jest:

» Konto Premium na 30 dni (5 punktów)

» Konto Premium na 14 dni (3 Punkty)

» Konto Premium na 3 dni (1 Punkt)

Czy podobne progi będą w nowym systemie? Jeśli tak to ile punktów będzie kosztowało KP za 30 dni?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser134607

Guest
kojiro hyuga przeczytaj raz jeszcze moją wypowiedź i nie posługuj się zdaniem niepoprawnie wyrwanym z kontekstu.


posty kazdy umie edytowac :eek:
Ostatnio edytowane przez elmichal : Dzisiaj - 01:00

a moze nie ma zwyzwki 100% za np miech konta kp kupowanym smsami ?
 

DeletedUser8581

Guest
posty kazdy umie edytowac :eek:


a moze nie ma zwyzwki 100% za np miech konta kp kupowanym smsami ?

Post został edytowany jeszcze przed twoją wypowiedzią i edycja dotyczyła dodania drugiego cytatu z komentarzem, to tak na marginesie.

Kwestia dlaczego premium przez sms tak podrożało jest dokładnie już wyjaśniona w tym temacie. Proponuje zamęczać pytaniami operatorów sms specjalnych gdyż taki stan rzeczy jest w większości ich zasługą.
 

DeletedUser82375

Guest
To jakaś paranoja... Jak te ceny wejda to ja i zapewne min 50% graczy zrezygnyje z KP i plemiona zamiast zarobić straca na tym ;/ Gratluje tym co mysla tylko o sobie a nie o graczach. Dzięki tego typu systemom coraz mniej graczy będzie grało w plemiona i przeniesie się do konkurencyjnych gier...
zaaaaal po prostu !! ;/
 

DeletedUser

Guest
Post został edytowany jeszcze przed twoją wypowiedzią i edycja dotyczyła dodania drugiego cytatu z komentarzem, to tak na marginesie.

Kwestia dlaczego premium przez sms tak podrożało jest dokładnie już wyjaśniona w tym temacie. Proponuje zamęczać pytaniami operatorów sms specjalnych gdyż taki stan rzeczy jest w większości ich zasługą.

no ale gdzie?..podal mi kmiciu dwa przyklady ze niby duzo kosztuje ja pokazalem kontre..gdzie z 11 zl..max stracicie..3..;) wiec czemu nas uswiadamiacie w tym przekonaniu ze zostalo to wyjasnione..dlaczego nie wyjasnicie inaczej..

"Najwiecej osob kupuje..przez sms..i chcemy jeszcze wiecej na tym zarobic.."

Proste slowa do prostych ludzi a nie jakies koszta itd..;)
 

DeletedUser

Guest
elmichal coś ściemniasz że nie było podwyżki, policzyłem sobie że różnica w cenie przy zakupie pkt. miedzy obecnymi 50 pkt a odpowiadającymi im czasowo przyszłymi punktami premium wynosi ok. 40 % wiec zamiast pisać głupoty o sms Ty i Twoi koledzy moglibyście napisać o ile jest ta podwyżka w każdej z dotychczasowych opcji płatności żeby tacy jak ja mieli jakieś konkretne informacje a nie dezinformować i wciskać jakieś kity na temat 5000 pkt.(nowa opcja to nic nie trzeba porównywać do niej).
 
Status
Zamknięty.
Do góry