Zmiana systemu Punktów Premium

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ależ te posty są usuwane, szybciej niż je czytam hehe

No bo, po co trzymać posty, w których zawarta jest tylko pretensja do podwyżki.


Wziąż czekam na odpowiedź od adminów na pytania: :)
Było tam napisane, że 1 stary PP to 50 nowych PP, w takim razie:
Jeżeli kupię powiedzmy, 5 kwietnia - 15 PP to na ile mi je zamienią?
Czy 3 stare punkty to będzie 150 nowych?
 

DeletedUser16474

Guest
A ja chciałem podziękowac za podwyzkę :)

Zawsze płaciłem przelewem, 10 pkt 25 pln - ok - zawsze jakieś punkciki sie rozdało i było ok, ale teraz cena rośnie do 36 i mimo iz mnie stac uważam to za zbyt dużą kwote.
Nie kupie premium na 2 lata z góry bo..... różnie bywało z banami, Admini wiedzą o pretensjach graczy (OK - 90 % NIEUZASADNIONA - ale szkoda byłoby się znaleś w grupie 10 % z pkt premium za 200 pln nie do odzyskania)

Także dziękuje, to jest na pewno mój ostatni swiat, oczywiście nie rezygnuje bo nie zostawię tutaj Ludzi których poznałem , ale koniec jest bliski.

PO 3 latach spędzonych na tej grze dziękuję za wolny od nałogu rok 2011 :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No bo, po co trzymać posty, w których zawarta jest tylko pretensja do podwyżki.


Wziąż czekam na odpowiedź od adminów na pytania: :)
Było tam napisane, że 1 stary PP to 50 nowych PP, w takim razie:
Jeżeli kupię powiedzmy, 5 kwietnia - 15 PP to na ile mi je zamienią?
Czy 3 stare punkty to będzie 150 nowych?

A ja ci znowu odpowiem ze za 15 PP bedziesz mial 690 :cool:
 

DeletedUser99102

Guest
Niby mają te nowości być si a jest kupa!!To ja wole tą wersje 6.1 niż coś grzebać przy KP!Ale ja wiem rozumiem zachód puści hasło i tak ma być tak będzie ...Tylko takie newsy nic na dobrą monetę nie wychodzą ..Dla mnie było przedtem z KP lepiej ale jak ma tak być to będzie !Nic na to nie poradzimy !To jak z polityką niby masz swój głos ale tak wszystko będzie jak szychy chcą ...Nie patrzą na twój głos...Bo nie jak Ty to inni będą grać ..Niemcy za dużo chaosu wprowadzają ...
 

DeletedUser

Guest
A ja ciagle sie pytam czy panowie administratorzy tak wielcy i ciagle..poruszajacy temat oplaty smsa..wiedza ze..podatek placimy my..a w ogolnym rozrachunku jeden sms..z przelaniem na konto to w granicach 63..groszy..wiem to z pierwszej reki czyli 1,22 plus 63 grosze..odjac z 10,98 chyba ze to wasi nadszefowie robia was w konia i nie mowcie ze macie to siedzenie i uzeranie sie z nami za darmo..jaki procent dostaniecie z tych naplywow masowych wplat teraz i jaki potem..;) jasno okreslcie stanowisko juz bryff stwierdzil skoro ludzie kupuja przez sms (a tak wiadomo kupuje 50..60% osob i nie zaprzeczajcie..no z laski swojej;) to ja jako ktos inteligentny pragne ukazcie mi oplaty za serwi pobierajacy za te smsy..skonrtruje..swoja..informacja i wyjdzie prawda na jaw..taka prawda..

Wy Dostajecie oni dostaja a nam wciskacie fakty o podwyzkach etc..;) Tyle w temacie i nie piszcie juz ze przez sms sie nie oplacilo czy "cóś" ;)
 

DeletedUser73448

Guest
1269982601_by_sprobujinaczej.jpg
 

DeletedUser

Guest
a tak na marginesie to wiekszość w tej chwili gadająca na NIE i tak będzie grała a chęć zaistnienia na świecie wymusi kupno PP wiec zmiana zakończona sukcesem dla IG, za kilka miesięcy sie przyzwyczaicie:p
 

DeletedUser

Guest
nagato91, jesteś pewny?
Wątpię, żeby nasza "kochana" administracja tak zrobiła, bo w sumie zyskałbym 5 dni za ta samą cenę. Chociaż nadzieję mam ;)
 

DeletedUser

Guest
nagato91, jesteś pewny?
Wątpię, żeby nasza "kochana" administracja tak zrobiła, bo w sumie zyskałbym 5 dni za ta samą cenę. Chociaż nadzieję mam ;)

Tak jestem pewny. Jeśli ich przelicznik bedzie taki jaki jest :)
Wiec 690 pkt, za 15 PP :D
 

DeletedUser129823

Guest
nagato91, jesteś pewny?
Wątpię, żeby nasza "kochana" administracja tak zrobiła, bo w sumie zyskałbym 5 dni za ta samą cenę. Chociaż nadzieję mam ;)

Owszem przy pierwszym razie tak, ale w następnych zapłacisz kilkanascie razy za te dni co teraz niby w prezencie dostaniesz ;)
 

DeletedUser

Guest
wiad SMS
dla jesnosci wiad która dostałem na PW jest specjalnie tak ułożona by nam zamydlić oczy 12 letni gracz nie ma mowy by to pojął bez przeliczeń ,
głównie z tej wiadomości treścią jest napisane to:
Za 30 Punktów Premium można aktywować Konto Premium na 3 dni. Za 100 Punktów, dostajesz 14 dni. W praktyce oznacza to 30 tygodni Konta Premium za 89,99 zł.

reszta jest nie potrzebna moze tego nie być jest napsane by tego po prostu nie pojac oczywiscie specjalnie dodatkowo w tym trzeba sie mocno skacretować bo obliczyć za ile co wychodzi i sie opłaca nie podane sa ceny wszystkich sposobów kupna specjalnie
tak ze koncze gre jak mi sie KP skanczy bo nie mam zamiaru tyle kasy traci na GRE a i tak bede musiał kiedy ta rozrywkę zakończyć

napisalibyscie poprostu ze podwyrzka a nie robic takie sciemy ze sei dorosły połapac nie moze ale i tak to nie wejdzie wiecej niz 10k ludzi a kupuje z 100 k tak ze wam to na + wyjdzie
sory za błedy
 

DeletedUser

Guest
Panie i panowie takie jest prawo rynku. Ktoś przemyślał wprowadzenie podwyżki my mamy wybór jak każdy klient. Nikt na silę nie każe siedzieć na plemionach. Ja lubię tą gierkę i jak większość kupowałem KP za smsy ale nie będę się wściekał na GO bo to nie ma sensu. Jak mówiłem mamy wybór; grać albo nie ja zacząłem grę na nowym świecie ale dzięki temu pozbędę się ponownie nałogu plemiennego.
 

DeletedUser

Guest
Ja mam pytanie dotyczące zrzutek na zakup KP. Wcześniej w tym wątku była wypowiedz administracji iż jest to legalne. Pytanie brzmi: czy muszę mieć wszystkich chętnych przed zakupem punktów ? Czy też mogę zakupić 5000 pkt i następnie po kosztach odstępować je członkom mojego plemienia - udokumentowane np. wpisami na forum plemienia.
 

DeletedUser

Guest
Nie dość że podrożało, to jeszcze dzięki temu jest wprowadzony zamęt... Po co takie wielkie wartości? Jak dla mnie to beznadziejny system ;< tylko pogratulować -.-

PS jak dla mnie innogame(czy jak sie tam to zwie) chyba za dużo palą zioła bo te nowe "super" pomysły pomagają nam coraz bardziej :)... Na detoks !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser114931

Guest
Ja mam pytanie dotyczące zrzutek na zakup KP. Wcześniej w tym wątku była wypowiedz administracji iż jest to legalne. Pytanie brzmi: czy muszę mieć wszystkich chętnych przed zakupem punktów ? Czy też mogę zakupić 5000 pkt i następnie po kosztach odstępować je członkom mojego plemienia - udokumentowane np. wpisami na forum plemienia.

To są Twoje punkty i możesz sobie robić z nimi co chcesz.
 

DeletedUser129823

Guest
Ja mam pytanie dotyczące zrzutek na zakup KP. Wcześniej w tym wątku była wypowiedz administracji iż jest to legalne. Pytanie brzmi: czy muszę mieć wszystkich chętnych przed zakupem punktów ? Czy też mogę zakupić 5000 pkt i następnie po kosztach odstępować je członkom mojego plemienia - udokumentowane np. wpisami na forum plemienia.

A kogo to interesuje komu ty punkty premium przekażesz? Możesz charytatywnie nawet rozdawać na prawo i lewo :)

Edit: Aj Poorany mnie ubiegł ;)
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
A ja ciagle sie pytam czy panowie administratorzy tak wielcy i ciagle..poruszajacy temat oplaty smsa..wiedza ze..podatek placimy my..a w ogolnym rozrachunku jeden sms..z przelaniem na konto to w granicach 63..groszy..wiem to z pierwszej reki czyli 1,22 plus 63 grosze..odjac z 10,98...

To trochę chyba tej pierwszej ręki nie zrozumiałeś :) prowizja 63gr od SMSa? Może... ale od SMS kosztującego 1zł, a nie od 9zł...

Żeby nie był gołosłownym, wpisz sobie w google hasło "sms specjalny prowizja".
Jadąc od samej góry (pomijając strony, na których nie znalazłem szybko takowej tabelki lub jej mechanizm wyliczania nie jest podany wprost):
1. http://www.atomsms.pl/partner/prowizje/
sms 9zł -> zysk 3,69
2. http://dotpay.pl/files/oferta/Dotpay_Oferta_Uslugi_SMS_MMS.pdf (plik pdf, nas interesuje strona 25)
sms 9zł -> zysk 3,69

Zatem z 10,98 płaconych przez gracza po drodze ucieka (licząc te stawki) ponad 66% kwoty... Oczywiście (czego nie ukrywam), to są stawki bazowe, od których można wynegocjować nieco korzystniejsze warunki... ale "nieco"... to jest kwestia twardego licytowania się o każdy procent prowizji... a i tak ginie sporo sporo powyżej 50%...
Miałem kiedyś sposobność uczestniczyć w jednych z negocjacji tego typu, więc bądź może łaskawy nie opowiadać głupot o swoich doniesieniach "z pierwszej ręki" skoro przez przypadek zapomniałeś że podaną przez siebie wartość trzeba pomnożyć przez 10...
 

DeletedUser

Guest
A kogo to interesuje komu ty punkty premium przekażesz? Możesz charytatywnie nawet rozdawać na prawo i lewo :)

Edit: Aj Poorany mnie ubiegł ;)

No nie do konca, handel punktami premium jest zakazany w regulaminie (komercyjne wykorzystanie konta), więc chciałbym uzyskać oficjalne stanowisko administracji w tej sprawie. To że ja niebęde na tym zarabiał nieoznacza że admini tak będą to traktować.
 

DeletedUser114931

Guest
Punkty są Twoje, zapłaciłeś za nie, masz na to dowód, możesz z nimi robić co chcesz.

To tak jak ze sprzedażą samochodu - jest Twój, płacisz i możesz robić z nim co chcesz, możesz go sprzedać, a pierwszego sprzedawcy nie powinno interesować komu go sprzedasz.
 

DeletedUser129823

Guest
No nie do konca, handel punktami premium jest zakazany w regulaminie (komercyjne wykorzystanie konta), więc chciałbym uzyskać oficjalne stanowisko administracji w tej sprawie. To że ja niebęde na tym zarabiał nieoznacza że admini tak będą to traktować.

To po jakiego grzybka jest opcja przekazywania punktów? Ahh rozumiem zawsze to jakiś powód aby bana wręczyć :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry